Best of Beauty 2019

Gabriella1992

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. január 20.

Gyönyörű lesz a hajam tőle, viszont rohadtul zsíros már 2 nap után. Elhasználom ,de nem lesz újravevős.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. január 20.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam. Egyetlen pozitívum az illata.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2019. január 20.

Ez az én téli illatom, egy parfümöt se dicsértek rajtam ennyit, mint ezt. Ez előtt még volt egy Lancome parfümöm, a Trésor Mindnight Rose. Azt is nagyon szerettem. Viszont ez már a második tél mióta használom, egy kicsit letettem pihenni, mert kezd sok lenni, nagyon tömény nekem, szigorúan, csak egy fújást merek használni, másképp meghalok tőle. De nem kizárt, hogy egy kicsit később előveszem. Összességében életem egyik legjobb parfüme és ez a márka gyártja a legjobb női parfümöket, mese nincs.

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2019. január 20.

Brutál erős, brutál tartós, magamon nem nagyon tetszett, de rossz sem volt. Viszont nagyon hamar meguntam az illatát. Tovább adtam anyumnak, ő meg oda van érte.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. január 20.

Én szerettem. Rajtam nagyon rózsás volt, relatív könnyed illat. A barátom nagyon nem szerette raktam, szerinte büdös alkohol szaga van. :D nem tudom, hogy ha újravevős lesz.

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2019. január 20.

Körülbelül 1,5 éve találtam rá, elsőre nagyon tetszett. Aztán még szagolgattam a parfümériákban, de soha nem vettem meg. Így aztán idén télen elhatároztam, hogy a tömény Lancome Trésor la Nuit-t lecserélem valami könnyedebb illatra, a több jelölt közül rá esett a választás. Ambivalens érzéseim vannak vele szemben. Annyira nem tetszik magamon, mégis illik hozzám ez az illat. Fiatalos, friss, bohókás illlat. A tartóssága hagy némi kívánni valót maga után. Elfújkálom, de újra nem fogom venni.

Hugo Boss Boss Bottled EDT

Hugo Boss Boss Bottled EDT
2019. január 20.

A barátomnak vettem karácsonyra, előzetesen megillatoltam a Douglasban, mikor kifújtam, már tudtam, hogy telitalálat, ezt neki találták ki. Szerencsére neki is nagyon tetszik és jól áll neki az illat, tartós rajta. Mindenki elégedett vele. :)

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. november 30.

Végre egy hajpakolás ami tényleg jó! Az illata napokig érezhető a hajamban. 10/10.

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. szeptember 24.

Nem jó.

Batiste Tropical Szárazsampon

Batiste Tropical Szárazsampon
2017. szeptember 24.

Teszi a dolgát, az erős illata se annyira zavaró.