Gaudanecrosis

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Women'Secret Intimate EDP

Women'Secret Intimate EDP
2021. december 5.

Kifújva nagyon kellemes illata van, leszáradás után már kevésbé tetszik, de így is el fogom használni.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. december 5.

Pár hete használom, tényleg kisimultabb tőle a bőröm. Én hidratáló hatást nem vettem észre, de ettől független jó kis termék. Az ára is korrekt.

Isana AHA Peeling Koncentrátum

Isana AHA Peeling Koncentrátum
2021. december 5.

Nem irritál, de nem is nagyon csinál semmit, max egy kicsit mattította a bőrömet. Nekem kevés.

Isana Pure 24H Creme

Isana Pure 24H Creme
2021. december 5.

Közepesen hidratál, ha nagyon száraz a bőröm, még csíp is egy kicsit. Olcsó, de igazából nem is nyújt semmi extrát. Nem hiszem, hogy többször újra venném.

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. december 4.

Arcra szoktam használni, jól funkcionál. Elsősorban ez egy gyerekeknek gyártott naptej, így nem is várom el, hogy szérumokkal meg mindennel együtt működjön. Sminkelni mondjuk szépen lehet rá, teszi a dolgát. Nem irritál, nyáron egyszer sem égtem le a használata mellett.

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion
2021. november 30.

Egész gyorsan beszívódik, én nyáron szoktam használni a zsírosabb testápolóim helyett. Nem irritál, nincs semmilyen illata. Nekem nagyon bejött.

Babydream Gute Nacht Bad

Babydream Gute Nacht Bad
2021. november 30.

Én nem fürdővízbe szoktam tenni, hanem tusfürdőként használom. Kicsit tömény, de kellemes levendula illata van, tényleg megnyugtató egy stresszes nap után. Nem szárította és nem irritálta a bőrömet. Többször újra vettem már.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2021. november 30.

Elég zsíros, tömör krém, de nagyon jól esett a kiszáradt kezeimnek így a hűvös, szeles idő beköszöntével. Lassabban szívódik be, mint a legtöbb eddig használt kézkrémem, de cserébe jól hidratál.

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2021. november 30.

Jól hidratál, bár télen a hűvösebb időben egy kicsit gyorsan fogy. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Organic Shop Organikus Bambusz és Tengeri Só Testradír

Organic Shop Organikus Bambusz és Tengeri Só Testradír
2021. november 29.

Szerintem kellemes illata van, nem szárított, de nem radíroz olyan jól, mint a cukros társai.