gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Das Gesunde Plus Kieselerde +Zink +Biotin Tabletten

Das Gesunde Plus Kieselerde +Zink +Biotin Tabletten
2015. május 17.

Úgy tűnik én vagyok a kakukktojás, úgy 3 hete szedem, napi 2 szemet. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy a hajam gyorsabban nő-e, viszont a bőröm kifejezetten csúnya lett. Nem vagyok egy pattanásos típus hála az égnek, félévente egyszer, ha kijön rám egy, de akkor is van előzménye...(általában kialvatlanság) Viszont az elmúlt napokban egyre rosszabb lett a helyzet, és mostmár ott tartok, hogy van rajtam 4!!! db igazi, mély, gyulladt pattanás, államon, orromon, hajtövemnél, arcomon, egészen remekül festek (borzalmas)...Még tini koromban sem volt hasonló, és nem tudom más számlájára írni, ezen kívül minden a megszokott. Szóval nekem nagyonnagyon NEM, sajnos!

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2015. május 13.

Szőke, vékonyszálú hajam van, de legfontosabb szempont nálam sampon kiválasztásánál, hogy a fejbőrömet ne szárítsa ki. Ezért ajánlották nekem ezt a fajta samponkorongot a Lushban a lányok, elvileg az argánolaj miatt nagyon kímélő a fejbőrnek. Első pár alkalommal nagyon elégedett voltam, viszont azóta sajnos mégis elkezdett erősen szárítani, húzódik, viszket a fejbőröm tőle :( Nem is tudom mostmár csak ezt használni, váltogatom egy másikkal, de kidobni nem szeretném...Újravenni semmiképp sem fogom. Szóval, aki hasonló dolgokra hajlamos, annak semmiképp sem ajánlom! Egyébként nagyon takarékos, kitűnően habzik, és a tisztító hatásával is elégedett vagyok! Viszont balzsam/pakolás feltétlenül kell utána szerintem. Illata finom, de nem tartós. Hogy a hajam mennyire lesz fényes tőle nehéz megmondani, szalmakazal nem lesz belőle az biztos, de mivel pakolás plusz hajolaj is kerül még rá pluszban, ezért nem egyértelmű, hogy mennyi tulajdonítható ebből a samponnak!

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2015. május 4.

Száraz bőrre valóban működik. Az állaga kifejezetten olajos, elég folyós és nem habzik. Finoman megtisztít, és közben nem szárít egyáltalán. Viszont mivel illatanyag mentes, háááát, vmi borzalmas szaga van, és ez nem is hiszem, hogy az én szubjektív véleményem lenne, kifejezetten kellemetlen döglött hal szagú. Mellette szól, hogy legalább nem érezni a bőrön fürdés után egyáltalán. Apukámtól kaptam, szegény csak jót akart vele, és egy rakás pénzt is kiadott érte, hát majdnem visszaviharzott a patikába, hogy "megköszönje", hogy rábeszélték! :) Végülis maradt, 1-2 hónapig porosodott, aztán elővettem újra. Hát a szaga nem lett jobb, de végülis a bőröm hálás érte, fürdés után meg egyébként sem érezni, szóval kezdem megkedvelni mondhatni! Újravenni nem fogom,bár a hatásával elégedett vagyok, de az ára borsos, és ezt a szagot elviselni lehet, de megszeretni nem....

Studio Line Silk&Gloss Volume Spray

Studio Line Silk&Gloss Volume Spray
2015. április 1.

Hát szerintem nem annyira rossz ez a dolog. Nem hajlakk, nem is olyan dúsító, mint a got2be szárazsampon szerűsége. Közvetlen kell hajtőre fújni, de arra érdemes figyelni, hogy ne nagyon közelről, mert akkor összeragad a haj. Nekem végülis nem volt rossz, nem mondom h oroszlán sörényem lett, de vmit javított a tartásán a hajamnak. Nekem is nagyon vékonyszálú, nagyon selymes, csúszós, lapulós a hajam, pláne mosás után közvetlenül. Ezt ráfújom szárítás után, kicsit összerázom és egész tűrhető lesz a dolog. Ahhoz képest, hogy hajtőre kell fújni, hála az égnek nem zsírosít. Kemény 400ft-ért vettem a tescoban, vmi hatalmas akcióban, annyiért biztos újra is venném, de teljes áron hát nem tudom...Ha kifogy a flakon és érezhető hiányát érzem visszatérek a kérdésre!

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel
2015. január 29.

Akciósan vettem,hirtelen felindulásból, hátha jó vmire...semmi pozitív hatást nem tapasztalok, bár gondolom nem 1-2 hét után kell látszódnia. Viszont nekem zsírosít, használat után másnap fix, hogy moshatom a hajam..(ugye hajtövekre kell fújni) emiatt csak kb 3 naponta használom. Ha mégis lenne valami pozitív változás, akkor update-elek, de egyelőre nem tudom ajánlani. Két csillag, mert nem a teljesen használhatatlan kategória végülis.

Pupa Navy Chic Lasting Color Matt Körömlakk

Pupa  Navy Chic Lasting Color Matt Körömlakk
2015. január 21.

Nekem 2 színben van, egy fekete és egy pasztell testszínű. Sajnos ez a sárga nem volt a westendes üzletükben, pedig tuti vettem volna belőle! Egyébként nagyon jó lakk, hamar szárad, egy rétegben elég felkenni,vékonyan, tökéletesen fed. Tartóssága olyan, mint a többi lakknak, csodát nem kell várni, de pár napig jó, fedőlakkal ugye nem lehet turbózni....vagyis értelmetlen. Nekem bejön ez a matt dolog, felkenem, 1-2 perc alatt megszárad és matt lesz, a felülete kicsit fura, ugye nem csúszós, de ez nem hiba, csak tulajdonság. Talán 8-900 ft körüli volt az ára, az üveg pici, de sztem így is olcsó, ár-érték arányban!

Lancôme Visionnaire

Lancôme Visionnaire
2015. január 12.

Anyukámtól nyúltam le, mert ő nem szereti annyira a kenceficéket és neki egy nappali-éjszakai krém kombó elég és pont. Elhasználtam egy üvegcsével, nappali krém alá, nagyon sokáig kitartott, egészen kevés elég volt belőle. Állaga kellemes,gyorsan beszívódik, nem ragad, illata elég erős, de nekem bejött. Hatásáról igazából semmi extrát nem tudok mondani. Én nem vettem észre semmilyen változást, mint amikor csak a krémem használtam. Elkenegettem, a tudat miatt is, hogy biztos jót teszek most a bőrömmel, ha kapnék megint örülnék, de magamnak biztos nem ruházok be rá! Ilyen áron azért, sokkal jobb dolgokat is lehet venni, ha egy kicsit utánajár az ember!

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2015. január 12.

Nálam csillagos ötösen bevált! egy rétegben használom a hétköznapokon, szép dús,fekete, természetes pillákat csinál és tartós, nem landol a szemem alatt. Ha 2 rétegben kenem fel lesz igazán drámai...alapból mázlim van, el vagyok eresztve szempillából, dús is, ívelt is, hosszú is, ezért mindig megkapom, h én aztán minek használok ilyen drága spirált. Erről a spirálról nehéz lemondani, akkora a különbség...

Altapharma Kovaföld Kapszula Biotinnal

Altapharma Kovaföld Kapszula Biotinnal
2014. szeptember 11.

Úgy tűnik én vagyok az, akinek annyira nem vált be. Három hónapos kúra után vagyok, igazából semmi hatását nem éreztem, talán maximum egy kicsit gyorsabban nőtt a hajam, de lehet csak bebeszélem ezt is. Erősebb tuti nem lett, ugyanannyi hullik, mint eddig, a bőrömön sincs semmi változás. Kárt nem tett legalább!

Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Day Lotion SPF30

Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Day Lotion SPF30
2014. szeptember 8.

update: most vettem észre, hogy nekem nem lotion állagú a mintán, hanem ugyanez csak cream verzióban!

Jópár mintát kaptam belőle a müllerben egy vásárlás alkalmával. 3 heti használatra volt elég, tehát hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni. Az én bőrömnek felkenve zsírosnak tűnt elsőre, nehezebb, gazdagabb krém, mint amiket használok. Viszont könnyen felszívódott és kis idő után eltűnt a zsíros utóérzet is, nagyon puha, selymes lett tőle az arcom, jól tudtam rá sminkelni, nem fényesedett át az alapozóm sem. Egész napra jól hidratált, és egyáltalán nem pattanásosított, pedig hajlamos vagyok rá,kevés fényvédős krém felelt eddig meg...Az illata nekem kicsit túl erős, olyan dámás, az ugrott be mindig mikor kenegettem, hogy anyukám biztos imádná :)
Erre a pár hétre tetszett és meggyőzött, eddig ezen a márkán sose gondolkodtam, nem fogom megvenni egyébként a krémet, szerintem érettebb bőrre ideálisabb!