Gaudanecrosis

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2022. január 21.

Meh. Valóban nem kenődik, de nem is csinál valami hú de látványos pillákat.

Bioderma Atoderm Intensive Eye

Bioderma Atoderm Intensive Eye
2022. január 21.

Termékmintát próbáltam belőle az ekcémás szemhéjamon és nagyon bejött. Enyhítette az égető, viszkető érzést. A gyulladás nyilvánvalóan nem múlt el tőle gyorsabban, de azért segített rajta valamit.

Essence Brow Styling Soap Set Szemöldök Formázó Szett

Essence Brow Styling Soap Set Szemöldök Formázó Szett
2022. január 21.

Szerintem aranyos kis termék. A helyén tartotta a szemöldökömet, a kis kefével se volt problémám, jól át tudtam vele fésülni a szálakat, pedig elég dús szemöldököm van.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2022. január 9.

Jaj, hát nem is tudom. Még csak pár napja használom, lehet később visszajövök felpontozni, de egyelőre azon kívül, hogy nagyon puha tőle a bőröm, más pozitív változást még nem észleltem. Zavaró a sárga színe, applikálás után úgy néz ki tőle a fejem, mintha végstádiumú májelégtelenségben szenvednék, a csomagolás pedig iszonyatosan gagyi az árához képest.

Update: Sokkal egységesebb a bőrképem, mint előtte, de a szemkörnyékemen hosszabb távon ekcémát okozott. :(

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2021. december 11.

Nagyon fincsi illata van, jól hidratál. Az állaga tényleg olyan, mint a vajé, kicsit nehéz rendesen eloszlatni a bőrön, de ettől függetlenül én imádom.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2021. december 11.

Jól hidartál, kellemes állaga van, viszonylag hamar beszívódik. Az illata annyira nem kellemes és a igazából a benne lévő rengeteg alkohol miatt már nem is használom.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2021. december 8.

Nagyon jól hidratál, kellemes illata van, egyáltalán nem irritál. Nagyon jó termék, bár elég borsos az ára.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2021. december 8.

Nagyon jó fedése van, viszonylag tartós is. Én csak a szemem alatti karikákra használom, így nem tudom, hogy a teljes arcon mennyire nyújtana maszkos hatást. Az apró mimikai ráncokba nap végére egy kicsit beleül, de abszolút nem vészes mértékben.

Women'Secret Gold Seduction EDP

Women'Secret Gold Seduction EDP
2021. december 8.

Először amikor megszaglásztam nem voltam teljesen elájulva tőle, azóta ez a kedvenc parfümöm. Nagyon édes, gyümölcsös illat, leszáradás után főleg a vanília érződik. Télen tökéletes, nyáron talán egy picit sok lenne.

Balea Aloe Vera Bodygel 90%

Balea Aloe Vera Bodygel 90%
2021. december 7.

Én nagyon szeretem. Nyáron használom testápoló helyett. Nagyon jól hűsít, bár tényleg elég lassan szívódik be, felkenés után még egy jó pár percig ragad.