gangix

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Frassai Tian Di EDP

Frassai Tian Di EDP
2019. szeptember 18.

Vénasszonyok nyara. Benyomsz egy-két kupica barackpálinkát, és az ízével a szádban bealszol a napsütésben egy valahol otthagyott nyugágyon.
Nem rossz.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. augusztus 3.

Érzékeny, ugyanakkor könnyen zsírosodó bőrömmel óvatosan kísérletezgetek. A csalódások, nehezen gyógyuló pattanásokat eredményező kilengések után rendre visszatérek a jól bevált esti hármasomhoz: 1. zöld agyagos arc -és sminklemosás, 2. levendula hidrolátum, 3. Fleur de Lin hidratáló krém (zsíros-kombinált bőrre). Ezek a termékek hamar helyreteszik és rendben tartják a bőrömet. De néha vágyom a pluszra, főleg bőrfeszesítés és szemkörnyékápolás terén.
Na ezt a pluszt találtam meg maximálisan ebben a termékben! Hálistennek semmilyen irritációt nem okoz, gyönyörűen feszesít és kisimítja a szemkörnyéket is. Mióta használom, az ilyen-olyan okból nemalvós napokon sem látszik, hogy nem aludtam. Szuper termék, rakjatok fel jó sok eladót, mert vevő leszek rá!

Casamorati 1888 Dama Bianca

Casamorati 1888 Dama Bianca
2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- napsütötte gyermekbőr és haj édes illata lengi be este a gyerekszobát, miután a porontyok már szuszognak
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral
Mindezek éjjel, félálomban villantak be, mikor cirka 16-18 órája fújtam be magam és este vettem egy kiadós kádfürdőt.
Tehát egy elképesztően tartós meglepetéscsomag ez a parfüm. Boldogságillat, boldogság van, hogy rátaláltam.

Omnia Profumi Cristallo di Rocca

Omnia Profumi Cristallo di Rocca
2019. február 13.

Gyönyörű illat. Édes-fűszeres, a rum pedig plusz mélységet ad neki, ami egész nap elkísér. Az abszolút magabiztos nőiesség mellett van benne egy kis nagymamás vonal. De ne öregszagra gondoljatok, hanem horgolt csipkefüggönyre, vaníliás porcukorral megszórt almás pitére, amibe a nagyi rumos diót is tett. Á, megvan a jó szó: vintage stílusú parfüm.

Argital Tengeri Zöld Agyag Napon Szárított és Finomított

Argital Tengeri Zöld Agyag Napon Szárított és Finomított
2019. február 4.

A legjobb arctisztító és száraz sampon!
Levendulavízzel kikeverve készítek belőle pár naponta pasztát. Ezt használom esténként a fürdésnél sminklemosásra, arcmosásra. Néha rögtön leöblítem, néha hagyom pár percet hatni.
Nagyon szépen tisztítja a bőrt, zsírtalanít, összehúzza a pórusokat.
Újabban száraz samponnak is használom. Extra volument ad, maradéktalanul zsírtalanítja a fejbőrt és a hajtöveket az adott napra. Sokkal-sokkal jobb, mint a korábban használt Lush száraz samponom.

Armani Privé Bleu Lazuli

Armani Privé Bleu Lazuli
2019. február 4.

Két vállra fektet ez az illat. Először a Mammut Douglas-ban szerettem bele, de mivel akkor éppen egészen más dolgokat fújtam magamra, csak papírcsíkon jött velem. Mivel teljesen kiütötte a többi papírcsíkot, ezért betettem a telefonom szilikontokjába további ismerkedés céljából. Bleu lazuli illatban telefonoztam hetekig, így az addig csak szép otthonos is lett. Mikor legközelebb mentem, magamra fújtam. Véletlenül a körmömre is ment, amin utána 3 napig érződött! A Myrrhe imperialéval (másik kedvencem a sorozatból) egyetemben nagyon koncentrált, tartós, nemigen lehet elbújni vele. Mézes-virágos gourmandság, amit gyönyörűen elmélyít a szantál és a dohány. Nekem egyértelműen nőies. A keleties fővonal mellett rejtőzik benne valami olyan aquás-liliomos frissesség, ami mainstream orroknak is könnyebben emészthetővé és négy évszakossá teszi.

Giorgio Armani In Love With You EDP

Giorgio Armani In Love With You EDP
2019. február 1.

Málnás, édes, de nem cukisan... Nekem a Miss Dior Absolutely blooming és az Omnia Profumi Cristallo di rocca sejlik fel benne. Dekadens, bátor, mégsem szúrós. De nem is szexi. Talán egy kis fanyar kakaó még jót tett volna neki.

Byron Parfums Mula Mula

Byron Parfums Mula Mula
2019. január 19.

Wow! Vaníliás cukros füge. Kissé emlékeztet az Angie-re, de a nyitány és a leszáradás is sokkal erőteljesebb, karakteresebb. A barack és a karamell ad neki egy Messy sexy-s jelleget (A lab on fire: Messy sexy just rolled out of bed), és nekem ott ugyebár végem van...
Nagyon tetszik, kívánságlistás.

Juliette Has a Gun Liquid Illusion EDP

Juliette Has a Gun Liquid Illusion EDP
2019. január 12.

Egyik aktuális kedvenc. Főleg a mandula-ibolya párost érzem ki belőle. Igen, írisz helyett ibolyát, ez van. Gourmand-virágos, jó hangulatot varázsoló szépség-illat.
Jellegében, hangulatában az Armani Prive Bleu Lazuli kishúga. Annál bőrközelibb, szelídebb. De akinek tetszik a Liquid Illusion, érdemes a Bleu Lazulival is egy próbát tennie!

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2019. január 12.

A pozitív nyilatkozatok alapján szereztem belőle 10 ml fújóst, mert a webshopból sajnos kifogyott. Azért remélem, lehet majd még kapni... Nagyon nőies, vaníliás sütis, meglepően tartós illat.