Gaudanecrosis

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Madame Glamour Kézkrém

Cien Madame Glamour Kézkrém
2022. május 27.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál és olcsó. Újra fogom venni, ha elfogy.

Balea Beauty Expert Body Cremegel 5% Niacinamide

Balea Beauty Expert Body Cremegel 5% Niacinamide
2022. április 30.

Szerintem nagyon jó kis krém. Nagyon könnyed, gyorsan beszívódik, ezért én inkább csak nyári, tavaszi időben fogom használni. Plusz pont, hogy nem hagy maga után fura réteget. A csomagolása is tetszetős.

Bioderma Atoderm Préventive

Bioderma Atoderm Préventive
2022. április 6.

Arcomon használom, testre még nem próbáltam, de szerintem nem is fogom, mert elég lassan szívódik be, és egy ideig fura réteget hagy maga után. Arcon ez este nem zavar. Jól hidratál, szerintem nagyon finom illata van, a szárazabb részeken sem csípett. Mostanában az arcomon néha előjön egy-egy ekcémás folt. Kiváncsi vagyok, hogy ennek a krémnek a használata mellett ez megszűnik-e. Majd updatetelek.

Update: Egyszer sem jött ki a használata mellett az ekcémám, tuti újra veszem, ha elfogy.

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél
2022. április 5.

Eddig kétszer használtam, kb 5 percig volt az arcomon és mindkét alkalommal irritációt okozott. Nem mondom, másnapra tényleg simább volt a bőröm, a pórusaim is kicsit szebbek lettek, de valamelyik összetevőt nagyon nem bírja a bőröm. Amit furcsálltam is, mert az Isana 6%os aha hámlasztója lepkepuki erősségű volt, ez viszont pár perc után szétmarja az arcomat. Niacinamiddal eddig nem volt problémám.

Suddenly Fragrances Femelle EDP

Suddenly Fragrances Femelle EDP
2022. március 12.

Nagyon finom illata van, és tartós. Ennyi pénzért ajándék.

Suddenly Lovely EDP

Suddenly Lovely EDP
2022. március 6.

Nem próbáltam még az eredeti illatot, aminek a másolata. Kellemes virágos illat, bőrön nálam pár órát bírta, ruhán másnap is érezni lehetett. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri.

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum
2022. március 6.

Semmit se ér. Pár hónapig kenegettem, de nem láttam semmi változást.

Essence Double Trouble Extra Black Szempillaspirál

Essence Double Trouble Extra Black Szempillaspirál
2022. január 24.

Nagyon jó. Szép pillákat csinál, én inkább csak a rövid sörtéjű oldalát használom a kefének. Nem maszatolódik, nem pereg.

Lavozon Sonnenmilch LSF50+ Octocrylenfrei

Lavozon Sonnenmilch LSF50+ Octocrylenfrei
2022. január 21.

30 faktoros társát próbáltam ki. Nagyon tömény, fullasztó krém. Nekem fél óra után is még iszonyatosan fénylett tőle az arcom, ezért csak púderrel tudtam használni. De legalább nem irritál. Inkább strandolós fényvédő.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2022. január 21.

Meh. Valóban nem kenődik, de nem is csinál valami hú de látványos pillákat.