GabriellaBodnar

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2021. január 6.

Az első olyan színezett hidratáló, ami nem zsírosítja a bőröm! Teljesen matt marad még a nap végére is, semmi csillogás. Először furcsa volt a folyékony állag, de meg lehet szokni. Szerintem nagyon jól el lehet dolgozni az arcon, nem vastag rétegben fed, aminek én kifejezetten örülök. Biztosan újra vásárolom. :-)

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. november 6.

Két hete használom már ezt a lemosót, a reggeli arcápolási rutinom része. Nagyon kellemes használni, puha zselés állag, én kifejezetten örülök, hogy nem habzik, ennek ellenére jól tisztít. próbáltam már egyébként este is, és még a szememről is lehozta az összes szempillafestéket. Utána a friss, tiszta érzet marad, nem szárít. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, árban is nagyon megéri!

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. október 29.

Az első és eddig egyetlen Clinique termék amire beruháztam (sajnos nekem ezek a borsos árak nem férnek bele a mindennapokba), de nem csalódtam. Nagyon jól hidratál, eszméletlenül puha lett az arcbőröm használat után,és szépen tartja is egész nap. Csak az ára miatt nem valószínű, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak, de ha felfedezek akciót akkor lehet újra beruházok rá, mert ezen kívül negatívumot nem tudok rá mondani! Azt teszi, amit ígérnek.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2020. október 28.

Hónapok, sőt már szerintem lehet több mint egy éve ezt a sampont használom, és semmi pénzért nem váltanám le. Könnyű textúra, jól hangzik, jól tisztít, az illatát is nagyon szeretem, de legfőképpen még ennyi használat után sem zsírosítja el a hajamat. Egy héten 2x szoktam hajat mosni, és addig szépen kitart. Az ára is megfelelő, sokáig elég egy flakonnal. Nem tervezem a váltást.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. október 28.

Ajándékba kaptam egy mini változatot, de nekem nem jött be. Annyira olajosan hagyja a bőrömet, hogy az borzalom. Lemosó révén azt várnám tőle, hogy friss, tiszta érzetet hagyjon...nahát ez abszolút nincs meg, inkább ragacsos érzet, mintha valamit még pluszba rákentem volna a fejemre. Nem vásárolnám meg a nagy változatot.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2020. október 28.

Finom illat, jó hidratálás, mindig van egy a táskámban. Ár-érték arányban is megfelelő szerintem.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. október 28.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé, és kicsit fenntartásokkal kezeltem, mert sose használtam sminket még ettől a márkától, de azt kell, hogy mondjam abszolút pozitív csalódás volt. nagyon szép dús pillákat varázsol, nagyon sokáig Loreal spirálokat használtam, de azt kell, hogy mondjam nekem ez talán még jobb is. Szebb az összhatás, nem kenődik, egész nap tartós marad, és tényleg egy két fésüléssel dúsak lesznek a pilláim.

Isana Szárazsampon Világos Hajra

Isana Szárazsampon Világos Hajra
2020. október 28.

Szerintem a legjobb a száraz sampon, ami ár-érték arányban is elfogadható. Szőke hajamra tökéletes, nem kell sokat használni, hatása tartós, tényleg olyan lesz a hajam, mintha újra kimostam volna. Az illata is kellemes, újravevős!

Mádara SOS Hydra Regeneráló Maszk

Mádara SOS Hydra Regeneráló Maszk
2020. október 28.

Szuper hidratáló maszk! Az állaga és illata nekem kicsit olyan mint az SOS Hydra krémnek, lágy, könnyen kezelhető textúra. 15 percet hagyom az arcomon és utána olyan puha lesz akár a babapopsi. :-)

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2020. október 22.

Szeretem, nem irritál, régóta használom, kellemes az illata és az állaga is jó!