gcintia

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: -

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2017. június 16.

Tenyleg jol leviszi a koromlakkot es az illata sem olyan budos bar nem gyumolcsos. A kormomet nem gyengiti es nm is kell nagyon dorzsolni hogy levigye a koromlakkot. Megeri az arat.

Palmolive Gourmet Mint Shake Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Mint Shake Krémtusfürdő
2017. június 16.

Nekem nagyon bejon :D annyira jo az illata, meg bizsergeti a boromet furdes kozben. Csk par alkalommal hasznaltam meg de nm szaritja a borom. Igaz torulkozes utan nem marad meg az illata de ezt elnezzuk neki.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2017. június 16.

Nagyon jo az illata, nem szarit nekem semmi bajom sincs vele :) a szine is termeszetes barna, es az illata megmarad torulkozes utan is.

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2017. június 15.

Nekem a fekete es a lila van meg. A szinuk nagyon tetszik es az is hogy gyorsan szarad. Egy retegben is eleg ha felviszem, jo fedese van. De az nagyon zavar hogy mar masnapra lepattog. Talan ha matt fedolakkot tennek ra tartosabb lenne. Majd kiprobalom. Egyebkent akciosan vettem, teljes aron nem hiszem hogy megvettem volna foleg hogy ezeket tudom.

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk
2017. június 15.

Nekem nagyon toredezett a hajvegem es ez vele kb semmit nm csinalt. Igen jo az illata meg puha lesz tole a hajam kb 3 napig de csak a hajam vegere lehetett belole tenni mert ha a hajtoveimre is tettem belole 2 nap mulva tiszta zsir lett. Nem eri meg az arat en akciosan vettem.

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2017. június 10.

Ajandekba kaptam de nekem nem igazan tetszik az illata, mar-mar fullaszto. A vedelme jo, egesz nap lehet erezni es nem is hagy foltot a ruhan

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. június 9.

Ez a kedvencem! Imadom, egyszeruen tokeletes! Nagyon jol fed, nem lehet erezni hogy valami van az arcomon, az en borszinemhez megtalaltam a passzolot, nem lettem tole pattanasos/mitesszeres.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. június 9.

En regota ezt hasznalom, mindig ujraveszem. Nekem bevalt. Eleg tartos napi 1x kell talan "atkenni", jo fedest nyujt. Nagyon szeretem :)

Avon Plump Pout Ajakdúsító Színmegújító Szájfény

Avon Plump Pout Ajakdúsító Színmegújító Szájfény
2017. június 9.

Nagyon tetszik a bizsergeto erzes. Az ize mintha ragoznek. De ragad nagyon es csk 1-2 orat van fenn.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2017. június 9.

Nekem nagyon bejott. Tokeles fedes, hosszan tarto hatas. Bar lehet tenyleg keves van benne, de akkor is megeri az arat :)