Gesztenye01

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Pupa Miss Pupa Gloss

Pupa Miss Pupa Gloss
2018. március 19.

Én a teljesen színtelen változatot használom, azért döntöttem emellett, mert szeretem, hogy csak fényt ad, és vásárláskor kipróbáltam néhány halványabb színt, de nagyon sűrűnek találtam, nem volt áttetsző, ami szerintem a szájfénynek sajátossága kell legyen, attól szép, és attól más mint egy rúzs. Ezért a színtelent választottam, ami nagyon szép fényt ad, ha pedig akarok alá színt tenni, még mindig megtehetem. Egyetlen negatívuma az, hogy ragacsos, ezt az ajkakon is lehet némileg érezni, de sajnos a csomagoláson is, mert amikor visszatekerem a tetejét, mindig jön belőle oldalt egy hajszálnyi, és ez pont elég ahhoz, hogy ragacsos legyen a fogása. Emiatt az egy negatívum miatt négy csillagot adok, azért nem kevesebbet, mert ár-érték viszonylatban tényleg megéri ez a termék.

The Body Shop Wild Argan Oil Szilárd Szépítő Olaj

The Body Shop Wild Argan Oil Szilárd Szépítő Olaj
2018. március 8.

Ár érték arányban nem tudom dícsérni. Kezemre szoktam leginkább használni, de nehezen kenhető, zsíros, fényes marad utána a bőr. Illata sem az igazi. A hajamat kifejezetten elnehezítette. Könyökre még nem próbáltam, de ki fogom, hátha arra beválik. A csodaszertől szerintem nagyon távol áll.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2018. március 8.

Nekem telitalálat. Korabban alapozót és fedőpúdert használtam, ez pedig tényleg kettő az egyben. Egyszerűen olyan tökéletesen fed, hogy nem kell alapozót használni. Nem fénylik a bőröm tőle, és nem is foltosodik a nap végére, mint korábban az alapozó + púder kombináció esetén. Nővérem is használja, és amikor áttértünk erre, Neki is és nekem is többen megjegyezték, mennyire szép a sminkünk. Olyan vele az ember mint egy baba :) És nagyon egyszerű használni. Nekem kb. 3 hónapig volt elég, veszem az újat. Annyi negatívumot tudok megemlíteni, hogy maradéktalanul nem lehet elhasznalni, a vegen a szélein körbe elég vastag csík megmarad, ami megkövül és így már nem lehet felvenni a szivaccsal, de legalabb nem törik mint a többi púder a vége felé, így ettől függetlenül maximálisan jár neki az 5 csillag. Az eladók az üzletben nekem is készségesen segítettek kiválasztani a színt. Imádom ezt a terméket.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2016. február 28.

Ajándékba kaptam, nagyon szívesen viseltem, mostanság fogy el. Tartós, karakteres, izgalmas illat.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2016. február 28.

Nagyon finom, krémes, jól habzik, tiszta illat, baba minőség.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre
2016. február 28.

Az előttem szólóhoz hasonlóan, én se igazán hittem benne, de tényleg van benne valami. Nyilván nem olyan mintha testápolóval bekenném zuhanyzás után a bőröm, de ha nincs idő testápolózni, akkor kiváló. Rendszeresen szerintem "kevés" lenne, de pár alkalommal teljesen jó, illetve szerintem nyárra lesz jó. Arra a melegre, amikor az ember már akkor izzadja le magáról a testápolót, mikor felkente. Én most télen vettem először, nyárra szerintem rendszeresíteni fogom.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2016. február 28.

Nagyon jó illata van, krémes, finom, nivea minőség.

Yves Rocher Agrumes En Fleurs

Yves Rocher Agrumes En Fleurs
2016. február 28.

Elsőre megfogott az illata, megszagoltam és pár napon belül visszamentem és megvettem. Gyakran használom, nagyon vidám illata van, citrusos de mégis külenlegesebb mint a sima citrus illat. Nem túl tartós, de hát csak toilette... Szeretem.

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder
2016. február 28.

Nem vált be. Nem mattít eléggé, fénylik alatta az alapozó, és ami a legrosszabb benne, az az ecset: szó szerint hullanak belőle a szálak, és szépen ráragadnak az alapozóra, úgy kell leszedegetni utána az arcomról. Még használom, mert kb. két hónapja vettem és olcsó sem volt, de újra venni nem fogom.

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál
2016. február 27.

Összességében ár-érték aránya jó, szépen fed, egyedüli negatívum számomra az, hogy túl vastag a keféje, így a legszélső pillakhoz nehéz hozzáférni, és könnyen kenődik is.