Gabria

Regisztráció dátuma: 2019. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Volare EDP

Oriflame Volare EDP
2020. január 8.

3 az 1-ben akcióként ruháztam be rá, bár elsősorban nem ezért, hanem mert úgy ahogy volt, egy az egyben elvarázsolt. Az üvege nagyon tetszik és az illata is teljesen más, mint amiket hordani szoktam, tetszett nagyon ez a változatosság. Púderes az illata, nem tolakodó, olyan lágy, kellemes nagyon. Ami eszembe jutott róla az az, hogy szerintem fiatalabb lányoknak való. Azt gondolom, hogy fiatal felnőttként még nekem pont tökéletes ez az illat, de egy idősebb nőnél már elképzelhetetlennek tartom. Nekem szerencsére bejött. A golyós deót és a kézkrémet először észre se vettem, hogy ajándékba fogom kapni, de amikor megláttam, dupla volt az öröm, bár kétségtelen, hogy anélkül is jött volna haza velem. :)

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. január 8.

Voltak fenntartásaink nekem, és a páromnak egyaránt. Nem igazán akartuk megvenni, mert ugyan, mit tudhat egy ilyen 'átlag', olcsó kis krémecske? Aztán sajnos nem volt kapható az a krém, ami újonnan bevált és azt az információt kaptuk, hogy egy jó darabig nem is lesz. Így határoztam el magamat, hogy bizony én ezt a krémet megveszem, ha a párom nem is fogja használni, akkor magamnak. Ugyan az én kezem rendszerint jobb állapotban van, mint a páromé, de gondoltam ha jó, biztosan fogja használni ő is. És azaz igazság, hogy használ! A legnagyobb meglepetés volt a számára is, hogy egy ilyen krémecske ennyit tudhat. Nagyon kiszárad a keze sokszor, nem bírja a hideget, ekcémára hajlamos sajnos a bőre. Ezt mind-mind rendbe teszi, egyetlen egy nap alatt. Ha már egy kicsit piros, kiszáradt csak bekeni és voilá, volt nincs kellemetlen feszülő érzés, pirosas, száradt bőr, ráadásul valahogy a következő nap is védi a kezét, nem hatnak annyira a környezeti hatások az adott felületre, mint egyébként tennék. Minket meggyőzött! Nagyon tömör, alig lehet kinyomni a tubusból, nagyon durva utóérzetet hagy a kézen, de megéri, nekünk mindenképpen.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. december 17.

Nem is tudtam, hogy ez mennyire egy hiánypótló szer itthon, amíg meg nem vettem. Azóta szinte napi szinten használva van, pedig mikor álltam a polc előtt megkérdeztem bizony magamtól, hogy tényleg kell-e ez nekem. És azt kell, hogy mondjam, hogy KELL! Viszkető felületre is kiváló, megszünteti azt. Ekcémás bőrfelületen is segít egy picit, persze van kenegetve krémmel is, arcra is kiváló, nekem teljesen jól és hamar beszívódik. Biztos, hogy máskor is meg fogom venni, mert tényleg nagyon jó.

Avon Care Fátyolmaszk Rózsával

Avon Care Fátyolmaszk Rózsával
2019. december 9.

Gondoltam kipróbálom, mert elég régóta van meg, de még nem használtam fel. Persze nem néztem meg az összetevő listáját, különben meg se vettem volna. Totál fölösleges szerintem egy fátyolmaszkban illatanyag-adalék és még egy kis mesterséges illatanyag. Minek? Úgysem ez a lényeg, hogy milyen az illata, bár kétségtelen, hogy az rendben van... Csak hasztalan. Az egész fátyolmaszk csöpög, az egész szoba olyan lett, folyt a nyakamon végig egész idő alatt, zsepit voltam kénytelen odarakni az egész procedúra idejére, ami bosszantó, nagyon nem találták el, hogy mennyi anyagot bír el a maszk és ráadásul nem is egy zsebkendőt használtam el erre, hanem kettőt, mert az első teljesen átázott. Ezek bár bosszantó dolgok, de mégse ezért fogom egy csillaggal jutalmazni, hanem azért, mert nekem valami hihetetlenül vörös lett tőle az arcom, miután végeztem, szóval azonnal mentem is, hogy lemossam, hát ha még az segít valamit szegény arcomon. Nekem ez maximális pénzkidobás volt, nem szerettem.

Gyógyszertári Paraffinolaj

Gyógyszertári Paraffinolaj
2019. november 28.

Mostanában problémáim voltak a füleimmel, nagyon bedugultak csak úgy, ez elég kellemetlen és olykor komoly probléma is tud lenni. Két szert ajánlottak erre nekem, az egyik az Otipax volt, amit nem értem miért nem engedtek felvenni ide a krémmániára, mert nagyon jó és vény nélkül is kapható. Strand után is, amikor begyulladt a fülem helyretette, pedig rettenetesen tudott fájni. Viszont ha valaki erre vetemedne, hogy ilyet venne szívesen, mindenképpen tárgyaljon előtte az orvosával vagy a gyógyszertárosokkal, mert nem játék, erős gyulladáscsökkentő hatása van, komoly problémákhoz is vezethet, ha könnyelműek vagyunk vele.
A másik, amit ajánlottak a paraffinolaj volt, amitől egy kicsit tartottam, pedig az interneten olvastam már egyszer, hogy ez jó erre is, de nem hittem volna, mégiscsak olaj. A gyógyszertárosnak mindenképpen mondani kell, hogy mire lesz felhasználva, ha fülbe, akkor olyan üvegcsét és tetőt is kap hozzá az ember.
Tehát ezt a kettőt használtam és használom mostanában egy jó ideje, mert igen komoly problémákat éltem meg. És azt vettem észre, hogy már 2 nap alatt mindkettőt használva helyrejöttek a füleim, nincsenek bedugulva. Ugyan a lerakódott anyag lassacskán jött ki, de nem bánom. És sajnos nekem is volt sokszor ilyen belső fülviszketéses problémám, amit nem tudtam hova tenni. Azóta szerencsére olyan durván, amennyire régen rám jött, nem jött elő, remélem nekem sem fog, mint a többieknek. Jó kis olaj ez, végre egy kicsit megkönnyebbülhetek, mert eléggé gyanús volt már, hogy ki kell mosni, de remélem ezek megoldották a problémát. Ezt az olajat biztos rendszeresen fogom használni, heti 1-2 alkalommal, és az a plusz jó benne, hogy teljesen természetes, ráadásul ha szükséges, egy nap akár 3x is lehet alkalmazni, így hiába nagy a gond, gyorsan rendbe lehet tenni vele az ember fülét, ezáltal a komfortérzetét. Olcsó is, szóval egy próbát mindenképpen megér annak, akinek vannak hasonló problémái.

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Nail Spa Paraffinos Kéz- és Lábmaszk

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Nail Spa Paraffinos Kéz- és Lábmaszk
2019. november 27.

Nem rossz azért, de nem egy csodaszer. A kupakja nekem valamiért eltört, azt kicsit sajnálom. Mivel paraffinos én azt mondanám, hogy valami más krémmel keverve érdemes talán használni, hogy mélyebb rétegekbe is eljuttathassa a hatóanyagokat. Ebben is van némi kis anyag, de lehet úgy még jobb lenne. Mondjuk én sem tettem meg ezt soha, de talán pont ezért mondom, hogy nem olyan jó, de nem is rossz. Legyen 3 csillag, mert nem alkotott bennem maradandó élményeket.

Oriflame Love Potion Secrets EDP

Oriflame Love Potion Secrets EDP
2019. november 26.

Ajándékba fogom kapni, de én máris imádom. Annyira szép a csomagolása, csak egyet sajnálok benne, hogy a kupak nem valódi kupak, csak rá van rakva egy fekete valami. Ez nagyon rontott nálam az imádatán, amikor először megtapasztaltam, de ez lehet csak az én heppem. Szeretem nagyon az illatát, nagyon megörültem, mikor megtudtam, hogy ez lesz az ajándékom. Alapból jó drága lenne, annyit biztosan nem ér azért, főleg mert olvasom, hogy nem is tart túl sokáig, ezt is sajnálom egy kicsit, bár ha pár órára elfutok valahova, akkor tökéletes lesz. Szeretni fogom, az tuti, de nem 100%-os a tartóssága és a teteje miatt, úgyhogy csak 4 csillagot kap tőlem.

Szerk.: Jelentem, megvan a piros társa is és annak tökéletes a kupakja! Szóval csak az én rózsaszínem a hibás, amit rettenetesen sajnálok, de legalább másnak gondolom tökéletesen jó. Nagyon jó illata van a pirosnak is és egészen tartós a bőrömön. Kicsit fullasztó úgy natúrban, de a bőrömön valami eszméletlenül harmonikus, nem túl tolakodó illat lesz. Szeretem nagyon. :)

Konad Mintalemez

Konad Mintalemez
2019. november 26.

Méregdrága, de az első kettő lemezem még sok-sok évvel ezelőtt ezek a lemezek voltak. Nagyon jó minőségűek, egyik sem sekély, ha valaki valami igazán különleges mintát talál, ami más márkáknál nincs, érdemes lehet neki beruházni rá. Egyébként inkább más márkát ajánlanék, de csak mert olcsóbbak és/vagy több minta kapható más márkáknál, jobban megérheti. Az ára miatt biztosan nem adok 5 csillagot.

Audispray Adult Fülspray

Audispray Adult Fülspray
2019. november 26.

Fogalmam sincs miért van ez a spray ennyire lepontozva. Mondjuk tény és való, hogy egyetlen egy használattól még nem kell csodákat várni. Mostanában problémáim voltak a füleimmel, elég kellemetlen dolgokat voltam kénytelen átélni. Még az orvosom is bólogatott nagyban, hogy bizony ez a szer teljesen jó arra, amire kitalálták. Nem hinném, hogy egy orvos ilyeneket mondana, ha nem így lenne. Én is tapasztaltam, hogy tényleg tisztítja a fülemet, szóval amire kitalálták azt valóban hozza. Bár tény és való, hogy ha nagyobb a gond, ez nem fog segíteni. Ez a spray inkább megelőzésként jó, vagy ha valaki sokat van hangos helyen, esetleg füldugót kell használnia elég gyakran, akkor erősen javallott. Én pozitívan csalódtam benne, nem hittem volna, hogy 10 másodperc ennyire hasznos tud lenni.

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2019. november 22.

Az itteni vélemények alapján vettük meg, legfőképpen a páromnak, mert iszonyatos munkát tud a kezével csinálni a hideg, még kesztyűben is! Allergiás lehet a hidegre, de csak a keze, az viszont olyannyira, hogy kint vagyunk a hidegben egy 10-15 percet, utána annyira kiszárad, hogy szétreped neki és erőteljesen vérezni szokott minden apró kis sebéből. Nos, emiatt vettük meg bizakodva, hogy majd ez jó lesz, mert ugyan használtunk ezelőtt egy krémet rá, ami jó volt, viszont irtó nehéz a beszerzési lehetősége és közben még 9000Ft is volt, ami nem mindegy ugye! Szóval ezt próbálgatja most. Ugyan még nincs annyira durva időjárás, hogy nagyon megviselje a kezeit, de elmondásai alapján az apróbb száraz részeket szépen helyretette, szereti ezt a krémet. Mondta, hogy megvárja amíg elég rendesen kiszárad a keze és úgy fogja alkalmazni... hát nem tudom ez jó-e a kezének, ha ennyire hagyja, hogy cafatokban lógjon. Ha nagyon rossz lesz a krém és nem használ semmit, egyértelműen jövök és jól lepontozom, addig meg az enyhébb verzióra való hatás miatt megkapja tőlem az 5 csillagot. :)

Szerk.: Azt kell, hogy mondjam, így egy hónap intenzív tesztelése után, a páromnál bevált. Hatásos kis termék, gyönyörűen meg lehet különböztetni az előtte és az utána állapotot. Örülök neki, hogy sikerült egy jó krémet találni neki. :)