Gabszi

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich

Balea Pflegecreme Mit Liebe Für Dich
2019. május 23.

Mint az előttem szólóknak, nekem is egy impulzív vásárlás volt. Igazából ez úgy nézett ki, hogy távolsági buszon utaztam, ahol telibe kaptam 2,5 órán át a klímát és jól megfáztam, hogy ne nézzen ki szörnyen az orrom az orrfújástól, szoktam rá krémet használ, általában neogranormont, de otthon felejtettem, másikat nem szerettem volna venni és eszembe jutott h anno az Oriflame univerzális balzsama ilyenekre is jó volt, mit veszíthetek alapon megvettem ezt a krémet. Hát illatokat egyenlőre nem érzek, szóval arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de elhiszem az előttem szólóknak, hogy jó. :D És valóbban nem kenném normális esetben az arcomra, de az extrémen kiszáradt orrommal csodát tett. Plusz pont a csomagolása és, hogy kis helyen elfér, így mindig magammal tudom vinni. Egy elég zsíros és tartalmas krém, ami inkább nagyon száraz, száraz bőrre lehet jó. Vagy a sok orrfújás után. :D (Kicsit csípett, de engem ilyenkor minden csíp, szóval emiatt nem vonok le pontot, mert a második napra már tényleg olyan szépen helyretette a bőrt, hogy nem is csípett.)

Artdeco Contouring Powder

Artdeco Contouring Powder
2019. április 13.

Nekem a dark chocolate árnyalat van meg a termékből, és imádom. Én bronzosítónak használom. És az én bőrömön zseniálisan működik. Mivel a bőröm alap tónusa hideg ezért a klasszikus bronzosítók mind narancssárgának néznek ki a bőrömre kenve. Ez az árnyalat viszont egy hideg, natúr barna, ami gyönyörű természetes bronzos bőrt eredményez a bőrömön. Kontúrozni nem szoktam, így arról nem tudok nyilatkozni. A termék tartós, és szerintem ár érték arányban is jó mert kb egész életemre elég lesz, keveset kell belőle használni és lassan fogy. Számomra az is plusz pont, hogy nincs benne semmilyen csillogás és illata sincs. Az én érzékeny bőrömet nem irritálja. A terméket én a Real Tecniques púder ecsettel szoktam felvinni. Nyilván kontúrozáshoz nem ezt az ecsetet használnám, de a terméket mindenképpen ecsettel érdemes felvinni.

Balea Vitaminmaske

Balea Vitaminmaske
2019. április 8.

Ha már Balea arcmaszk, száraz bőrre akkor a mézes. Ez sem volt rossz, de annyira jó sem. Valóbban nagyon zsíros ezért nehéz lemosni, a hatása jó de nem túl sokáig marad meg az arcon. Illetve nekem érzékeny a bőröm és valószínűleg a citrusos kivonatok, illatanyagok miatt használat után nálam megjelent egy két piros folt. Nem volt vészes, de nem fogom újra venni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. április 8.

Már egy pár hónapja használom ezt a szempillaspirált. Igazából azt kell, hogy mondjam, hogy nem rossz. Ár-érték arányban kifejezetten jó. Kicsit megemeli és göndöríti a pillákat, kicsit hosszít és dúsít, de valahogy nálam elmarad az a wow hatás. Mindenesetre egy olcsó, könnyen beszerezhető tartaléknak mindenképpen jó. :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. április 6.

Nekem is ez az első kémiai hámlasztóm. Már kb 3 hónapja használom, és eddig bevált. Valóbban hozzátesz a bőröm tisztaságához. Pattanásaim csak a bizonyos napok közeledtével vannak, amiket azért szerintem semmilyen csodaszer nem tud megelőzni. :D És gyorsabban múlnak. Nálam a kardinális kérdés azonban inkább a miteszerek azokat is szépen tisztítja én ezt a terméket heti kétszer használom és mellé heti kétszer próbálgatok még kaolinos maszkokat. Nem mondom, hogy 1 db miteszerem sincs, de jóval kevesebb és tényleg szép az arcom. És mivel sajnos eléggé tágak a pórusaim azt hiszem ez az a maximum, ami az én bőrömből kihozható, szóval elfogadtam. :D Az én választásom azért is esett erre a termékre mert nem csak kezdő vagyok, hanem érzékeny is a bőröm, amit ez a termék sosem irritált. Ha esetleg valami felületi sérülés van az arcomon, akár olyan apró, hogy azt előzetesen nem vettem észre, azt ez a kence viszont tutira megtalálja és eléggé tud csípni, szóval csak óvatosan vele :D

Vichy Idéal Soleil 3 in 1 Tinted Anti-Dark Spots Care SPF50

Vichy Idéal Soleil 3 in 1 Tinted Anti-Dark Spots Care SPF50
2019. március 28.

Körülbelül egy hete használom a terméket minden nap reggel a hidratáló után. És az én bőröm nem hogy nem lett tőle pattanásos/miteszeres, hanem javított az állagán. Szerintem nincs egyáltalán erős szaga. Jól eldolgozható az arcon, és valóbban egységesíti a bőrszínt, ami nekem bőven elég szóval sem bb krémet sem alapozót nem használok már ezután. Nekem nem lesz tőle olajos/ fényes a bőröm, ha használok is púdert az a korrektor és nem a termék miatt van. Nekem az egyetlen problémám vele az a színe. Sajnos csak egy színben kapható, és számomra nem is a szín mélysége okozza a fő gondot, hanem a meleg tónusa. Az én bőröm ugyanis abszolút hideg tónusú és ezért ha több rétegben, vagy vastagabban kerül az arcomra konkrétan narancssárga lesz tőle a fejem, amit egyszerűen nem tudok eldolgozni., úgy hogy természetes hatása legyen :( Eddig viszont még így is ez a legjobb fényvédő, amit találtam, amire lehet sminkelni, és természetes hatása van beszívódik, nem ragad, és 50 SPF-es. És valószínűleg elég sokáig is ki fog tartani.

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk
2019. március 28.

Mintát kaptam belőle. Én a british rose tonikot használom lassan 4-5 hónapja, amit imádok. Az illata ennek a terméknek is ugyanolyan és egyébként más paramétereiben is eléggé hasonlít rá. Azonban egy maszktól ennél jóval többet várok. Hidratálgat, de mélyhidratálónak semmiképpen nem nevezném. Ennyi pénzért meg tuti, hogy nem venném meg és szerintem nem éri meg, mert egy 200 forintos baleás arcmaszk jobb eredményt produkál. Legalábbis az én arcomon biztosan. :)

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2019. március 28.

Imádom ezt az ecsetet. Egyszerűen tökéletes. Pár hete vettem, pirosításra használom. Az állaga tökéletes nem túl puha, nem túl kemény, jó minőségű, nem hullajtja a szőrét. Szépen felveszi a festéket. Ha valaki a pirosítót rendeltetés szerűen az orcára szeretné felvinni, úgy hogy az természetes legyen, akkor ahhoz ez az ecset tökéletes.

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk
2019. február 24.

Nekem bevált. Nem irritálta a bőröm, szépen tisztítja. Vékony rétegben kell felvinni, különben csíphet. A hatóanyagok miatt szerintem az, hogy kicsit húzódik, az természetes. Én kétféle módon használtam eddig. Én csomagban vettem ahol egybe volt csomagolva a narancssárga kis bőrradírral, és az energizáló maszkkal (kék színű )ugyanakkora 30 ml tubus mind a három "maszk". Először úgy használtam hetente kétszer, hogy arctisztító, radír, ez a maszk, a kék színű, majd hidratáló. És egyszerűen csodát művelt ez a kombináció az arcommal. Azóta kicsit jobban beleástam magam a profi bőrápolás lépéseibe, és jelenleg kémiai hámlasztót használok. Ezért most már úgy használom ezt a maszkot, hogy heti 2x azokon a napokon, amikor nem használok hámlasztót (én azt is "csak" 2x használok) este: arclemosó, tonik, ez a maszk, szérum, hidratáló. Tudom, hogy hivatalosan a hidratáló után kellene használni az arcmaszkokat, de nekem így vált be, mert különben túlzottan kiszárítja a bőröm.

Yves Rocher Kímélő Arcradír

Yves Rocher Kímélő Arcradír
2019. február 24.

Elhasználtam majdnem egy egész tubust. Igazából azért függesztettem fel a hatását, mert rájöttem, hogy a kémiai hámlasztás hatásosabb, a mellet viszont nem használok arcradírt. Viszont nyárra valószínűleg visszaállok erre. Nagyon kíméletes a bőrrel, a szemcséi pont megfelelő méretűek. Nem húzódik utána a bőr, nem irritálja és szerintem még az illata is jó. Szóval számomra a nagybetűs ARCRADÍR. És árérték arányban is nagyon jó szerintem, mert heti 2x használat mellett kb 3-4 hónapig elég egy tubus.