gabyca34

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Normál

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2014. szeptember 21.

vanillacaramella.sweet!
Hol nézted online? Én a müllerben találtam rá, és nagyon-nagyon tetszik, hideg időre való édesség. Pont jókor jön be, de szerintem sem tartós, 2 óra múlva nyoma sincs (csuklóra fújva).
Egyik legjobb illata szerintem, a Heat Rush(nari) és a Carter Show(kék) méltó utódja lesz úgy érzem.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. április 18.

Csatlakozom, én is Glamour kuponnal vettem meg.
Nekem tetszik a végeredmény, szépen szétválasztja és megemeli a pillákat.
1500ért megérte, már régóta ki akartam próbálni, de teljes áron nem venném meg én sem :D
Kicsit folyékony a festék nekem, remélem sűrűsödik majd idővel, azt jobban szeretem.
Ettől független szeretem :)

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. október 1.

Annyira jó illata van, muszály volt megvennem. Engem ezekkel a Baleás tusikkal kilóra megvettek, (majdnem) mindnek eszméletlen illata van. Többnyire csak ezt a márkát használom, ez mindent elmond!! :)

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém
2013. szeptember 27.

Kipróbáltam, és nagyon jó kence!! Annyira nagyon imádom az illatát, másik krémnél ez nem mondható el, azokat gyorsan megunom..de ez isteni, szívesen nyúlok érte.
Nagy elvárásaim nincsenek, így nekem teljesen megfelel, de lehet télre kevés lesz, jóidőben nagyon jó volt a gyors beszívódás és a könnyű állag.
Na szóval imádom! :)

Avon Riviera Goddess Kölni

Avon Riviera Goddess Kölni
2013. szeptember 24.

Nekem első szagásra a méznek az illata ugrott be, és így nem is tetszett. Pár órával később már barátkozok vele, kezd egyre jobban tetszeni. Majd hosszabb távon meglátjuk mennyire szeretjük egymást.

Up: Hát nem szeretjük egymást... mindig inkább máshoz nyúlok, ez nem az én illatom.

Playboy Super Playboy EDT

Playboy Super Playboy EDT
2013. szeptember 16.

Nagyon jó illata van, nekem most telitalálat. Ilyen hűvösebb időben bontakozik ki igazán. 1990 volt a müllerben akciósan.

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva
2013. augusztus 29.

Nagyon jó! Csak ezt használom, így soha nem vágom meg magam.

Syoss Hajkefe

Syoss Hajkefe
2013. augusztus 29.

Nekem is van ilyen kis cuccom. Én szeretem, ennyi pénzért ajándék volt az ujsággal együtt.

Avon Naturals Vanília Testradír

Avon Naturals Vanília Testradír
2013. augusztus 29.

Nekem teljesen megfelel, ennél több nem is kell, és az illata is tetszik. El fogom használni.

Arcra is ezt használom, teljesen megfelel az igényeimnek, és nem drága.