gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2014. szeptember 8.

Jaj nagyon nem ilyenre számítottam...és rossz értelemben. Így jár az ember, ha a párjával megy drogériába..egy perc után sürgetett unalmában és nem volt időm rendesen végignézni a termékeket, csak bedobtam ezt a lemosót a kosárba, gondoltam natúrkozmetikum, alga kulcsszavak alatt nagy baj nem lehet. Hát tévedtem, nagyonnagyon szárít, említették sokan előttem is, hogy az illata az tömény alkohol... El akartam ajándékozni, de szerintem nincs olyan bőrtípusú ember, akinek nem kicseszés lenne ez a lemosó :/

Clinique Superprimer Face Primers

Clinique Superprimer Face Primers
2014. szeptember 8.

A pink verziót használom, hát a fakó bőrömön mintha javítana vmit, de nem ez a fő erőssége. Felkenés után a bőröm, mint egy selymes babapopsi, még az enyhe fedésű alapozómmal is porcelánbaba a pofim, és ultra tartós lesz a smink. Hát igazából ezt kell tudnia egy primernek. Nem tudom, hogy sok különbség van-e a színek között, Ausztriában vettem és ott nem ugráltak annyira körbe az eladók, mint várnám egy ilyen drága termék vásárlásakor, szóval hasraütéssel kellett választanom, de elégedett vagyok a rózsaszínnel!

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2014. szeptember 8.

Legeslegjobb alapozóm, egyszerűen tökéletes! enyhe fedése hétköznapokra pont elég, mintha semmit sem viselnék olyan természetes, és érzésre is! szeretem az illatát, ami nem illan el egyébként, csak pár perc után megszokja az orrunk...nem fényesedik. én clinique primerrel használom, azzal tartós, de lehet nélküle is, még nem próbáltam, nem tudom..5 csillag és fix, hogy nagyon sokáig újra fogom venni!

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon
2014. augusztus 23.

Én is az elégedettek táborához tartozom. Végre egy szárazsampon, amelyik egyenletesen fogy és végig ugyanazt a teljesítményt nyújtja. Az illata nekem tetszik, szokásos toni&guy. Nem fullasztó,nem lesz ragacsos a hajam, nem hagy fehér foltot a hajon és lassabban fogy vmivel, mint az eddig próbáltak..( elég sokfélét kipróbáltam...) Az ára kicsit meredek, de kuponnal jobb egy fokkal és ha hozzászámolom, hogy 2szer annyi ideig tudom használni, mint az 1500ft-os társait, egyből nem olyan húzós. 4 csillag, mert ha nagyon zsíros a hajam, azzal nem tud elbánni...(értsd 4napos haj, nem kicsit koszos)
Jah és annyira jó tartást ad a hajamnak, hogy én mosás után egyből fújok kicsit mindig.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. augusztus 11.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a lorealt és a biodermát is használtam, mindkettőt imádtam szintén, lehet azok picit jobbak, de nekem ez a garnier is tökéletesen megfelel és ár-érték arányban veri őket magasan! Nekem simán lehozza a sminkemet, bár tegyük hozzá, hogy nem festem magam vastagon. Arctisztításra pedig külön használok szappant, de ez így volt a drágább társai mellett is.

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray

Rexona Shower Clean Fresh Deo Spray
2014. augusztus 11.

Eléggé izzadós típus vagyok sajnos, legalább nem büdösen, csak vizesen, de néhány ruhában az is elég ciki tud lenni... Szóval nyáron nekem kulcskérdés a jó dezodor és nagyon kevés válik be. Meglepően jól teljesít eddig ez a Rexona, az illata sem rossz, még az is lehet, hogy újraveszem!

Lancaster Sun Care Tanning Lotion SPF 15

Lancaster Sun Care Tanning Lotion SPF 15
2014. augusztus 11.

Egy hét intenzív horvátországi napfürdőben csillagos 5ösre vizsgázott! A 15 faktortól féltem, hogy kevés lesz, de nem égtem meg soha, és szép egyenletes barna színem lett és a bőröm sem száradt ki, pedig nem sikerült betartani,hogy csak 3 óra után menjek napra...Nem zsíros, simán felszívódik,finom az illata, egyszerűen tökéletes! Semmibe sem tudok belekötni, nagyon nehezen vettem rá magam, hogy ilyen drága fényvédőt vegyek, de soha többet nem vacillálok, egy lapon sem lehet említeni a többivel, amit eddig használtam!

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun
2014. augusztus 11.

Nagyon finom az illata, tetszik az állaga is, egyáltalán nem ragad és nagyon jól hidratál. Nem tudom ki, hogy van ezzel, én azért vettem meg, mert tengerpart után muszáj hidratálnom, de a hőségben a legtöbb sima testápoló lefolyik rólam, vagy ragacsos leszek..ha pedig könnyedebb krémet választok, napozás után nem elég a bőrömnek. Ha vki még hasonlóan van ezzel, ez a kis krém tökéletes választás! kicsit borsos az ára, de imádom! napozás utáni kötelező darabom lett!

Góbé Levendulás Házi Szappan

Góbé Levendulás Házi Szappan
2014. augusztus 11.

Erdélyben bukkantam erre a termékcsaládra, nagyon sokféle termékük van, minden nagyon csalogató volt, de sietségemben csak ezt a szappant vettem meg. Én arcra használom, az illata finom, persze csak, ha szereti az ember a levendulát. Nem szárítja a bőröm egyáltalán, egyelőre elégedett vagyok, tisztít, nyugtat, kellemes. ha hosszabb távon változik, majd update-elek! Kár, hogy itthon nem forgalmazzák, mert biztos beszereznék még 1-2 dolgot tőlük!

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2014. július 9.

Zöldet próbáltam ki, egész jó összességében! nem ragacsos tőle a hajam, kevésbé fullasztó, mint a legtöbb szárazsampon, és jól tisztít! nálam nem hagy fehér foltot a hajban, ha rendesen átfésülöm! annyira nem tartós a hatása, mint mondjuk a got2be-nek, ha reggel használom, pár óra múlva össze kell fognom a hajam, estére pedig necces így is...a legnagyobb bajom vele, ami a legtöbb társával, hogy 2 hét alatt kivégzem....vmit kitalálhatnának már erre, hogy ne fogyjon ilyen rohadt gyorsan el az összes szárazsampon!! 4 csillag, elég sokfélét próbáltam, ez mindenképp dobogós!