gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme
2015. október 29.

Szuper krém, előttem már mindent leírtak, nem is ragozom.
Ma a Douglasban nézelődve vettem észre, hogy limitált ideig 9900ft a 30ml-es! Csapjatok le rá lányok! Én egyből duplán betáraztam örömömben :)

Wilkinson Quattro For Women Bikini Borotvakészülék

Wilkinson Quattro For Women Bikini Borotvakészülék
2015. október 19.

Meglepve olvastam, hogy előttem mindenki dicséri a trimmer részt. Szerintem nagyon rossz....Esetleg, ha valaki ezzel a termékkel lépett be a trimmelők világába, és nincs összehasonlítási alapja, akkor el tudom képzelni, hogy elégedett legyen, de egyébként egy lapon sem lehet említeni egy normális géppel. Nagyon lassan lehet vele dolgozni, kicsit sem alapos, a fésű része nem emeli fel a szőröket és a nagy részét így le sem vágja, nem lesz egyenletes a hossz és még csak nem is elég éles. (hozzátenném , hogy nem vagyok különösebben szőrös típus, és kezdő szőrtelenítő sem....) Lehet nem igazságos összehasonlítani, mert nem egy árkategória a két termék, de így sem olcsó ez a cucc és egy normálishoz képest olyan, mintha egy barbi játékkal próbálkoznék....
A borotva része szintén nem győzött meg, valóban lehetetlen kitisztítani belőle a beleragadt szőrt.
Sajnálom kidobni a szemétbe, mert nem volt olcsó, de idővel az lesz a sorsa, mert csak foglalja a helyet a polcon.
Trimmelés jó dolog, de nem ezzel.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2015. augusztus 20.

Egy flakont elfogyasztottam teljesen és azt kell hogy mondjam a természetes középszőke hajamon semmit sem világosított :( Minden utasítást betartva használtam pedig, nagyon csalódott vagyok. Egy barátnőmnek gyönyörű természetesen szőkített a hasonló színű haján....Egyébként nekem nem szárította ki a hajam egyáltalán, 100% natúr argánolajjal ápoltam használat után mindig, és még szebb, selymesebb, fényesebb is lett, mint volt, úgyhogy akinek a szárítás problémát okozott, annak ajánlom, hogy próbálja ki argánolajjal szinten tartani a helyzetet!
Három csillagot kap, mert kárt nem okozott és mert láttam olyat, akinek gyönyörűen működik!

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál
2015. augusztus 6.

Reptéren landolt a kosamban, egyből a dupla csomagolásos verzió, nagy volt a boldogság, hogy milyen jó üzletet kötöttem, bár az ysl spirálokkal még nem volt tapasztalatom,de gondoltam ebben a kategóriában nagy csalódást nem okozhat. Háát őszintén szólva nagyon sajnálom, h nem egy jól bevált estée lauder vagy lancome mellett voksoltam végül...Egyáltalán nem tartós, pár óra és a szemem alatt van a nagy része, ami kevés marad a pilláim tövén, az extra makacs....A dúsításától sem vok elájulva, két rétegben kifejezetten bogárlábasítja a pillákat, ha nem koncentrál rendesen az ember, h elkerülje...Végülis szép pilláim lesznek, ha ügyes vagyok,de nem extrán, ebben az árkategóriában én azt mondom ez az alap. de mellé tartósság 1es, használat könnyűsége szintén 1es és még csak nem is extra durván szép pillák (amivel nem lenne bajom, ha az előző két feltétel hibátlan lenne...) Szóval csalódás, adtam egy esélyt neki,ezt elhasználom azért,a másik bontatlan csomag eladásra szánva, mert látom azért vannak olyanok is bőven akik elégedettek!

My Hsin-Ni Caviar Extract Mask

My Hsin-Ni Caviar Extract Mask
2015. június 28.

Kiprobaltam, kellemes, de semmi wow hatas. Amellett, hogy puha lett tole vegulis a borom, sajnos jopar apro kis feher pattanas is elojott,amit nem tudok hova tenni. Felveve eleg ijeszto, a baratom latni sem akar abban a feloraban, a cicam az agy ala menekult elolem, szoval vicces egyebkent, de hatasra nekem csak 3mas...

X-Epil Használatra Kész Gyanacsík Testre Hypoallergén

X-Epil Használatra Kész Gyanacsík Testre Hypoallergén
2015. június 25.

Lábra próbáltam ki, egész jól működik és nem irritál, az illata is jó! Kicsit keveslem a 12 csíkot, nekem kevés volt a teljes munkához, majdnem maradéktalanul távolított el mindent( nem tudom kinek hogy működik, de nekem mindenféle irányba nőnek a szőreim a lábamon,forgó forgó hátán, így az ellentétes írányban lerántás miatt kész tortúra és mindig marad sajnos pár szál, akármilyen precíz kozmetikus csinálja)...Legközelebb kipróbálom bikinivonalra, ahogy előttem írták, tetszik az ötlet! Eddig 4 csillag.

X-Epil Használatra Kész Gyantacsík Bikini+Hónaljra

X-Epil Használatra Kész Gyantacsík Bikini+Hónaljra
2015. június 25.

Nekem nem volt annyira rossz, mint az előttem szólóknak. Nem 100%-osan szedte le a szőröm, de úgy 90% meg volt biztos. A kendővel a maradékot jól le lehet törölni. Viszont nekem kevés volt benne a csík, még egyszer ennyi kellene számomra a teljes, tökéletes munkához, akkor meg már ott tartok, mintha kozmetikushoz mennék...4-es alá, mert rendszeresen biztos nem fogom használni, de alkalomadtán lehet ezt választom, ha úgy jön ki megint a lépés!

Brazilian Keratin Therapy Balzsam

Brazilian Keratin Therapy Balzsam
2015. június 13.

Samponjával együtt használom, nekem bevált! Csodát nem kell várni, de az organikus, cruelty free termékek közül szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb. 385ml azt hiszem 8 euro Ausztriában, az nem annyira veszélyes ár. Az illata nagyon jó és tartós, a hajamat könnyen kifésülöm és selymes, fényes lesz és nem kell hozzá 2 tenyérnyi adag. Nem olyan, mint amikor a szalonban kevin murphyvel kezelik, de abszolút jó ez is, és az ára a töredéke. Van egy enyhe szőkítés lenövés még a hajvégeimen, oda maximum egy csepp olajat szoktam használni kiegészítés képpen, de azt se mindig...Egy dolgot tudnék felhozni, ami zavaró, nagyon sűrű az állaga és nehéz még a teli flakonból kinyomni is ezért, a flakon kialakítása pedig olyan, hogy nem lehet fejjel lefelé tárolni...Szóval,ha már fogyóban van,akkor elég hosszadalmas rázogatás kell, hogy hozzájuss a mennyiséghez...ettől még 5csillag nekem, tuti újraveszem, és ki fogom próbálni a többi típust is!

dr. Organic Bioactive Haircare Organic Vitamin E Sampon

dr. Organic Bioactive Haircare Organic Vitamin E Sampon
2015. június 12.

Nekem eddig ez a dr organic sampon jött be a legkevésbé. Iszonyúan kiszárította a fejbőröm, a hajamat nem tisztította meg rendesen, pedig 2szer mostam át. 3szor próbálkoztam vele, a páromnak sem jött be, ő korpás lett tőle, úgyhogy a szekrényben porosodik lassan egy éve.... Nekem ez csak 2 pont....

Organix Brazilian Keratin Therapy Sampon

Organix Brazilian Keratin Therapy Sampon
2015. június 12.

update: Rosszul írtam, nem natúr sampon, csak szulfát- és parabénmentes! (legalábbis a doboz szerint, nem merültem el az összetevőkben, ennél sajnos drágább az időm, minthogy ilyesmivel foglalkozzak...) Szóval aki teljesen natúr samponra vágyik semmiképp ne ezt válassza!

Mostmár több, mint 2 éve, hogy áttértem a natúr samponok használatára. Ezzel a tettel annyit értem el, h a hajam teljesen tönkrement, olyan lett mint egy szénakazal, akármennyit próbáltam ápolni, száraz, sprőd kutyaszőr lett, holott különösebb próblémám előtte sosem volt, pedig nem kíméltem és 25 éven át mostam az elvileg legrosszabb samponokkal (elseve, fructis és társai). Viszont visszaút nincs, amikor a szüleimnél vendégségben megmostam anyukám samponjával a hajam, azt hittem letépem a fejbőröm, annyira iritálta a hagyományos parabénes, szilikonos kezelés...Szóval elkezdtem elszántan keresni egy jó natúr sampont, és elég sok próbálkozás utána azt hiszem ezzel nagyon elégedett vagyok! Én Ausztriában szereztem be a bipában, mivel 385ml egy flakon, ezért nem is extrán drága, azt hiszem 8euro volt. Alaposan megtisztít, és kivételesen nekem ezzel a samponnal elég egyszer átmosni a hajam. Az állaga egészen sűrű, nem kell belőle kétmaroknyi egy váll alattig érő hajra....Jól habzik és az illata szerintem isteni és nagyon tartós! A balzsamjával együtt használom és selymes, fényes egészséges végre a hajam. Tegyük hozzá,hogy egy bő 20 centit le kellett vágatnom sajnos a hajamból, így alapból jó állapotú mostanság a hajam, megelőzni szeretném, hogy ismét tönkremenjen...
Nekem eddig ez a kedvenc organikus samponom, ki fogom próbálni a márka többi samponját is, erre megy az 5 csillag!