gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Color Appeal Trio

L'Oreal Paris Color Appeal Trio
2014. március 13.

ó azok a régi szép idők....az első sminkpalettám volt, imádtam! akkoriban még alapozóm sem volt, és csak úgy ragyogott a bőröm, és csakis különleges alkalmakkor vetettem be a nagyágyút, a loreal palettám :) szép napokat éltünk meg együtt, már ezer éve nem is láttam, de most lehet veszek egyet megint, ez a nosztalgia...:) gimis koromban hónapokig nézegettem én is a dmben, mire rászántam magam, hogy megveszem...a reggelikből kellett kispórolni! azt hiszem minden fillért megért!

Dove Refresh+Care Száraz Sampon

Dove Refresh+Care Száraz Sampon
2014. március 6.

hááát. lassan 2 hete próbálkozom vele és nagyon nem akar beválni...a korábbi szárazsamponommal 2 nappal ki tudtam tolni a mosást (got2be), ennek viszont szinte semmi hatása nincs....használat után egy napot szigorúan összefogott hajjal kibírok, de határeset.,,és valóban ragacsos lesz tőle a haj. a fodrászom javasolta, hogy a fujkálás után ne csak átfésüljem a hajam, hanem hajszárítóval fújjam át, mert így távozik a por miután felszívta a faggyút. ezzel így sem működik. kicsit drágállom ilyen teljesítmény mellett. Az illata legalább fincsi, olyan mint a dove deoknak! 2 csillag az illat miatt és mert nem rosszabb használat után a helyzet, de nem ajánlom! ebben az árban inkább próbáljátok ki a got2be termékét!

Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer

Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer
2014. február 25.

Két éve nem tudok megszabadulni ettől a krémtől! ha vásárlok a douglasban vagy a cliniqueben, valahogy mindig landol egy minta a zacskóban...a száraz/kombinált bőrre valót szokták adni, ami elvileg megfelel a bőrömnek, viszont nekem túl zsíros, biztos a fényvédő miatt. lehet másik verziója jobban teljesítene,ettől mindenesetre fénylik a bőröm és pattanásosít is fincsin. túl drága krém ahhoz, h kidobjam, de ha egyszer elfogy, én biztos, h nem veszem meg önszántamból.

dr. Organic Pomegranate Gránátalma Sampon

dr. Organic Pomegranate Gránátalma Sampon
2014. január 29.

Lassan elfogyasztom az első flakont, úgyhogy már bátran nyilatkozom róla. Gyorsan zsírosodó hajam van, mellé pedig szőkített, ezért a végeit muszáj ápolni, mert nagyon száraz tud lenni. A sampon önmagában nagyonnagyon kiszárítja a hajam, kifésülhetetlen, raszta leszek tőle, de megvettem hozzá az argánolajas balzsamot és így már nagyon szeretem. Csak a hajvégeket kondicionálom, szép fényes, egészséges a hajam, jó a tartása és mostanában úgy veszem észre, hogy a zsírosodáson is segített vmennyit. A kihullott haj mennyiség az kb ugyanaz, mint előtte, de ezen nem problémáztam. kétszer szoktam átmosni vele a hajam, és hígítva,tökéletesen megtisztít.szerintem újra fogom venni!

update: 2 hónap használattal eljutottam oda, hogy elég 3 naponta mosnom a hajam, ami nálam csoda! 15 éve minden egyes nap mosnom kellett, mert vállalhatatlan volt egy nap után, sőt már az estéig sem bírta ki, ha előző este mostam és nem hajnalban, a nap elején....örök hálám neki, azt hittem én már így élem le az életem :)

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid
2014. január 14.

Csodaszer nekem is....sosem volt ilyen egyenletes és sima a bőröm. Csakis csillagos 5ös, nem is ragozom, mindent elmondtak előttem. Egy nagy bajom van viszont, hogy rettenetes sápadt vagyok a hámlasztástól és nagyon nem áll jól, szürke egér lettem...teljesen fakó az arcom,voltam már laborban is, hogy nem vagyok-e vérszegény,vagy bármi betegségem van-e, de nem hála az égnek nincs, a bőröm ilyen,ez alkati dolog. Viszont így a hámlasztástól hiába csodaszép a bőröm minősége, mégis 5 évvel nézek ki kb öregebbnek és nyúzottabbnak, mint alapesetben. vmi tipp lányok, hogy mit lehet tenni ellene? önbarítót hiába kenem, ha naponta lehámlasztom magam :( így viszont búcsút kell intenem ennek a szerelemnek,mert kicsit sem vok szép látvány...

Clinique High Impact Rúzs SPF15

Clinique High Impact Rúzs SPF15
2014. január 10.

Szintén zöldcsomagolású ajándékként landolt egyszer a vásárlás mellett a flamenco árnyalat. Igazi díva piros, az az árnyalat, ami minden nőnek kell, hogy legyen egyszer. Nagyonszép, tartós, erősen pigmentált, szájkontúr és ecset nélkül képtelenség szépen felkenni és a helyén tartani, nem az a rohanok feldobom kategória. Télen sajnos a hullasápadt arcomhoz rettenetes, de nyáron jó helye van nálam :) jah és nem szárít! nem biztos, hogy megveszem, ha elfogy, vannak azért még jó termékek a piacon, de egy ilyet kapni ajándékba több, mint jó. Ezzel a nagyvonalúsággal mindig a szivembe lopják magukat clinique-ék, mindig fogok hozzájuk járni vásárolni :)

MAC Sheen Supreme Rúzs

MAC Sheen Supreme Rúzs
2014. január 10.

Az első mac rúzsom a fashion city volt, ebből a családból. Nagyon természetes,barackos,fiatalos, nem hivalkodó szín, nem ordít a számról, de mégis van benne egy kis vagányság. Tényleg nagyon krémes az állaga, engem sem szárít, de valóban nem tartós emiatt. majdnem, mint egy sűrűbb, pigmentáltabb szájfény. gyakran kell kenegetni, de nembaj, mert így sem fog elfogyni megromlás előtt és meg tudom oldani, a színe pedig kárpótol mindenért! akik most barátkoznak a rúzsokkal, kezdetnek szerintem szuper választás! ettől nem fogsz megijedni a tükörben, és nem kell hozzászokni a viseléshez, tényleg mint egy szájfény, nem dob egyből a mélyvízbe.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2014. január 10.

2 rúzsom van tőlük. A girl about town: hihetetlenül szép színe van, erősen pigmentált, csodaszép és le sem lehet robbantani, se evéssel, se ivással, se fesztiválozással. Konkrétan sminklemosóval sem, jön le maradéktalanul. Inkább csak eseményre ajánlom, hétköznapra elég vad a színe.
A chatter box nevű árnyalatot használom hétköznap, ez sem nude változat, de belefér. Őt bizony 2-3 óránként újra kell kenni, evés-ivást pedig egyáltalán nem bírja, de nem zavar, mert gyönyörű a színe, imádom, szerelem!
mindkettő használata előtt rendesen hidratálni szoktam az ajkaimat, mert engem sajnos szárítanak kicsit :( ettől függetlenül 5ös, már 100 lenne belőle, ha több szín állna jól nekem, de hülye színeim vannak, vagy nem tudom, de a legtöbb árnyalat borzalmas rajtam, pedig egytől egyig csodás a paletta minden darabja szerintem!

MAC Liz Goldwyn Essential’ Perfectly Plush Ecsetkészlet

MAC Liz Goldwyn Essential’ Perfectly Plush Ecsetkészlet
2014. január 10.

A mac karácsonyi limitált ecsetkészletjei a legjobb befektetések evör...töredék áron, mintha egyenként venné az ember. ez pont egy alap készlet, mindenkinek kellene egy ilyen otthonra! 2 ecset van benne arcra, 3 szemre, egytől egyig hasznosak és tökéletes a minőségük! minden évben november táján megjelennek, mindig más design, gyorsan le kell rájuk csapni, mert hamar elkapkodják! idén lemaradtam sajnos,de jövőre veszek egy haladó készletet végre :)

The Body Shop Mandarinos Testpermet

The Body Shop Mandarinos Testpermet
2014. január 10.

Kifújáskor nagyon intenzív, nagyon finom, gyümölcsös, friss az illata, de egyáltalán nem tartós. Egy óra múlva már a nyomait sem lehet felfedezni..Alapvetően tök felesleges dolog, de én zuhanyzás után imádom fújkálni magam vele, kár hogy mire kiérek a fürdőből már kb vége is az élménynek. nyáron jó vele felfrissíteni magam napközben. Az alapötlet tetszik, de úgy lenne értelme, ha egy leheletnyit érződne a bőrömön az illata, legalább amikor kifejezetten rászagol az ember.tudom, hogy csak testpermet, de na...tényleg csak kifújáskor és még 10 percig érezni, ahhoz képest pedig borsos az ára. 2 csillagot kap, de csak azért, mert az illata vmi elképesztően fincsi!