gedit60

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Taft Looks Wet Look Shine Hajzselé

Taft Looks Wet Look Shine Hajzselé
2011. május 23.

Régóta használom, igazi tartsát ad a hajnak. Sajnos megint azok a fránya összetevők! Más termék után kell néznem!

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2011. május 23.

Régóta használom, valóban dúsítja és megemeli a hajtövet. Nem ragad, sokáig jó tartást ad a hajnak. Bár az összetevők kielemzése után, valószínű más készítményt fogok keresni.

Alverde Hajlakk - Haarspray Weißer Tee Zitronengras

Alverde Hajlakk - Haarspray Weißer Tee Zitronengras
2011. május 16.

Natúr termék, de tartása semmi, és még ráadásul ragacsos is lesz tőle a haj. Nekem nem vált be.

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2011. május 16.

Régóta használom, szeretem és az ára is megfizethető. Tökéletesen tisztít, szép sima lesz az arc tőle, a pattanásokat is visszatartja.

Corine de Farme Ránctalanító Krém 2 az 1-ben Arcra és Szemre

Corine de Farme Ránctalanító Krém 2 az 1-ben Arcra és Szemre
2011. május 11.

Kényelmes, hogy lehet az arcra és szemre is kenni egyaránt. Kellemes az illata is és az összetevők nagyon jó természetes anyagok.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)
2011. május 11.

Használtam, kellemes az illata, de összetevői miatt ezt is kidobom! Sok a káros anyag!

Faith In Nature Bio Csokoládés Tusfürdő

Faith In Nature Bio Csokoládés Tusfürdő
2011. május 11.

Imádom! Minden összetevője természetes! És az illata egyszerűen isteni!!!!

Alverde Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab
2011. május 11.

Megvettem, mert hogy natúr. De csak ragadt tőle a hajam, ugyanez volt a hajlakkal is sajnos, nem tartott semmit.

Bergamot Anti Dandruff Shampoo

Bergamot Anti Dandruff Shampoo
2011. május 11.

A férjem régóta küszködött a korpás fejbőrével. Egyszer thaiföldi utunk során láttuk meg ezt a sampont. Megvettük, kipróbálta és azóta megszünt a korpásodása. Itthon semmi más nem használt neki, pedig mindent kipróbált, ami itthon kapható. Ez tényleg jó! Sajnos Magyarországon nem kapható.

Balea Arzt Seife Sensitive Orvosi Szappan

Balea Arzt Seife Sensitive Orvosi Szappan
2011. május 7.

Én is vettem belőle, főleg az intim mosakodó gélek helyett használom, mert azokban mindegyikben van káros anyag sajnos. Ennek nagyon jók az összetevői, és még a fertőzésektől, gombásodástól is megvéd, nekem bevált.