Gabika21

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop Sheás Sampon

The Body Shop Sheás Sampon
2019. április 26.

Nekem óriási csalódás. Nem habzik, rengeteg kell belőle, nem hogy nem táplál, inkább rettenetesen kiszárította a hajam. Sajnos 2 próba után a kukában landolt. A maszkja viszont szuper!

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír

The Body Shop Fuji Green Tea Fejbőrradír
2019. március 22.

Nagyon szerettem, sajnos már elfogyott de újra fogom venni. Az apró szemcsék valóban érezhetően megtisztítják a fejbőrt. Azt nem tapasztaltam hogy a hajtövet megemelné de a hajamra és fejbőrömre jó hatással volt.

The Body Shop E-Vitaminos Géles Krém

The Body Shop E-Vitaminos Géles Krém
2019. március 22.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Az árához képest remek. Könnyen beszívodott, puha volt tőle a bőröm. Csodát nem láttam utána, de kellemes érzést ad.

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló
2019. március 22.

Sajnos nekem nem vált be. Semmilyen pozitívumról nem tudok beszámolni. Egy nagyon könnyű gélszerű krém jön ki a hideg golyón keresztül. Nekem kevésnek bizonyult.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2019. március 22.

Egy baleset utáni sebekre ajánlotta a gyógyszerész. Ez a krém egy csodaszer. 2 nap alatt begyógyultak a sebeim. Ilyen látványos javulást soha semmi nem okozott. Ez a krém alap egy családban.

Kevin Murphy Blonde Angel

Kevin Murphy Blonde Angel
2019. március 22.

Szőke hajamra használom balzsamként. Nem a legerősebb hamvasító hatású, viszont az egyetlen ilyen amelyik nagyon táplálja a hajam. Sokkal később kezd el besárgulni és egészségesebb is.

Kevin Murphy Young Again

Kevin Murphy Young Again
2019. március 22.

A legjobb olaj amit próbáltam. Küzdök a száraz hajammal, sokat szárítom is, nekem tökéletesen lezárja a hajvégeket úgy hogy nem zsírosítjabel. Nagyon kevésbkell belőle, sokáig kitart.

Kevin Murphy Hydrate Me Wash

Kevin Murphy Hydrate Me Wash
2019. március 22.

3 éve csak Kevin Murphy termékeket használok, nagyon száraz töredező hajamra. Nekem fontosak a természetes összetevők is. Ez a sampon az aktuális kedvenc. Puha, már majdnem selymes lesz tőle a hajam. Csodát nyilván nem tesz de sokkal szebb a hajam tőle. Nekem megéri az árát mert nagyon kevés kell belőle.

Image Skin Care Ormedic Balancing Lip Enhancement Complex

Image Skin Care Ormedic Balancing Lip Enhancement Complex
2019. március 22.

Nagyon jól hidratál, én nagyon szeretem. De volument nem növelt nálam. Hidratál és kész.

Image Skincare Vital-C Hydrating Repair Créme

Image Skincare Vital-C Hydrating Repair Créme
2019. március 22.

Ezt a krémet 1 hónapja használom éjszakára. Sajnos semmi extrát nem tapasztalok. Az utóbbi időben többször hámlik tőle az orrom és enyhén kimaródik az orrom töve. Nem tudom hogy ez a C vitaminnak köszönhető-e. Ennyi pénzért többet vártam. Az illata viszont nagyon tetszik.