gedit60

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2011. május 7.

Én is használtam korábban. Csak az a gond, ha megnézitek az összetevőit, tele van káros anyagokkal. Ne csak mindig azt nézzük egy terméknél, hogy jó-e az illata, vagy sem. Nálam már első helyen állnak az összetevők. Egyébként ha végignézitek pl. a dm-ben kapható összes intim mosakodót, mindegyikben van elég sok káros anyag, még a Jessában is. Így én most áttértem a Balea orvosi szappanra, ami szappanmentes, és bőrbarát, és még a fertőzésektől, gombáktól is véd. Nagyon jó, nincs benne káros anyag!

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2011. május 6.

Én is vettem belőle, az összetevők miatt. De nagyon fényes, csillogó volt az arcra felvive. Nappal szerintem hordhatatlan.

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2011. május 6.

Puha és elkenődik elég hamar. Többet vártam egy natúrterméktől.

Alverde Schwung + Verlängerung Hosszabbító Szempillaspirál

Alverde Schwung + Verlängerung Hosszabbító Szempillaspirál
2011. május 6.

Nehezen lehet lemosni, és semmit sem használ, nem lett tőle sem hosszabb, sem dúsabb a szempillám. Pénzkidobás volt.

Alverde Schwung & Extra Volumen Dúsító Szempillaspirál

Alverde Schwung & Extra Volumen Dúsító Szempillaspirál
2011. május 6.

Én is vettem egy szempillaspirált kiváncsiságból az Alverdétől barnában, a zöld tubusosat, de sajnos ki kellett dobnom, mert semmit sem használ. Olyan, mintha nem is lenne kifestve a szempillám, semmit sem hosszabbít és nem is dúsít. Nem beszélve arról, hogy este mikor lemosnám,alig akar lejönni még a szemhéjlemosóval is.

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor
2011. május 5.

Igen, jó az illata, de nekem nem tartott ki egész nap. Pár óra után bizony érezni lehetett az izzadtságszagot sajnos! Igaz, hogy alumínium és paraben mentes, de ha megnézitek az összetevőket, azért elég sok benne a káros anyag!

Sunfleur Mellfeszesség-növelő Balzsam

Sunfleur Mellfeszesség-növelő Balzsam
2011. május 4.

Sokáig használtam, nagyszerű volt, tényleg szép, feszes dekoltázsom lett, de az összetevők miatt már nem használom.

Imedeen Expression Line Control Serum

Imedeen Expression Line Control Serum
2011. május 3.

Néhány hónappal ezelőtt vásároltam, amikor még nem ástam bele magam ebbe a témába. Miután itt kielemeztem az összetevőit, egy kicsit elgondolkodtam. Sok benne a mesterséges anyag és a tartósító, nem beszélve a parabenről, még ha az utólsó helyen is van. Ezek szerint rossz és drága vétel volt, valószínű a kukában landol majd.
Ezek után kíváncsi lennék, hogy vajon Pataki Ági és Geszler Dorottya bőre is ettől olyan szép-e, vagy attól a szép summától, amit azért kapnak, vagy kaptak, hogy az arcukat adják ehhez a reklámkampányhoz már évek óta?!!!

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor
2011. május 3.

Használtam ezt a dezodort, de már nem használom. Nagyon jó volt egyébként, egész nap kitartott az illata és nem voltam izzadtságszagú sem. De amikor megtudtam az összetevőit, -/amit viszont nagyon ügyesen, vagy inkább alattomosan a cimke alá rejtettek a gyártók/-, kidobtam, ezért csak 2-es!

Alverde Deozodor Tengerisóval

Alverde  Deozodor Tengerisóval
2011. május 2.

Én is használtam, de összecsomósodott a hónaljamban, és a fekete holmikon is látszott. Az illata nem tartós, de az árához képest jó, mert nincs benne legalább alumínium, ami a legkárosabb. A bio dezodoroknál csak egy baj van, hogy 1500-2000 Ft-ba kerülnek és vidéken kapni sem lehet mindenhol. A neten való rendelgetés macerás és még rájön a kb. 1500-2000 Ft-os kiszállítás is.