Gabriella1992

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Spray-on Szárazsampon

Balea Spray-on Szárazsampon
2017. szeptember 24.

A Batiste helyett kerestem egy olcsóbb szárazsampont. Nekem semmilyen szempontból nem vált be, a szagától mindig rosszul lettem, zavart, hogy gagyi vaníliás autóillatosító szagú a fejem egész álló nap. A zsírt alig tüntette el a hajamról és nagyon "poros" maradt utána a hajam. A fújókája elromlott, így a flakon 3/4-ét nem is tudtam elhasználni. De nem is bánom. Egy elegáns mozdulattal a kukába vágtam. Maradok a Batiste-nál. Igaz, hogy 2x drágább, de 2x jobb is ennél.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2017. július 28.

Ezelőtt a cherry-t használtam, amelynek elviselhetetlen szaga volt, legalábbis számomra. Ennek sokkal kellemesebb, enyhén citrusos illata van, a hatása mindkettőnek nagyszerű. Csak ajánlani tudom. Most a tropical vagy blush fog következni.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. július 28.

Ez volt az első szárazsamponom, tényleg azonnal hat, teszi a dolgát, harmadik napon általában már zsíros szokott lenni a hajam és mikor nincs kedvem reggel hajat mosni, ezt használtam. 90%-ban elégedett voltam vele, csak az illata volt számomra zavaró, sehogy sem sikerült megszokni. Utána az originalt vettem, tegnap fogyott el és most a tropicalt vagy a blush-t tervezem megvenni.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2017. június 17.

Kellemes.

Armani Sky Di Gioia

Armani Sky Di Gioia
2017. május 17.

3-szor illatoltam meg 3 különböző parfümériában, és mindhárom alkalommal tetszett magamon. Ez tényleg egy könnyed nyári tavaszi illat, tényleg nem trendi, nem különleges, de mégse fut össze az emberlányaz úton útfélen ezzel az illattal.. Se nem túl édes, se nem túl virágos, se nem friss, nagyon jól megtalálták az arányokat. Nem életem parfüme, de nem bánom, hogy megvettem, oda vagyok érte. A tartóssága közepes.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2017. április 20.

Évek óta csak Dove deokat használok, elégedett vagyok vele, tuti ez marad a tavaszi - nyári deóm. Teszi a dolgát ez is.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2017. április 20.

A szokásos Dove minőség, édes lédús körte illattal! Igazán üdítő, frissítő a zuhanyzás vele. Szerintem egyszer újravevős lesz.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2017. április 20.

Kritikán aluli ez a sampon, kétszer mosok hajat vele, a második napon már érzem, hogy a hajtövek már kezdenek zsírosodni, a 3. nap reggelén már vállalhatlan a fejem. Ha nincs időm, akkor szárazsamponnal szépítek a helyzeten (Batiste, nem L'Oréal, az is csapnivaló lehet). Soha többé nem veszem újra. Az illata az egyetlen pozitívum.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2016. december 27.

Jobban leszedi a szempillaspirált, mint a Garnier micellás víz.

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2016. szeptember 15.

Ez a parfüm úgy pocsék (nem akartam durvábban kifejezni magam mert akkor törlik a hozzászólásom) ahogy van. A DM-ben próbáltam ki, a kezemre fújtam és tintakékre színezte a bőröm, még zuhanyzás után se jött le. Az illata pedig gagyi és olcsó, semmi különlegeset nem érzek rajta. Csak az üvege szépecske.