gabryella69

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: -

Balea Golden Shine Bodysorbet

Balea Golden Shine Bodysorbet
2018. július 2.

Én marha kapásból 2t vettem,hogy "ohh de menő ,ez nagyon jól fog mutatni a barna bőrömön"..Azon túl,hogy nincs barna bőröm( :'D ) ,azon kívül ez a cucc ragad,ha sokat kenek akkor rasztásodik :D Szóval nem hogy nem kell a 2. tubus,de az első sem....

Carroten Vitamin Power Ananász Illatú Gyümlcsös Pumpás Naptej

Carroten Vitamin Power Ananász Illatú Gyümlcsös Pumpás Naptej
2018. július 2.

Nagyon szerettem,mikor még lehetett kapni! Imádok napon lenni,ez pedig pont hozzá tudott segíteni a szép és tartós színhez!

Carroten Suncare Milk Spray Tanning SPF6

Carroten Suncare Milk Spray Tanning SPF6

Hawaiian Tropic Shimmer Effect Protective Sun Lotion SPF25

Hawaiian Tropic Shimmer Effect Protective Sun Lotion SPF25
2018. július 2.

Nagyon szeretem,szépen barnulok vele és szuper,hogy csillámos! :)

Police The Sinner for Men EDT

Police The Sinner for Men EDT
2018. július 2.

Férjemnek vettük immáron a 3. Police parfümöt teszteli,eddig nekem ez a kedvencem! Imádom,hogy kellőképpen férfias és tartós! :)

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2018. július 2.

IMÁDOM!! :) Ez pont az én illatom!Kicsit édes,de nem hétköznapi.Kicsit vad,kicsit nőcis..Tartós! Újraveszem! :)

Balea Tattoo Színmegtartó Testápoló

Balea Tattoo Színmegtartó Testápoló
2018. július 2.

Hááát...Megvettem mert 3tetoválásom is van(ebből egy 30cm comb és egy 20cm alkaros) amiket egyszerűbbnek véltem telibe kenni a testem többi tagjával.A tetoválásaimon rücskös lett a bőröm,a tintátlan felületeken pedig semmi hatása nincs,ezt értsd úgy,hogy nekem semmi hidratálás nem tapasztalható! :(

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2017. március 24.

Nagyon régen(kb.10éve)rendszeresen használtam,főként szaunázás után mert akkor még jobban melegített és csodaszerként tekintettem rá!Mondjuk akkoriban nem volt problémás a bőröm viszont akkoriban még egészen más volt a hatása is,mert most már nem melegszik és nem is tisztít!Sajnos ahogy az árát lecsökkentették(Annó volt 900Ft most 400Ft) úgy a hatása is elveszett! :(

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. január 16.
(!)

Tesztelésre kaptam-aminek nagyon örülök mert remek tesztalanynak tartom magam! :)
Szóval a csomagolását tekintve jól zár(ragad vissza),kis méretének köszönhetően nem foglal sok helyet!Viszont nekem a kendők nedvessége meglepő..Nem tudom eldönteni,hogy én kaptam hibás darabot vagy a termék valóban szinte teljesen száraz?!Ezáltal sajnos smink eltávolító hatásáról nem tudok beszámolni mert számomra így lehetetlen volt már a 15.kendőnél is viszont kozmetikai kendőnek tökéletes mert strapabíró anyagból készült és hát így végképp nem irritált!

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2017. január 7.

Egy szóval tudnám jellemezni..TÖKÉLETES!!! Nekem szerencsére nem vérzik az ínyem csak a páromnak és ezért próbáltuk ki egy fogorvostól kapott extra fresh mintát és hát a páromnak megszüntette a vérzést ezért vettünk minden fajtából.Amióta ezt használom sokat fehéredtek a fogaim!Pedig már kozmetikai fehérítésen is voltam előtte és az ehhez képest smafu! :) Szóval 5*!