gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2014. június 26.

Egész jó, teszi a dolgát és nem lesz rossz tapintása tőle a hajamnak. Nagyon zsírosodik a hajam sajnos, de elbánt vele, ami ritka. Imádnám, ha nem fogyott volna el 3 használat után....Így nagyon nem éri meg!

Balea Szárazsampon (régi)

Balea Szárazsampon (régi)
2014. június 6.

Rettenetesen fullasztó és semmit sem használ....kipróbáltam már néhány szárazsampont, egyértelműen ez a sereghajtó...Használat után pár órára talán egy fokkal jobb látványra a haj, hangsúly a talánon van. Maximum itthonra elhasználom, amikor tudom, hogy aznap legfeljebb a szemetet viszem csak ki a házból. Legalább olcsó, de én erre jobban sajnálom a pénzt, mint egy 1500 ft-os társára, amelyik legalább teljesíti, amit várunk tőle!

Got2b Strand Matte Surfer Look Salz-Spray

Got2b Strand Matte Surfer Look Salz-Spray
2014. május 16.

Vékonyszálú hajamra kellene használnom só-sprayt, legalábbis mindig ezt hallom a olyanoktól, akik ehhez jobban értenek nálam. A müllerben járva futottam bele ebbe a termékbe, gondoltam why not, kipróbálom. Végülis talán jobb a tartása tőle a hajamnak, de a neve szerinti szörfös lány haj nagyon távol áll a valóságtól,nem mintha én ezért vettem volna, egyébként is szögegyenes a hajam, semmitől sem lesz hullámos, szélfútta. De ahhoz sincs köze mondjuk, amilyen a tengerben úszás után lesz a hajam... Elhasználom, baj nincs vele, de nem érzem azt, hogy valami "hogy tudtam eddig élni nélküle" dolgot fedeztem volna fel. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán
2014. április 25.

A kedvenc argánolajas doctor organic balzsam helyett gondoltam kipróbálom ezt az olcsóbb verziót...nagyonnagy tévedés volt. Pocsék az állaga,eltűnik a hajamban, nem puhít,a szaga borzalmas ( de legalább a megszáradt hajon már semmit nem érezni belőle, a legtöbb balzsamnál ez negatívum, ennél életmentő...), nem marad teljesen kutyaszőr a hajam végülis használat után, de kifésülésben nem segít. Még valami: nagyonnagyon alaposan ki kell utána mosni a hajból, mert nem akar távozni erőszak nélkül. Kuka. 2 csillag a természetes összetevők miatt!

dr. Organic Aloe Vera Sampon

dr. Organic Aloe Vera Sampon
2014. április 11.

A gránátalmás verziója jobban bejött, de túl sok baj ezzel sincs. Kondicionáló kötelező hozzá, én kb raszta lennék nélküle....de ez a többi testvérénél is hasonlóan működött. Jól tisztít, jó az illata is. Ha vkit esetleg érdekel, érdemes bioboltokban venni inkább, én onnan szerzem be, mert ott "csak" 1800 körüli az ára! Mivel mióta használom jóval ritkábban szükséges hajat mosnom, így 2-3 hónapig elég egy flakon, úgyhogy nekem olcsóbb is, mint a régen használt elseve, fructis és társai.

Tonymoly Cats Wink Szempillaspirál

Tonymoly Cats Wink Szempillaspirál
2014. április 9.

A tömegnövelő verziója van meg. Azért vettem, mert meguntam h 10ezreket költök olyan spirálokra, amik végül 3 óra múlva a szemem alatt vannak....azt olvastam, hogy ez nagyon tartós, és azt kell, hogy mondjam meglepő tényleg az eredmény! egy átmulatott éjszaka után sem kenődik és a pillák végei is feketék maradnak!
az pillák összetapasztását viszont én is tapasztalom egy hónap használat után...pedig nekem kifejezetten dús, sűrű pilláim vannak. szóval nem találtam meg az igazit ebben a termékben, de ennyi pénzért elég jó!

update: kicsit hullik tőle a pillám...-1 csillag

Got2b Rockin' It Szárazsampon

Got2b Rockin' It Szárazsampon
2014. április 9.

Kezdjük ott, hogy extrán zsírosodásra hajlamos hajam van, ha nem trükközök moshatom minden egyes nap,szóval nem viccből használom. Lényeg: Nagyonnagyon tuti kis szárazsampon! amikor először kipróbáltam a 4napos ápolatlan hajamon, nem akartam hinni a szememnek, bátran lehet nagy kihívások elé is állítani! az eddig kipróbáltakhoz képest +2nap, és kevésbé ragacsos haj. Az illata is szolidabb, nem fullasztó végre....Én maradok nála és mindenkinek jószívvel ajánlom! annyi negatívum, hogy kicsit gyorsan fogy, de ettől függetlenül 5csillag.
Én egyébként szőke vagyok, nem tudom sötétebb hajon hogy szuperál, látszik-e, nálam semmi probléma nem volt ezzel!

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2014. március 20.

Lányok...3 év után most fogy el az első ilyen arcpirosítóm :) jó használtam közben mást is néha, de alapvetően ez volt A pirosítóm, amiért az esetek 85%-ban nyúltam. Anno egyetemista koromban elég sokat ácsingóztam utána, mire rávettem magam, hogy megvegyem, egy vagyonnak tűnt :) hála az égnek nem kellett csalódnom, minősége remek és mivel kb forever elég, nem is drága annyira :)
gyönyörű színek vannak, pigmentált, tartós! a pink swoon árnyalat volt az enyém, csodás!

Lancôme Hydra Zen BB Krém

Lancôme Hydra Zen BB Krém
2014. március 20.

Clinique bb után gondoltam, hogy kipróbálok vmi mást, mert nem voltam 100%osan elégedett. Végül emellett a lancome csoda mellett döntöttem. A clinique bb-vel az volt a problémám, hogy elég nehéznek éreztem és fényesedett is tőle a bőröm kicsit. Hát a lancome ezen a téren sokkal-sokkal jobbnak bizonyult. Finom, könnyű az állaga,szépen el lehet oszlatni, jól hidratál és nem érzem a viselését egyáltalán. Egyáltalán nem pattanásosít. Ezen a téren a legkellemesebb bb az eddig kipróbáltak közül. Viszont a fedése az feltűnően gyengébb, mint bármelyik bb-nek amit eddig használtam, és nem is tartós. Nekem megfelel végülis így is, hétköznapokra elég, szépít szolidan természetesen, de akinek fontos szempont a fedés, annak semmiképp sem ajánlom! Vmit vmiért...Az ára egyébként egész jó, annyiba kerül, mint a többi jobb minőségű bb ( estee lauder, clinique), de ezt 50 ml-es kiszerelésben árulják, míg a többi csak 30-40 ml-es! (becsapós, de jó tudni) :)
én a világosabb, 2es árnyalatot használom, elég sápadt vagyok ilyenkor télen, kicsit sötét amikor felkenem, de miután eloszlatom szépen illeszkedik! de tényleg lehetne több árnyalat belőle!
Egyszóval szerintem fincsi kis krém,, sajnos minden tekintetben tökéletes bb-t én még nem találtam, döntse el mindenki, hogy mi a legfontosabb szempont a kiválasztásnál számára! aki végül emellett dönt, nem fog csalódni mindenesetre szerintem!

MM Gold Kakaóvaj

MM Gold Kakaóvaj
2014. március 19.

Múlt héten szereztem be végre valahára ezt a kis finomságot! Viszont úgy 2 napra rá, hogy elkezdtem használni tiszta csalánkiütés lett a nyakam és a homlokom...létezik, hogy ettől lenne?? nem akarom elhinni...soha semmi nem okozott még ilyesmit a bőrömmel, pedig fiatalabb, felelőtlenebb koromban elég sok ócska vackot is látott...
Az illata egyébként isteni, kicsit nehéz használni, de engem ez nem zavart, beépíteném szívesen a napi rutinba....most megvontam magamtól és rendeződött a helyzet, még egy próbát teszek, hátha vmi más körülmény volt.....
pontot nem vonok le, mert a termék alapvetően nagyon tetszik!