GalambSz

Regisztráció dátuma: 2015. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Xémose Balzsam

Uriage Xémose Balzsam
2019. június 4.

Sokféle atópiás bőrre való krémet/balzsamot próbáltam már, a patikai kínálat utolsó tesztelése ez a krém. Nem mondom, hogy rossz, de van jobb is (pl.:Bioderma Atoderm Intensive). Az állaga elég híg, ahhoz képest, hogy Balzsam a neve, és miután felkenem, egy csuszamlós, síkos réteget hagy maga után, ez megszűnik mikor már telesen beszívódik a krém, de engem ez speciel zavar, és hosszabbítja a felszívósási időt. A hatásától sem vagyok elájulva, mikor tombol az ekcémán ez is csípi, de pár másodperc múlva megszűnik.

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza
2019. június 4.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, szerintem nem kemény, a kis kefével a végén nagyon szépen el lehet maszatolni. Nem akartam túl sötétet, két változatot ajánlott az eladó az egyik barna szürkés beütéssel a másik vörösessel, a "vörösest" választottam, bár én semmilyen vörös színt nem véltem felfedezni benne, szép természetes középbarna színe van.

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2019. június 4.

Beige 200- as színt ajánlotta az eladó, és valóban talán ez állt a legközelebb az átlagos, világos bőrszínemhez, bár egy kicsit sárgásnak tűnik elsőre, de miután felviszem szépen beleolvad a bőrbe. Tényleg minimálisan ül csak bele a ráncokba, de ez a híg állagának és a leheletnyi fedésének tudható be. Viselni kellemes, nem érzem, hogy rajtam van, mondjuk fedése sem sok van, de nyárra pont elég egy kis korrektorral meg púderrel.

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém
2019. április 29.

Meglepően jó kis arckrém, glamour napokon fél áron volt, így gondoltam megér egy próbát! Közepesen sűrű állagú krém, az eddigiekhez képest amit használtam sűrűbb (zsíros bőröm van, így mindig könnyű zselés vagy lágy állagú krémet használtam), de könnyen és gyorsan beszívódik, az éjszakaijával együtt használom, 1 hónap után mondhatom, hogy tényleg van valami az ígéretében. Úgy érzem tényleg feltöltötte a bőrömet, sokkal rugalmasabb, teltebb, nem mondom, hogy a ráncok eltűntek, de sokkal komfortosabbnak érzem a bőröm.

Sundance Med Kids Ultra Sensitive Sonnencreme

Sundance Med Kids Ultra Sensitive Sonnencreme
2019. április 29.

4 éves kisfiam érzékeny bőrére kerestem napkrémet, a gyógyszertári nagy márkákat végigpróbáltuk az évek során, mindegyik jó volt, és jó drága, olcsóbb megoldás után kutatva kipróbáltuk ezt, és azt kell mondjam meglepően jól szerepelt, egy szezont már végigkentünk vele, sosem égett le, nem okozott bőrirritációt, könnyű felvinni, beszívódik, nem hagy fehér réteget! Idén is ennél maradunk.

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2019. április 29.

1 éves kisfiamnak vettem, nagyon habzik, pici is elég belőle, semmilyen bőrirritációt nem okozott, nem szárítja a bőrét, testápolót is csak szükség esetén használok utána. Kellemes illatú.

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2018. március 6.

Kellemesen csalódtam ebben az ajakbalzsamban, illatmentes ajakápolót kerestem ami nem drága és tényleg jó a kiszáradt ajkakra, és bejött! Nagyon jó az állaga, nem kemény, könnyen felvihető és nem hagy fehér réteget maga után. Éjszakára vastagon használom és még reggel is érzem az ajkaimon, megfázásos időszakban pedig orr környékén is hatásos, kimondottan örülök, hogy illatmentes, íz mentes.

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2018. március 6.

Sajnos én is elcsábultam az akciós ár láttán és nem olvastam el az itteni véleményeket, nagy hiba volt! Életemben nem találkoztam ilyen rossz BB krémmel! Szörnyű! A világos árnyalat konkrétan fehér felkenve! Eloszlatni is csak nehezen lehet, még szerencse, hogy este próbáltam ki nem a reggeli rohanásban, kuka! Nem ajánlom senkinek!

Dermaflora Aloe Deo Stick

Dermaflora Aloe Deo Stick
2018. február 15.

Kissé áttetsző stift, tényleg nem hagy fehér foltot, és ragacsos réteget sem maga után. Nagyon kellemes diszkrét illatú. Én a hatásával is elégedett vagyok, nyáron 30 fokban már lehet kevés lesz, majd meglátjuk.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. február 15.

Csodás összetevők, akár csak az elődje!