gardosivi

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. december 28.

Egy erős piros árnyalatot vettem és pontosan azért választottam ezt a rúzst mert mindenhol azt olvastam róla, hogy nagyon tartós. Ez valóban így is van, szinte leszedhetetlen, viszont egy idő után annyira szárította a számat, hogy nagyon "kényelmetlen" volt és a szám kicsit ragadt is tőle - ez volt a tartósság ára.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2017. augusztus 9.

Én a feketét használtam és szerintem teljesen jó ár-érték arányban. A felvitellel semmi gond, nem ragadtak össze a pilláim és nem is csomós, viszont néha picit lepotyogott, de egyébként jár az 5 csillag.

Golden Rose Prodigy Gel Gel Top Coat

Golden Rose Prodigy Gel Gel Top Coat
2017. augusztus 9.

Az első olyan top coat, ami vitathatatlanul bírja egész héten. Könnyű felvinni, pillanatok alatt megszárad, így az sem baj ha a reggeli rohanásban kell használnom és utánna soha nem lett még karcos vagy ilyen kis megnyomódott a körömlakkom. Csodaszer csodás fénnyel!

Catrice Duo Eyebrow Defining Brush

Catrice Duo Eyebrow Defining Brush
2017. augusztus 9.

Szemöldök púdert picit nehezebben veszi fel az ecset, valószínüleg az anyaga miatt, de amúgy tökéletes. Szeretem, hogy ilyen kettő az egyben.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2017. augusztus 9.

Nyárra kerestem az alapozóm helyett valami jó cc krémet. Alapvetően mázli, hogy az az egy árnyalat amiben kapni lehet, pont jó. Az illata szerintem borzalmasan erős és nekem nem is tetszik. A fedése nagyon gyenge még cc krém létére is, konkrétan semmin nem változtat, pont olyan a bőröm utánna mint előtte. Ezen kívül még az is zavaró, hogy 2 másodperc alatt kell felkenni, mert nagyon gyorsan beszívódik és morzsolódik egy idő után, ha még esetleg kenni szeretném. Számomra teljes csalódás.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. augusztus 9.

Nagyon szeretem a mindennapokban használni, nagyon egyszerű felkenni és tartós is. A blonde árnyalat tökéletesen passzol a sötétebb szőke hajamhoz. Ami szerintem nem a legjobb, hogy hosszú a kefe, és párszor olyan lesz a bőröm is. Ez persze gyorsan orvosolható, úgyhogy jár az 5 csillag.

Balea Silky Diamond Deo Spray

Balea Silky Diamond Deo Spray
2017. augusztus 9.

Több balea dezodort is próbáltam, és ez az illat lett a kedvencem. Kellemes, nem túl sok. Véleményem szerint tartós, bár ez nyilván embertől függ hogy kinek meddig bírja. A fehér felsőim nem színeződtek el tőle eddig.

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. augusztus 9.

Ez az illat, valami isteni!! Ár - érték arányban szerintem szuper! Az alapvetően száraz bőrömre is tökéletes. Kellemes nyári felfrissülés.

Trend It Up 4in1 Szempillaspirál

Trend It Up 4in1 Szempillaspirál
2017. augusztus 9.

Kipróbáltam pár másik terméket a márkától, ezért gondoltam, hogy egy szempillaspirális jöhetne... Óriási csalódás volt, teljesen használhatatlan úgyhogy nagyon szomorú vagyok. A szempilláim összeragadnak, csomós lesz ráadásul lepotyog napközben :(

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2017. június 26.

Csak úgy megtetszett az egyik szín és lekaptam a DM polcáról. Nagyon kellemes élmény volt használni! A fedése nagyon jó, kellően gyorsan szárad, szép fényes lesz a finish és ráadásul nagyon tartós is!! Imádom, biztos, hogy fogok még venni belőle a későbbiekben!