Gabrielaa

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Natura Siberica Arctic Rose Sampon

Natura Siberica Arctic Rose Sampon
2020. február 17.

Néhány Natura Siberica sampont kiprobáltam.Ez a saját balzsamjával egyutt fényes,jo tartásu hajat ad,Igaz hogy a coco-szulfát is csak szulfát én pedig inkább szulfát-mentességre torekszem de a fejbőrom,hajam szereti.

Natura Siberica Tápláló Regeneráló Homoktövis Sampon

Natura Siberica Tápláló Regeneráló Homoktövis Sampon
2020. február 9.

Nem viszketek tőle,szépen tisztára mossa a hajat és nem lesz sprőd a vége sem.Minimális balzsamot teszek a végekre(az is ez a homoktovises) és kész.Szeretem ezt is.

Natura Siberica Homoktövis Balzsam

Natura Siberica Homoktövis Balzsam
2020. február 9.

Nagyon selymes,puha lesz a hajam és nem lapul le tőle.Az illata a flakonban még elmegy de a megszáradt hajon nem kellemes igazán.Mégis annyira tetszik a hajam a használata után hogy elnézem ezt az "illatot" neki.5 csillagos.

Natura Siberica Loves Estonia Regeneráló Sampon

Natura Siberica Loves Estonia Regeneráló Sampon
2020. február 5.

Vettem néhány Natura Siberica sampont,balzsamot.Tetszik mindegyik de ettől volt a legfényesebb,puhább.tisztább a hajam.Finom az illata is.Veszek még ha lehet kapni.

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2020. január 4.

Meleg barnát és voroset is használom egy ideje.Heti 2-3 hajmosással egy hétig birja aztán nem látszik belőle semmi.Arra jo hogy amig nem jut el a festésig az ember lánya addig az őszulő hajat is befogja valamennyire.Nem látványos a hatása,hamar kikopik.Nem ujravevős.

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. december 24.

Akciósan vettem.Ma mostam először vele hajat.Kevés kell belőle,jól habzik és tisztit.Kis samponos flakonomban vizzel jól felhigitva használom a samponjaimat.Csak a fejbőrt illetve az első pár centit mosom át vele a többi részén csak átfolyik a samponos viz.Annyi elég is.Pici balzsam a végekre és kész.Sem lakkot,sem hajhabokat nem használok.2-3 naponta mosom általában ami nekem megfelel.Hosszabb használat kell hogy kiderüljön jó-e a termék.Pl.egy év alatt ha ezzel mosom mennyire száritja ki,elég tiszta lesz-e a haj.Ha lelapul azt nem kedvelem.Ha seprűsre száritja azt sem.Illata valahogy emlékeztet egy gyermekkori samponunkra a 80-as évekből.Egyenlőre tetszik.Update:3.napon kellett újra mosnom.Addig jól birta a hajam pedig a harmadik napon ocsmányul szokott kinézni.Jó fényes,könnyű a hajam.Enyhe természetes hullámosságát nem csökkenti hála égnek.Fejbőröm nem viszket és a korpásodás is csökkent.Hajmosáskor sok haj ki szokott jönni de most 1-2 szál jött csak ki.Ha ennyire bejön fejbőrömnek és hajamnak megmaradok ennél.Update:Egy hónapja használom.Nem rakódik rá semmi a hajamra,nem nehezül el.Nyugodt a fejbőröm is.Kellőképpen tiszta a hajam.Nincs hajhullás sem korpa.Balzsam kell pici a végekre.Hajmosások közötti időt nem tolja ki de az én hajam ilyen.Vennem kell mert még egy hónapig elég talán.2-3 naponta mosom felhigitva a sampont.Egy flakon szerintem igy másfél-két hónapig elég.Havonta 1000-1200 ft költséget megér ez a szuper termék.2019 december 19.:Most vettem a 2.flakonnal.Sokáig elég volt,kevés kell belőle.4 honap alatt fogyott el.Néha megmostam ezzel-azzal de ez igazán tisztit.Nem toredezik a hajam,konnyu kifesulni.Kitolja a mosások kozotti időt.

L'Oreal Elseve Color-Vive Low Shampoo

L'Oreal Elseve Color-Vive Low Shampoo
2019. október 7.

Nagyon beválik ez a cucc.Tiszta,fényes hajat eredményez.Pedig az én hajam gyorsan zsirosodik de ezzel 3 nap a 2 helyett.Balzsamra,pakolásra nincs szukség a használata mellett.A másik LOW samponjuk a 6 virág olajával is nagyon jo.Remélhetőleg nem szárit.Az osszetevői nem olyan szépek de ezek más samponokban is megtalálhatoak.Nekem 5 csillagos.

Mayam Natúr Krémalap

Mayam Natúr Krémalap
2019. szeptember 3.

Ma kevertem ebbe a krémalapba ligetszépe olajat,uborkamag olajat,uborkakivonatot,rizsolajat,allantoint,bisabololt.Nagyjábol 1 % arányban.Kellemes az arcomnak bár nekem kicsit olajos...Éjszakai krémnek fogom használni,remélem nem pattogok ki tőle.Nappali krémnek ugyanehhez a krémalaphoz adok majd uborkakivonatot,allantoint,bisabololt,rozsavizet az nem lesz ennyire nehéz krém.Majd még updatelek...

Avon Advance Techniques Öblítést Nem Igénylő Balzsam

Avon Advance Techniques Öblítést Nem Igénylő Balzsam
2019. szeptember 2.

Régebben használtam.Nem voltam elégedett vele fénytelen,ragacsos volt a hajam.Aztán egyszer ugy használtam hogy felkenés után kioblitettem.Fényes,levegős friss lett a hajam.Ebből arra jutottam hogy a hajam legnagyobb baja hogy tulápolom,nem kell annyi balzsam,pakolás,kence...Pakolásokat nem használok,balzsamot csak a végekre.Illata csodás,hosszan megmarad.Nagyon száraz hajra szerintem nem sokat ér de vékonyszálu,zsirosodásra hajlamos hajra bevált nekem akkoriban.

Natura Siberica Sampon Energia és Tartás a Sérült Hajnak

Natura Siberica Sampon Energia és Tartás a Sérült Hajnak
2019. augusztus 28.

Szulfátmentes,csodás illatú.Jól tisztit,mégis puha a haj tőle.A balzsamja nem tűnik valami hatékonynak de miután megszáradt, puha selymes lett a hajam.Nem viszketek tőle.Hosszabb tesztelést igényel.Természetes hullámosságát nem csökkenti szerencsére.Szeretem ha begöndörödik és könnyű nem lelapuló a hajam.Ha hosszú távon jól teljesit veszek még.Samponokban átállok a szulfát-és szilikonmentesekre.Balzsam meg bármelyik jó az sem baj ha szilikonos úgyis csak a végekre teszem.Valamivel drágább ugyan mint a 250 ml-es hagyományos samponok de nem sokkal ráadásul kevés kell belőle... Update:jó sampon ez.Az én hajamra viszont sok az ápolás amit nyújt.Heti egyszer ezzel mosom majd,a heti második mosás viszont a Mannával lesz.Az jobban tisztit.De még mindig csillagos 5-ös...