GabyReboot

Regisztráció dátuma: 2020. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder
2021. október 6.

Forró viz,pepecselés.Cserébe fényes,élénk szint kap őszülő sörényem.Rézvörös,gesztenye vagy bronzbarna mindegyik szép és természetes hatású szint ad.És nem hullik tőle csomókban ami egyes hajszinező haboktól megesett.Olcsó és 1 tasak elég pedig lapockáig érő hajam van.2 hétig tart heti 2 hajmosással.Megmaradok ennél ha lehet kapni.Betáraztam belőle vagy 8 dobozzal.A szaga engem nem zavar.Utána egy illatos balzsam aztán kész.10 csillagot is adnék.

Nivea Fresh Rose Touch Dezodor

Nivea Fresh Rose Touch Dezodor
2021. augusztus 8.

Kissé púderes,virágos illat.Elég tartós.Nem tipikus büdös rózsa spray.Mintha hintőpor is lenne benne mert száraz,púderes illatú a hónaljam erős fizikai munka után is.Kicsit emlékeztet a Dove Powder fresh dezodorra.A golyós deója is szuper.

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2021. augusztus 7.

A SAMPON.Jól tisztit,nem gubancol a hajamnak van tartása.Nem csökkenti természetes,enyhe hullámosságát sem.Imádom.Elérhető árú szulfát és szilikonmentes sampon.Balzsam nem is kellett utána pedig anélkül szénakazal szokott lenni.Hajpakolását várom hogy megérkezzen mert nyaralás,strand után szeretem regerenálni a hajam.Egyelőre 5 csillag.

Natura Siberica Homoktövis Balzsam

Natura Siberica Homoktövis Balzsam
2021. augusztus 6.

Van belőle itthon mert csodaszer.Mostanában annyira jó állapotú a hajam hogy ez a balzsam túlzás neki.Strandolás után viszont kell az extra ápolás a hajamnak ez pedig megadja.Cyclopentasiloxane van benne az igaz de annyira puha,selymes lesz tőle a hajam.5 csillag.

Garnier Fructis Densify Sampon

Garnier Fructis Densify Sampon
2021. augusztus 6.

Sem elég fényes,sem tisztának nem éreztem hajamat amig ezt használtam.Természetes hullámosságát csökkentette tartás nélkül lógott a hajam.Balzsamja se jobb.Illata finom de nem tartós.

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2021. augusztus 6.

Sokáig kedvenc volt az illata miatt érezhető volt 2 napig.Csodás illat de a hajam csak aznap volt puha tőle másnap már durvább és tőredezett is.Most más,jobb minőségú termékeket használok azóta hajam állapota sokat javult.Nem molyrágta szalmakazal mint amikor ezt használtam.2 csillag de csak az illata miatt.

Cantu Wawe Whip Curling Hajhab

Cantu Wawe Whip Curling Hajhab
2021. augusztus 6.

Próbáltam hajmosás után önmagában és száraz hajra is a hullámok frissitésére.Azonnal csigákba rendezi a fürtöket nem neheziti el.Nyomok a tenyerembe aztán a hajam alsó felére eloszlatom.Felfelé nyomkodó mozdulatokkal egy perc alatt összerendeződik csigákba a borzas hajam.Aznap jól néz ki tőle.Jól helyettesiti a kiöblitendő balzsamokat is.UPDATE:Most is imádom mert nem nehezit el,könnyen fésülhető a hajam és göndörödik szépen.Sima hajbalzsamokat el is felejthetem .Most a legszebb a hajam a sima balzsamoktól csapzottan lógni szokott többnyire de ettől nem.5 csillag.

Fa Paradise Moments Deo Spray

Fa Paradise Moments Deo Spray
2021. augusztus 6.

Üde,friss édes nem émelyitő.Egyedi illat,nem olyan mint a sok egyformán pocsék dezodor.Hibiszkusz virág meg valamilyen gyümölcs keveréke.Kár hogy parfüm nincs hozzá hasonló.Imádom.2 óra múlva fújni kell megint de igy is 5 csillag.

Creame Deo Summer Dream Golyós Dezodor

Creame Deo Summer Dream Golyós Dezodor
2021. július 22.

Vianni áruházban volt kék,rózsaszin,fehér és barackszin kupakos.Mindegyik finom illatú,sokáig érezhető.Annyira jó illatúak,tartós hatásúak hogy a Nivea,Dove golyós deóim elbújhatnak mellettük.350 ft-ért tényleg csodaszerek üde,friss illattal.Irritációt nem tapasztaltam.

Davines Momo Shampoo, Mélyhidratáló Sampon

Davines Momo Shampoo, Mélyhidratáló Sampon
2021. április 24.

Novemberben vettem.Heti 2-3 hajmosás nálam mindig kell.Ezzel is.Ez a Momo nem száritotta ki a hajamat pedig 5 hónapja csak ezt használom.Higitva egy kis flakonban.Nagyon kiadós .5 hónap után most kell rendelnem mert fogytán van.5490 ft 5 hónapra nem olyan sok.Korpa nincs pedig szokott lenni.Szuper termék.Balzsamját is ki fogom hozzá próbálni.