Gabriella1992

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő
2015. január 6.

Krémes, inkább körte illatú, mint karamell, de azért azt is érzem egy picit. Jól habzik, jó vele borotválkozni is. Nem szárít és szerencsére nem illan el olyan hamar a bőrömről, mint mondjuk a kávés tusfürdő.

Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP

Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP
2014. december 18.

Rajtam nagyon fincsi krémes süti illata van.

Britney Spears Fantasy The Naughty Remix EDP

Britney Spears Fantasy The Naughty Remix EDP
2014. december 18.

Nagyon tartós! 24 órán át éreztem a bőrömön. Rajtam nagyon édes, különösen a fehér csokit és a cupcake-t érzem, mikor leszárad akkor egy kicsit fás is nem csak édes. Eleinte egy kicsit émelyítő, de hamar meg lehet szokni. Én direkt választottam a hideg időkre ilyen édes parfümöt. Nyáron nagyon sok lenne!

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2014. december 8.

1,5 éve használom csak hónaljra (nagyon izzadt a hónaljam hidegben melegben is), nekem elég ha havonta egyszer kenem be magam. Én is viszketek és kiszárad a bőröm tőle, de inkább ez mint az izzadság foltok.

Anew Nutri-Advance Gazdagon Tápláló Krém

Anew Nutri-Advance Gazdagon Tápláló Krém
2014. december 6.

Először furcsa volt ez a vaj állag, de nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, pihe-puha lesz tőle a bőröm, még az apróbb ragyák is eltűntek amit egy másik krém okozott. 10 csillagot adnék neki!

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2014. december 6.

Isteni krém! A párja is megvan, az is tökéletes!

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2014. november 30.

Nem rossz sampon, de nem is jó. Az illata nagyon finom és a 3. napon se büdös mire már tocsog a zsír a hajtöveimen. A hajvégekkel nem csinált semmit, de arra teszek egy kis pakolást amúgyis.

UPDATE: mondhatni csodaszer számomra a samponok közt! A 4. napon is olyan, hogy simán vállalható fejem van az utcára is, csak épp a töve zsíros és úgy, hogy balzsamot is használok. Max csillagos!

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2014. november 24.

Nagyon tetszik az illata, fincsi vanília, de szerencsére nem abból az ocsmány mű fajtából. A flakonja nem túl praktikus és sajnos egy kicsit szárít is.

Bourjois Bonheur En Mousse Tusfürdő

Bourjois Bonheur En Mousse Tusfürdő
2014. november 23.

Nagyon cuki kis flakonja és illata van, nagyon tetszik ez a rózsaszín zselés állagú tusfürdő, de alig habzik! Amin meglepődtem az az, hogy nem szárította ki a bőröm!

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2014. november 18.

Engem az Eclat Femme-re emlékeztet.

Végre van illatmintám belőle! Kellemes, de olyan középszerű! Olyan mintha egybeöntötték volna az Oriflames Eclat Femme-t meg az Avonos Premiere Luxe-ot egy szép üvegbe. Nem az én világom ez a parfüm, inkább 30+os hölgyeken tudnám elképzelni. A tartóssága se túl jó. Csalódtam benne.