Best of Beauty 2019

Gabriella1992

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2014. november 1.

A minap vettem meg egy szettben, egy gyönyörű dobozkában, 4 db balzsammal (cseresznye 🍒, vanília, karamella és kókusz illatban), de mindközül ezt szeretem a legjobban. Jól hidratál, imádnivaló az illata, tehát ⭐⭐⭐⭐⭐

C-THRU Lovely Garden EDT

C-THRU Lovely Garden EDT
2014. november 1.

Olyan édes fiatalos, egyedi illata van SZERINTEM. EDT-hez képest tartós is! :) Én imádtam, háromszor is újravettem.

Avon Anew Aqua Youth Hidratáló Nappali Lotion SPF15

Avon Anew Aqua Youth Hidratáló Nappali Lotion SPF15
2014. október 30.

Kétszer is újravettem, mert annyira szerettem, de sajnos többet nem lehet kapni. Ideális arckrém volt az én vízhiányos bőrömnek. 😞

Oriflame Miss Giordani EDP

Oriflame Miss Giordani EDP
2014. október 21.

Édes, gyümölcsös az illatosított oldal szerint. A papíron nagyon tetszett. Lehet meg is rendelem! 😊♥

Szereztem belőle mintát. Eleinte nagyon finom illata volt rajta, mondhatni különleges, semmihez fogható. Aztán ahogy elkezdett párologni valami ocsmány bűzzé alakult át, végül az avonos pur blanca-szerű olcsó illattá száradt le. Jó, hogy nem rendeltem meg, kész pénzkidobás lett volna.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2014. október 20.

Ma vittem haza egy üveggel. Mikor magamra fújom édes, gyümölcsös aztán egy kis párolgás után átmegy autóillatosító szagba, rá nem sokkal pedig édes praliné illatú lesz. A tartóssága jó!

Palmolive Mediterranean Moments Sárgabarack&Eper Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Sárgabarack&Eper Tusfürdő
2014. szeptember 30.

Sokat szemeztem vele, ma végül megvettem és azonnal ki is próbáltam. Nagyon cuki kis édes epres illata van, nem szárít annyira és viszonylag sokáig érzem magamon az illatát. Az első benyomás jó! 😊

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő
2014. szeptember 26.

Ennek pont olyan illata van mint az Oriental Energynek....

Le Petit Marseillais After-Shampooing Nutrition 1 Perces Hajbalzsam

Le Petit Marseillais After-Shampooing Nutrition 1 Perces Hajbalzsam
2014. szeptember 19.

Nekem bevállt! Puha és illatos lesz tőle a hajam!

B.U. Free Spirit

B.U. Free Spirit
2014. augusztus 25.

Édes, tartós, újra 17 évesnek érzem magam, ha magamra fújom. 2-3 óra a tartóssága rajtam.

Avon Solutions Truly Radiant Nappali Krém SPF15

Avon Solutions Truly Radiant Nappali Krém SPF15
2014. augusztus 12.

Ezt is, mint az éjszakai krémet az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Azt 1*-ra értékeltem, ezt 5*-ra, jobban hidratál, nem csípi a szemem és nem ragyásít. Jó, hogy van benne egy kevés fényvédő. Nyári nappali arckrémnek tökéletes.