Best of Beauty 2019

Gabriella1992

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Frissítő Tusfürdő Grépfrút és Bazsalikom

Baba Frissítő Tusfürdő Grépfrút és Bazsalikom
2014. november 14.

Jaj nagyon szerettem az illatát! De tényleg szárít egy kicsit.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)
2014. november 14.

Két éve használtam ilyet a balzsamjával együtt, kellemes illata volt, a hajvégeim az első napon tényleg úgy néztek ki, mintha frissen vágva lennének, de második nap ugyanolyan töredezettek voltak a hajvégek, zsírosak a hajtövek és hullott a hajam tőle.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)
2014. november 14.

Rég volt mikor ezt használtam, de arra jól emlékszem , hogy nem voltam odáig érte.

Kallos Mandula Illatú Sampon Száraz és Normál Hajra

Kallos Mandula Illatú Sampon Száraz és Normál Hajra
2014. november 14.

Ez a sampon borzasztó! A hajtövemeimet borzasztóan zsírosítja, szinte úszik a zsír a fejem tetején a második napon. A hajvégeimet meg jól kiszárította, de azon valamennyire segített a csokis hajpakolás (így még jobban zsírosodott 😭). Igazán kár érte, mert az illata nagyon bejött, ezért a két ⭐ .

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2014. november 8.

Olcsó, finom az illata, az állaga is megfelelő, de hidratálhatna jobban.

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2014. november 8.

Nagyon szeretem, mert hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, sokáig puha marad a bőröm, kiválóan hidratál. Az is tetszik, hogy gyakorlatilag semmilyen illata nincs. Nagyon jó kis termék!

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2014. november 7.

Tényleg nagyon jó tejeskávé illata van, csak kár hogy zuhanyzás után hamar elillan az illata. :( Egy icipicit szárít is, de amúgy nagyon elégedett vagyok vele.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. november 2.

Szép hosszú és valóban dús pillákat csinál, nem pereg le a szemem alá a festék, viszont néha néha 1-2 szempillám emiatt hullani kezdett. 4*.

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2014. november 2.

Most próbáltam ki először az itteni pozitív vélemények alapján. Egyszerűen imádom! Kevés is elég a majdnem derékig érő hajamra, nagyon fincsi Nesquik kakaó illata van, amely sokáig érezhető a hajamon, egyenessé, simává, fényessé, puhává varázsolta az oroszlán sörényemet 😊

Oriflame You Dazzle Kézkrém

Oriflame You Dazzle Kézkrém
2014. november 2.

Mű illat 0 hidratálással, még szerencse, hogy ajándékba kaptam és egy fillért se kellett erre kidobni.