gabo

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: -

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2013. március 23.

En hasznaltam, az elejen ugy ereztem, hogy hasznal, azt hiszem akkor egy hetig minden nap kellett alkalmazni. Aztan mikor mar csak az eloiirt heti 2-3 alkalommal, akkor mar olyan volt mintha nem is csinaltam volna semmit. Gyakrabban meg nem akartam felkenni, mert valoban kemeny az osszetetele.

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion
2013. március 20.

Még csak nem régen érkezett meg, de nagyon elégedett vagyok vele, jól hidratál, de nem zsírosít, valóban mattít és nagyon kellemes az illata.
Később majd updatelem a véleményem, hogy nagyon gyorsan fényesedő bőrre a Skin Balancig család vagy a Hydralight család válik be jobban. (Bár az elsővel is elégedett voltam, de gondoltam kipróbálom az utóbb említettet is.)

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser
2013. március 20.

Még csak pár napja használom, de ugyanúgy tetszik, mint a Skin Balancing arclemosó. Másabb az állaga, de ez is kellemes és megfelelően tisztít, nem szárít.
Később majd updatelem a véleményem, hogy nagyon gyorsan fényesedő bőrre a Skin Balancig család vagy a Hydralight válik be jobban. (Bár az elsővel is elégedett voltam, de gondoltam kipróbálom az utóbb említettet is.)

Paula's Choice Hydralight Healthy Skin Refreshing Toner

Paula's Choice Hydralight Healthy Skin Refreshing Toner
2013. március 20.

Még csak pár napja használom, de ugyanúgy tetszik, mint a Skin Balancing tonik. Nagyon kellemes érzés a bőrnek, tetszenek az összetevők, különösen a zöld tea és szőlőmag kivonat.

Paula's Choice Lip Exfoliant With Micro-Beads

Paula's Choice Lip Exfoliant With Micro-Beads
2013. március 20.

Nagyon érdekes élmény használni ezt a kis szösszenetet :) Korábban eszembe sem jutott volna a számat radírozni, de bevált, mert pihe puha lesz a száj. Alkalmazás után először kicsit kiszáradtnak tűnik, de egyből be kell kenni PC Treatment Balm-al és úgy lesz tökéletes a végeredmény. (Ezt írja is a használati utasítás.)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2013. március 19.

Nekem is jó véleményem van erről a termékről, bár eleinte meg kell szokni a használatát és hogy hogyan fogja kézbe az ember, de ha rááll a kéz a helyes tartásra, akkor már minden rendben. Tényleg sokkal kevésbé tép vizesen és szárazon is, valamint valóban kevésbé lesz elektromos tőle a haj.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. március 19.

Az itteni vélemények miatt vettem egyet, valóban nagyon jó az ára, a színe is szép, nem is ragad nekem túlságosan, viszont a tartósság az nem jött be. Nekem csak rövid ideig marad fenn sajnos, ezért nem érdemel max pontot.

Sante Dental Med Fluoridmentes Fogkrém

Sante Dental Med Fluoridmentes Fogkrém
2013. március 19.

Már régebb óta használok ilyen fogkrémet is, nekem tetszik, jól tisztít, nem habzik túl, kellemes íze van.

Logodent Bio Menta 2 az 1-ben Fogkrém és Szájvíz

Logodent Bio Menta 2 az 1-ben Fogkrém és Szájvíz
2013. március 19.

A hagyományos fogkrémek után először kicsit más az érzés, de valóban jól tisztít és kellemes, tiszta érzést hagy maga után. Kicsit kevésbé habzik, mint az általános társai, de ez nem baj szerintem. Nekem nagyon tetszik. Szájvízként még nem próbáltam.

The Body Shop Rainforest Fésüléskönnyítő Permet Festett Hajra

The Body Shop Rainforest Fésüléskönnyítő Permet Festett Hajra
2013. március 14.

Nagyon tetszik ez a termek, valoban segiti a kifesulest, jo az illata, nem neheziti el a hajat.