Georgina

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2013. április 3.

Nekem érdekes módon teszik, pedig nagyon finnyás vagyok parfümtéren. A doboza nekem sem a szívem csücske, kicsit búcsúsra sikerült, de az én bőrömön az illat tartós, szóval most teszek vele egy próbát, de még nem tudom megveszem e újra.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2013. január 21.

Én is mintát próbáltam, nekem a színe nagyon nem jött be, nem is a sötétség, inkább az árnyalat, szó szerint sárga lett tőle a homlokom. Az állaga viszont jobban tetszett mint az eddigi BB-knek, könnyebb volt kenni, de végeredményben biztos, hogy nem fogom megvenni.

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2013. január 21.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát,több okból is: végre egy olyan ceruza, amit ha felviszek valahova az ott is marad a nap végéig, nem mászik el, nem kopik le 1 óra után és nagyon jó állaga van, amitől könnyű használni is. A másik, hogy nagyon jó a kis szivacs a végén, sokkal szebben lehet vele maszatolni, mintha fülpucoló pálcikával, vagy ecsettel csinálnám. Az egyetlen hátránya talán, hogy a felső szempillatő felé nehézkesebb vonalat húzni vele, mint a vékonyabb "társaival", de ha kellően ki van hegyezve es sem okoz problémát. Nekem nagyon bejött.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2013. január 21.

Nálam is az abszolút favorit, kb. 2 hónapja van meg, de szinte már teljesen elhasználtam, nagyon szép, dús ívelt, fekete pillákat eredményez, kicsit többet is , mint amit hétköznapra várnék, de egyszerűen muszáj néha munkába is felkennem annyira szeretem.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2013. január 21.

Szép natúr rányalat van belőle, szinte teljesen olyan mint a bőr színe, így hétköznapra nagyon szép. Bár az nem tetszik benne, hogy nagyon folyékony, így egy vékony réteg után is "mászik" a körmömön a száradásig, és ha igazán szép végeredményt szeretnék akár 3 rétegben is fel kell vinni.

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló
2013. január 21.

Nagyon szeretem, bár nem akartam sokáig megvenni, mondván eleve hosszú szempilláim vannak, inkább olyan termékeket vásárolok, amiktől dúsabbnak hatnak a pillák, mégis a sok dicsérő szó után, gondoltam kipróbálom és nem bántam meg. Amellett hogy tényleg szép hosszú pillákat csinál kellően dúsít és ível is szerintem és ami nekem a legjobban tetszik, hogy nagyon szépen szétválaszt, teljesen természetes hatást kelt, úgy hogy közbe nagyon szép végeredményt kreál. nekem ez az állandó spirálom munkába,vagy ha valami eseményre kell megjelenni, ahol a szép smink elengedhetetlen mégsem közönséges, túlzó.

Maybelline Great Lash Lots of Lashes Szempillapsirál

Maybelline Great Lash Lots of Lashes Szempillapsirál
2013. január 21.

Nekem a problémák a kefénél kezdődtek én hiába adtam neki több esélyt, nem lopta be magát a szívembe, nem tudok szépen dolgozni vele. A végeredményért sem vagyok oda, nekem nem vált be, egyszerű hétköznapi spirálnak se használom már, max az alsó pilláimon megyek át vele néha.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. január 21.

A bronz árnyalatot vásároltam meg karácsony előtt és annyira megtetszett, hogy minden ünnepi sminkem alapja ez lett. Önmagában, de szemhéjpúder alá is kiváló, nem maszatolódik és tényleg nagyon tartós, a színe is meseszép. Bár szinte minden sminket ecsettel viszek fel, ezt még nem próbáltam, de szerintem nagyon szépen el lehet ujjal is dolgozni.

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2013. január 21.

Elég jó spirál, végre egy olyan kefe amivel nagyon egyszerű dolgozni, nekem elsősorban ezért vált be. A végeredmény nagyon natúr, hétköznapi, de épp ezért jó mindennapos használatra.

Maybelline Affinitone Pirosító

Maybelline Affinitone Pirosító
2013. január 21.

Elsősorban inkább a csomagolása szép, a mellékelt ecset is aranyos, vészhelyzetben biztos jól jön,de én jobb szeretem rendes ecsettel felvinni, bár a végeredmény így sem lett túl meggyőző. Kicsit olyan nesze semmi fogd meg jól, mintha nem is lett volna semmi az arcomon, bár én is a visszafogott sminket részesítem előnyben, ezzel kicsit olyan volt, mintha nem is lett volna pirosító az arcomon. Azért 4 csillag, mert a táskában viszont simán elfér ecsetestül, így ha nincs más kéznél...