gedit60

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive
2015. augusztus 30.

Már sok éve használom a "frisch" változatát. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata, és tényleg hatékony!

Dr. Scheller Argán Olaj és Amaránt Ránctalanító, Feszesítő Nappali Krém

Dr. Scheller Argán Olaj és Amaránt Ránctalanító, Feszesítő Nappali Krém
2012. december 26.

Régóta használom ezt a krémet, nagyon szeretem, nekem bevált, jók az összetevői, az ára is elfogadható, mindenkinek csak ajánlani tudom

Calvin Klein Contradiction

Calvin Klein Contradiction
2012. augusztus 22.

Nekem kellemesnek és könnyednek túnt, de mindezek ellenére csak alkalmakra használom. Sokáig megmarad az illata. Sok pozitív visszajelzést kaptam rá.

Max Mara Kashmina Touch

Max Mara Kashmina Touch
2012. augusztus 22.

Különleges és elegáns illat, nagyon szeretem, kevés kell csak belőle, mert eléggé intenzív. Csak alkalmakra szoktam használni. Nyáron nagy melegben, túl tömény lenne. Sokáig megmarad, a ruha is teljesen átveszi, másnap is érezhető.

Dr. Scheller Frissítő Arctonik Gránátalmával

Dr. Scheller Frissítő Arctonik Gránátalmával
2012. augusztus 22.

Régóta használom, nagyon szeretem, és bevált. Igazán frissíti az arcbőrömet, kellemes az illata. Végre újra kapható a dm-ben!

Logona Növényi Krémhajfesték

Logona Növényi Krémhajfesték
2012. augusztus 22.

Kipróbáltam, de a sötétbarna hajamat nem fogta be egyáltalán a tölgyfa árnyalat. Így a por alapúra kellett áttérnem, abból is a feketére, hogy takarjon valamennyire.

Alverde Folyékony Szappan Menta és Bergamott (régi)

Alverde Folyékony Szappan Menta és Bergamott (régi)
2012. augusztus 22.

Régóta használom, remek az illata, nekem nem szárít.

Alverde Körömerősítő Szérum

Alverde Körömerősítő Szérum
2012. augusztus 22.

Használom egy jó ideje, úgy néz ki, hogy beválik, tényleg használ. Az illata is kellemes, jók az összetevők. Ennél maradok továbbra is.

Dr Scheller Nappali Krém Érett Bőrre

Dr Scheller Nappali Krém Érett Bőrre
2012. február 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet, jó az állaga, nem lesz tőle zsíros a bőröm, kellemes az illata, és szuperek az összetevók! Valóban egy csodaszer! A Dm-ben, de nem mindegyikben volt kapható, sajnos már hónapok óta nincs sehol.

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó
2011. augusztus 27.

Nagyon sok alapozót kipróbáltam már, eddig ez vált be a legjobban. Nagyon könnyű vele dolgozni, tökéletesen fed, kellemes az állaga. Az ára is megfizethető szerintem, és az összetevői is rendeben vannak! Egyszerűen imádom, és mindenkinek ajánlom!