garden32

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. március 5.

Este használom sminklemosásra, majd micellás vizet használok. Nagyon jól eltávolítja a sminket, szinte alig van valami maradék a micellás áttörlés után a vattán. Úgy használom ahogy a használatija írja: nedves bőrre viszem fel a tenyeremben felhabosított lemosót. Én kedvelem a pupás kiszerelését, és szeretem a hatása miatt: nem irritál, nem szárít, puha és selymes lesz a bőröm a használata után. Furcsa, de én szinte nem is érzem az illatát, nekem ez is teljesen rendben van. 😊

Eucerin pH5 Intenzív Krém

Eucerin pH5 Intenzív Krém
2019. március 5.

Nekem a teljes arcomra kicsit sok ez a krém, viszont kiváló szemkörnyékre! Nagyon érzékeny a szemem( kontaktlencsét is viselek) de egyáltalán nem irritálta a szemem- pedig néhány speckós szemkrémtől patakokban folyt a könnyem, és viszketett a szemem. Mivel 75ml, ezért egy jó darabig nem is lesz ezzel gondom.

Benton Deep Green Tea Toner

Benton Deep Green Tea Toner
2019. március 4.

Kb. 1 hónapja használom ezt a tonikot, ennyi idő után a véleményem abszolút pozitív. Hidratál, nyugtat, csodás összetevői vannak, és nem bántja az érzékeny bőrömet. Szérum előtt szoktam használni, úgy érzem sokkal jobban kifejti a hatását a szérum is így, mint önmagában használva.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2016. november 8.

Én teljesen elégedett vagyok vele, amit ígér azt be is tartja. Kicsit csúszós érzetű maga a gél, de használat közben megfelelően habzik. Nem irritál és nem szárítja a bőrt, nem csípi a szememet sem. Egész jól leszedi a sminket is, de azért komolyabb sminknél már szükség van egy micellás áttörlésre is. Használata után nem érzem,hogy feszülne a bőröm ezért is jár az 5*.Szerintem ez a termék kifejezetten a száraz/vízhiányos/érzékeny bőrűeknek szuper, zsírosabb bőrtípusoknál lehet nem lenne elegendő a tisztító hatása.

Missha Signature Super Light Foundation SPF20 / PA++

Missha Signature Super Light Foundation SPF20 / PA++
2016. október 18.

Eddig az általam használt legrosszabb Missha termék, nem tudom elképzelni,hogy ez kinek lehetne jó/ kiknek szánták. Maga az alapozó rettenetesen szárít,és minden száraz részt kiemel, maszkszerű hatást kelt. Bárhogy hidratáltam alá, nem segített a helyzeten, így továbbadtam olajos bőrű kolleginának. Zsíros bőrön gondolná az ember,hogy jól működhet, de tele van hatalmas csillámokkal,amik viccesen néznek ki egy teljesen lemattított arcon,azon kívül hogy kiemeli az aknék helyét, még fel is hívja rá a figyelmet a csillogással. Lemosni szintén borzalom, 2 habzó lemosó, majd 2 micellás lemosás után is még mindig találtam csillámot az arcomon..
A csomagolása szép, és valóban igényes, viszont az "okos" applikátora használhatatlan, folyik mindenfelé a termék.

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2016. augusztus 1.

Feltöltése óta használom. Imádom! Pár fermentált esszenciát már próbáltam, de egyiktől se voltam elájulva, még csak nem is hidratáltak, csalódás volt mindegyik. Ő viszont abszolút kedvenc! Nekem érzékeny és vízhiányos a bőröm de ez a kis esszencia nagyon szépen karbantartja. Hidratáltabb, és "tömörebb" a bőröm amióta használom, és egyáltalán nem irritál. Az első véleményezőnek igaza van nagyon folyik, a pumpával vigyázni kell mert spriccel. Én használtam a másik esszenciát is, szerintem teljesen más a két termék. Az előző egy géles állagú esszencia, szerintem az megfelelőbb zsíros bőrre. Őt csak annak ajánlanám zsíros/pattanásos bőrre aki valamilyen kezelés mellé keres hidratálót, önmagában ez pattanásokra kevés.
Én a bbkrem.hu-ról rendeltem az elsőt, mert akkor még az ebay-en is ugyanannyi volt mint A bbkrem.hu-n. A második flakont már az ebayről rendeltem, ajándékba. Meglepően lassan fogy egyébként, most használom 3 hónapja és a feléig van a flakon.

ReEn Yungo The First Hair Cleansing Treatment Shampoo

ReEn Yungo The First Hair Cleansing Treatment Shampoo
2016. március 17.

Kicsit furcsa nekem, hogy ezt a sampont az LG gyártja. :) A hatása mindenesetre szuper, nagyon kellemes használni és jól is tisztít. Annak ellenére, hogy ez egy sampon és balzsam egyben, egyáltalán nem nehezíti el a hajat,(pedig én még használok balzsamot is a hajvégeimre) és nem zsírosítja. A színe a flakonból kinyomva vörös, és nagyon kellemes parfümös illata van, ami sokáig érezhető a hajban. A rengeteg gyógynövénynek tényleg van nyugtató hatása, a hajam érezhetően hidratáltabb amióta használom. Összességében szerintem egészen más mint az európai samponok, akinek van rá lehetősége annak bátran ajánlom, hogy próbálja ki.

Grow Luscious Plumping Mascara

Grow Luscious Plumping Mascara
2016. március 15.

Ajándékba kaptam, én nem vettem volna meg inkább a szilikonos spirálokat kedvelem. Ahogy az előttem szóló is írja, a keféje tényleg túl sok anyagot vesz fel, méretéből adódóan nem fér oda a szempillák tövéhez. Egyáltalán nem dúsít, és összeragasztja a pillákat, több rétegben használva garantált a "pókláb" effektus. Pozitív tulajdonsága, hogy tartós és nem irritálta a szemem.

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték

L´Oréal Professionnel Inoa Ods2 Hajfesték
2016. március 15.

Sajnos nekem sem vált be ez a hajfesték. Körülbelül 5 szál ősz hajszálam van, de az a fejem tetején, így elég feltűnő, ha megcsillan rajta a fény. Körülbelül 3 mosásig bírta a festék, aztán ledobta a hajam. A fodrászom kevert (6.0-6.1) hamvas árnyalatot is a festékbe, ennek ellenére hamar elkezdett fakulni és vöröses árnyalatban csillogni a hajam. Átváltottunk az Inoa supremre, ami tökéletesen fed, azonban az is vörösre fakul és nagyon szárít.

Vital NHP Color Hajfesték

Vital NHP Color Hajfesték
2016. március 15.

Én nem vagyok allergiás a hajfestékre, de évek óta használok ammóniamentes festékeket. Az Inoa supreme helyett kerestem ammóniamentes festéket, mivel az nagyon szárított, és erre a termékre esett a választásom. Véleményem abszolút pozitív, a 6 és a 6.1 (sötét szőke és hamvas sötét szőke) árnyalatokkal lett festve a hajam. Tökéletes a fedése, és gyönyörű csillogó a szín, a hajamat se szárította ki. Imádom, és újraveszem!