gendur.berni

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Schwung + Präzision Szempillaspirál

Alverde Schwung + Präzision Szempillaspirál
2023. október 30.

Nem csinál semmit a szempillákkal, csak egy pici színt visz rájuk. Ez is hamar lemászik a szemek alá, a pillákon pedig alig marad valami. Használhatatlan, semmire se jó spirál.

Skintegra Cica-Cera

Skintegra Cica-Cera
2022. december 13.

Nagyon jó kis hidratálókrém, már a másodikat használom belőle. Viszonylag hamar beszívódik és kellően hidratál. Kombinált a bőröm, de télen a fűtés miatt hajlamosabb kiszáradni. Ezzel a krémmel viszont szép, hidratált marad. Nyáron sem érzem soknak, nem volt kellemetlen, ragacsos a viselete. Lehet rá sminkelni is, bár nappalra általában csak hidratáló tonikot és fényvédőt használok, így olyan sokszor nem próbáltam ki.

Skintegra Nectar

Skintegra Nectar
2022. december 13.

Jól illeszkedett a rutinomba, a szérumok és krémek előtt használtam. Nekem nem okozott irritációt és hamar felszívódott. A hidratáló hatása is jó volt, összességében szerettem. Egyedül az árát tartom kicsit soknak, emiatt cseréltem le egy hasonlóan jó, de olcsóbb termékre.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2022. december 13.

Nemrég bővítettem vele a rutinom és nagyon megszerettem. A szérumok és krémek előtt használnom plusz hidratálóként. Önmagában nyilván nem tenne csodát, de egy jó rutinnak kiváló kiegészítése. Főleg így télen, a fűtési időszakban szárazabb a bőröm, aminek kifejezetten jót tesz. Örülök, hogy már spray formában kapható, így sokkal használhatóbb.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2022. december 13.

Az 5-ös tesója után azt hittem, ez sok lesz, de szerencsére jól tolerálja a bőröm. Nem veszek észre különbséget a kettő között egyelőre, mindegyiket ugyanúgy szeretem. Valószínűleg ezt fogom tovább használni, ha készleten lesz, amikor rendelni szeretnék.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2022. december 13.

Nagyon jó kis szérum ár-érték arányban is. Egy jól összeállított rutinba tökéletesen illik és teszi a dolgát. Néha picit csíp, ha sérült a bőröm, és frissen felkenve érzem, hogy egy réteget hagy az arcomon, de ha kicsit beszívódott és rákenem a fényvédőt, akkor már észre se veszem. Sokszor vettem már újra, és nem is tervezem lecserélni.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. december 13.

Már évek óta a rutinom része, nagyon szeretem. Elsőre se irritált szerencsére. Kicsit fura a színe, de felkenve nem sárga. Az állaga, összetétele, és persze a hatása is tetszik. Gyorsan beszívódik, hamar folytathatom utána a többi krémmel az esti rutinom.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2022. december 13.

Egy jó rutinba tökéletesen illő hámlasztó. Nagyon sokáig elég, jó a kiszerelés, könnyű a használata. Nálam nem okozott gondot az elején sem. Lassan elfogy az első flakon, de már a polcon vár az új.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2022. december 13.

Sokat segített, hogy szebb legyen a bőrképem. Az esti rutinom része már régóta. Tetszik a kiszerelése, állaga és ár-érték arányban is jó.

Essence Lash Like A Boss Instant Volume & Length Waterproof Szempillaspirál

Essence Lash Like A Boss Instant Volume & Length Waterproof Szempillaspirál
2022. december 13.

Az első réteg felvitele után azonnal keményre szárad és emiatt pereg le, ha ismét átfésülném a pilláim. Pár óra után kenődik, állandóan le kell törölnöm a szemem alól. A vízállósága miatt viszont nehéz lemosni. Viszonylag szép pillákat csinál és nem irritálja a szemem.