gedozs

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. szeptember 1.

Négy hete szedem, napi egy szemet. A körmeim gyorsabban nőnek, de a hajamon nem vettem eddig észre különösebb változást. Épp azon a héten festettem be, amikor elkezdtem szedni. Reménykedtem benne, hogy ekkorra már látványos lenövésem lesz... :D Babahajaim vannak, a hajhullásom sajnos nem csökkent. Pattanásaim nincsenek (még - és remélhetőleg nem is lesznek) tőle. Kíváncsi vagyok a továbbiakra..

Avon Foot Works Intenzív Lábpuhító Krém

Avon Foot Works Intenzív Lábpuhító Krém
2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem. Mióta használom, bátran hordok szandálokat, papucsot, mert tudom, nem csúnya a sarkam. Intenzív mentolos illata van. Nem használom naponta, de így is hatásos. Csak ajánlani tudom!

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz és Köröm Krém Bio Olíva + Karité Vaj

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz és Köröm Krém Bio Olíva + Karité Vaj
2019. augusztus 9.

Rövid ideig hidratált csak, nehezen szívódik be. Az illata egész jó, de ez nem az a kézkrém, ami száraz bőrre való.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2019. augusztus 9.

Egyik kedvenc fogkrémem. A fogérzékenység ellen kiváló, jól habzik és frissítő, mégsem túl mentolos. Fehérítő hatását nem tapasztaltam. Kisebb üzletekben érdemes megvenni, mert drogériákban még akciósan is túlárazott (szerintem).

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2019. augusztus 9.

Meg vagyok elégedve a termékkel. 4 hónap használat után kezdett beszáradni. A pilláim szépek és dúsak tőle, azonban én is megtapasztaltam, hogy több órás viselete után maszatol.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal
2019. augusztus 8.

Kezdetben nagyon szerettem ezt a sampont. Adagolójával kényelmes a megfelelő mennyiséget kinyomni a flakonból. Illata kellemes. Puha lett tőle a hajam és dúsabbnak is tűnt. Fél év rendszeres használat után azonban a heti 2-ről 3-ra emelkedett a hajmosások száma. Egyre gyorsabban zsírosodott a hajtövem. Váltottam, de lehet, hogy visszatérek, hátha újra a jó oldala mutatkozik meg.

Fa Beach Happy Hour Daiquiri Watermelon Deo Spray

Fa Beach Happy Hour Daiquiri Watermelon Deo Spray
2019. augusztus 8.

Akciós volt és úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Körülbelül 2 hete használom. Problémám nincs vele. Eddig nem tapasztaltam fehér foltokat a ruhámon miatta és izzadásgátló hatásával is meg vagyok elégedve, így a legmelegebb nyári napokon is. Az illata talán túl édes, de használata után kis idővel már nem érződik túl intenzíven.

Isana Smooth Care Deospray

Isana Smooth Care Deospray
2019. augusztus 8.

Akcióban vettem meg, emiatt nem sajnálom csak a rá költött pénzt. Egyáltalán nem tetszik az illata és a hatása sem. Használata után hamar úgy éreztem, mintha be sem fújtam volna magam. Ez nem az a termék, amire azt lehet mondani, hogy olcsó, de jó izzadásgátló.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal
2019. augusztus 8.

Ez az első ajakbalzsam, amit elviselek magamon. Naponta 2x használom, reggel és este. Szépen teszi a dolgát. Kellemes az illata és remekül hidratál. Ajánlom! :)

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2019. augusztus 8.

A második flakon felénél járok, vegyes érzésekkel használom. Szépen tisztít pár csepp is, de a szemfesték eltávolítására nem találom teljes mértékben alkalmasnak. Használata után arcbőröm kissé ragacsos érzést keltő, illetve gyakran a megszokottnál szárazabb is. Elhasználom, de ami biztos: nem fogom újra megvenni.