gcsilla

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Insolence EDP

Guerlain Insolence EDP
2015. november 10.

A vélemények alapján többet vártam tőle. Nekem kicsit öreges. Nagymamám jut róla eszembe. A minőségével semmi gond, de ez a fajta illat nem fogott meg.

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2015. november 10.

Nagyon kellemes, üde illata van. A rózsát egy ideig jobban érzem, de azután csak a frissesség marad. Érdekes én inkább tavasszal használnám, nem érzem nehéz illatnak. Rajtam nem elég tartós, ezért csak 4 *.

Isana Testápoló Lotion Normál Bőrre

Isana Testápoló Lotion Normál Bőrre
2015. november 10.

Hamar beszívódik, nem ragacsos, de nagyon jól hidratál. És nagyon finom illata van. Egy nivea testápolóhoz tudnám hasonlítani, csak ez jobb! :) Árban is!

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2015. október 29.

Mézes, fűszeres kis csoda, de mégsem émelyítő! Nagyon tartós, őszre, télre jó választás. Az üvege is gyönyörű!

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2015. október 29.

Citrusos, nőies illat. Nyárra tökéletes!

Gucci by Gucci EDP

Gucci by Gucci EDP
2015. október 29.

Tényleg nagyon dögös, igazi pasizós illat. Ki lehet vele tűnni!

Zara Nuit EDT

Zara Nuit EDT
2015. október 29.

Mély, intenzív illat, én csak hidegebb napokon szeretem használni. Rajtam elég tartós is.

Hugo Boss Femme

Hugo Boss Femme
2015. október 29.

Én inkább tavasszal és nyáron használom, télen a nehezebb illatokat kedvelem, de egész éveben megállja a helyét. Friss, virágos illat. Rajtam tartós is.

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2015. október 29.

Nyáron nagyon szeretem citrosos, friss, semmi édes jelleg. Üdítő. Mostanra már az ára is kedvező. csak az a baj, hogy a barátom miatt gyorsan fogy. :)

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2015. október 29.

18 éves koromban használtam, nagyon imádtam, de egy barátnőm is ilyet vett magának, így már nem akartam használni. Azóta mindig kerestem az ÉN illatomat, de ehhez foghatót nem találtam. A barátnőm mást használ már, én időközben a nagy keresgélésben elfelejtettem, de egyszer újra magamra fújtam és azóta megint használom. Ez kompatibilis a lelkemmel. Nem is termékként tekintek rá, olyan mintha a részem lenne, ezzel vagyok teljes. Különleges, finom, de nem szende kislány illat. Olyan eufórikus. :)