Gabi82

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gabriela Sabatini Cascaya

Gabriela Sabatini Cascaya
2013. október 14.

Egyszer kaptam szülinapomra,imádtam!

Exclamation EDT

Exclamation EDT
2013. október 14.

Ez volt az első "komolyabb" parfümöm,imádtam,lehet,hogy újra veszek egy üveggel a nosztalgia kedvéért:)

Limara Deo Spray

Limara Deo Spray
2013. október 12.

Igazi retro érzés :) jó kis illatai voltak

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2013. október 12.

Szerintem az érett nőkön érvényesül ez a parfüm,fiatal lányokon nem tudom elképzelni,én kb. 5 éve kaptam,elajándékoztam,nekem túl súlyos illat volt.

Lancôme Miracle

Lancôme Miracle

Kellemes,szolid illat

Alfaparf Nutri Seduction Sublime Sorbet Göndörítő Krém

Alfaparf Nutri Seduction Sublime Sorbet Göndörítő Krém
2013. október 10.

Alapból göndör hajam van ,és kerestem valamit ami rendezi a kusza tincseket,esetleg valami fényt is ad,és tartást.A fodrász ezt ajánlotta,hát megvettem.A göndör haj ugye alapból szárazabb,mint a többi hajtípus,na az én száraz hajamat,ez még jobban kiszárította,olyan volt tőle mint valami durva szövet,nekem egyáltalán nem vált be.az illata jó,de ennyiben ki is merült a pozitívum.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2013. október 9.

Egyszer vettem,hatalmas csalódás volt.Az első gondolatom az volt,hogy átvertek,mert egy Donna Karan parfüm nem lehet ennyire büdös,de megszaglásztam egy parfümériában,és ott is ugyanolyan rossz volt,nem dőlök be többet a reklámnak.Egy zöld illatra számítottam,valami természetesre,de ez botrányosan rosszra sikerült.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2013. október 9.

Tökéletes nyári illat,régi nagy kedvenc.Nem tolakodó,légies,AZ ILLAT.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2013. október 9.

Egyszer kaptam ajándékba,nekem nem jött be,túl édes illata van,nekem szinte bántóan édes,elhasználtam ugyan,de pénzt nem adnék érte.