Garou

Regisztráció dátuma: 2019. július 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Ard Al Zaafaran Perfumes Midnight Oud EDP

Ard Al Zaafaran Perfumes Midnight Oud EDP
2021. szeptember 5.

Huhhh! Hol is kezdjem... Egy videós bejegyzésben azt mondták róla, hogy valahogy ilyen illata lehet a Mennyországnak. Kezdem úgy gondolni, hogy ez a megállapítás nem áll távol a valóságtól. A füstölő, a mirha adja az igazi misztikumot, amelyet az ősi a vanília ès a fűszerek emelnek fennkölt magasságokba. Az eredeti Amouage illathoz nem volt mèg szerencsèm, de ez az illat nálam telitalálat. Azt gondolom, hogy megtaláltam a hidegebb időkre való illatomat...

Ard Al Zaafaran Oud 24 Hours EDP

Ard Al Zaafaran Oud 24 Hours EDP
2021. augusztus 19.

Sokan írják, hogy TF Black Orchid köszön vissza ebben a kompozícióba, amely kétségtelenül így van, azonban nálam megjelenik TF Tobacco Vanille is, pedig nem ezek képezik az illatot. :) Nagyon tartós, főleg a hidegebb időkre való, úgy érzem alapdarab lesz nálam.

Lattafa Fakhar Man EDP

Lattafa Fakhar Man EDP
2021. augusztus 19.

Elég erőteljes impulzusvásárlás volt. Több helyről hallottam, illetve olvastam, hogy az illata nagyon hasonlít az YSL Y edt verziójára, amiben látok realitást. Az arab parfümkhöz szokott orrnak, ez már egy kellemes ,,nyugatias" hatású, megkockáztatom, hogy elegáns és férfias illat. A gyümölcsös-virágos jegyek tökéletesen kiegészítik a fás alapokat. Szerintem tavasztól-őszig tart az ő ideje, de próbálkozni fogok vele a téli hidegben is. Nálam ez 5*! :)

Zara Gourmand Leather

Zara Gourmand Leather
2020. október 21.

Igazi mély, édes illat, szinte tökéletes alkotás! :) Ha egymás mellé tesszük JPG Ultra Male illatával, nagyon-nagyon nehéz lenne megmondani, hogy melyik az eredeti, pedig nagyon minimális összetevőjét tartalmazza (és kevésbé édes), ráadásul alapillatában megjelenik a bőr, ami az Ultra Male esetében nincs jelen! :) Nálam biztos, hogy signature illat lesz! :)

Nike Red Man EDT

Nike Red Man EDT
2020. október 19.

Egy fantasztikus illat ez a Nike (én Niké-nek ejtem, és nem keverendő össze a sportszergyártó céggel, bár ezt az illatot még ők is bevállalnák :) ) parfümgyártó háztól! :) Összhatás szempontjából tényleg nagyon hasonlít a Dolce&Gabbana The One illatára (no, persze töredék áron), csak egy kicsivel krémesebb hatású. Az én bőrömön közel 4 órát bír, ami nem jó, de nem is tragikus, ahogy a klasszikussá vált idézet szól, azonban tekintettel arra, hogy 100 ml-es kiszerelésben vettem, bármikor fújhatok újra belőle, így mindenképpen 5*! :)

Just Jack Neroli EDP

Just Jack Neroli EDP
2020. október 11.

Nagyon kellemes, laza illat! Azt mondják, hogy nagyon hasonlít Tom Ford Neroli Portofino illatára, nos van benne valami. Nyilván a minőségi és árbeli különbség Tom Ford mellett szól, de ezért az árért ez ajándék! Engem leginkább 4711 klasszikus illatára emlékeztet, de nem annyira szúros, legalábbis nekem. Szerintem nyárra tökeletes választás!

Update: A tartóssága az én bőrömön 4-5 óra, azonban 2 óra után szinte teljesen bőrközelivé válik az illat. (A ruhán kicsit tovább marad érezhető).

Bentley Infinite Intense

Bentley Infinite Intense
2020. október 7.

Csodálatos alkotás! Kissé elfogult vagyok, mert a Bentey illatai mindig le tudnak venni a lábamról. Az Infnite Intense fűszeres varázsa az én esetemben a borsos vetiverrel indít és végig megmarad ebben az állapotában, csak jóval visszafogottabban. Összetevői és tulajdonságai főleg a tavasz-nyári időszakra teszi viselésre alkalmassá. Sajnos elég hamar bőr közelivé válik az illat (csak emiatt kap 4*-ot!), azonban a ruhán még 8 óra után is érezhető. Érdemes vele egy próbát tenni, mert elég sokan kérdezték már, hogy mit viselek, azt gondolván, hogy csak niche parfüm lehet ilyen jó! :) Nos...nem csak az! :)

Aramis Havana

Aramis Havana
2020. szeptember 18.

Már több, mint fél éve használom ezt a parfümöt. Nekem kifejezetten tetszik az összhatás, amely le sem tagadhatná, hogy az Aramis ház alkotása. Erőteljes, maszkulin jelenség, ahol a napfényes, dohányos kubai naplemente életérzése leng körbe. Főleg őszi-téli időszakban érdemes a használata, de én nyáron is viseltem, nem volt vele problémám. :) Én kifejezetten rajongok az erőteljes illatokért, így nem is kérdés, hogy ezt is szeretem. Nálam alap farab lesz! :)

Rasasi Egra for Men EDP

Rasasi Egra for Men EDP
2020. szeptember 11.

Update: Az illat tartóssága több, mint remek! 4-5 óra intenzitás után bőr közelivé válik, onnantól pedig legalább még 7-8 órát bír! Ez összesen 12-13 órát jelent, ami, ha azt vesszük, hogy milyen áron lehet hozzájutni ehhez a parfümhöz, számomra igazán meggyőző!

Nem régen használom, nagyon sok jót hallottam róla. Rajtam nagyon frissnek érződik, leszáradáskor mutatja meg igazán a valódi énjét, egy nagyon zöld, elegáns illat. Nem tipikus arab illat, de ez sok ember számára inkább a pozitívum kategóriába sorolhatja. A kolléganőim sorban kérdezték, hogy mit viselek, mert ez nagyon jó! Ár-érték arányban verhetetlen! Nálam biztos, hogy kötelező darab lesz.

Guerlain L'Homme Ideal EDP

Guerlain L'Homme Ideal EDP
2019. július 19.

Mesteri alkotás, pedig nem rajongok az édeskés illatokért. Kifújáskor nagyon erőteljesen van jelen a cseresznye, amit később tovább mélyít a mandula fantasztikus illata, amitől már kevésbé lesz édes az illat. Nekem így kerek a történet, azonban 2-3 óra után már elég nehezen lehet érezni magamon, ezért jár a 4*! A vélemények alapján inkább őszi-téli illat, így majd még próbálkozom vele,de egyenlőre működik a kémia köztünk! :)