Gesztenye01

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher Sexy Pulp Volume Szájfény

Yves Rocher Sexy Pulp Volume Szájfény
2016. február 27.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, szép színe van, fénye is szép, nem szárít. Nemrég fogyott el, újra fogom venni.

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2016. február 27.

Rendszeresen használom, meg vagyok vele elégedve. Szépen fed, nem kell belőle sokat felvinni, ezért sokáig is tart. Többször próbáltam ki mást, de visszatérek hozzá. Azért próbálkozok időnként mással, mert egy idő után van, hogy fénylik tőle az arcom, meg hátha beválna egy olcsóbb termék. Összességében részemről öt csillag.

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Tusfürdő

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Tusfürdő
2016. január 28.

Nem vált be, sokkal többet vártam tőle, és csalódás volt. Karácsony előtt vettem, azt vártam tőle, hogy finom karácsonyi, téli hangulatú illata lesz, de igazából illata sincs. Nem szárított, de ennyi pénzért vártam volna valami pluszt tőle. Nem nyújtott többet egy semleges illatú folyékony szappannál. Puha habja sincs, és sok is kell belőle, így gyorsan is fogy, de ezt jelen esetben nem bántam.

Yves Rocher Golyós Dezodor Mexikói Zöld Citrom

Yves Rocher Golyós Dezodor Mexikói Zöld Citrom
2016. január 28.

Nemrég vettem ezt a fajta dezodort, az első napokban úgy tűnt, hogy be fog válni, pedig túlzottan nem hittem benne, mert azt vettem észre, hogy az úgymond hagyományos izzadásgátlókon ( mint pl. rexona, secret, nivea) semmi nem hatásaos izzadás ellen. Az izzadást ez sem nyomja el, de tény, hogy kellemes illata van, azonban szerintem egy dezodornak az a funkciója, hogy az izzadást megakadályozza, így három csillagnál nem tudok rá többet adni a nagyon friss illata ellenére sem.

Dr. Organic Szemkörnyék Ápoló Bio Szűz Kókuszolajjal

Dr. Organic Szemkörnyék Ápoló Bio Szűz Kókuszolajjal
2016. január 28.

Számomra ez a csillagos ötös kategória. Az elmúlt két évben vált nagyon érzékennyé a bőr a szemem körül, egyszer csak elkezdte nem tolerálni az addig használt szemfesték lemosókat és hidratáló krémeket. Sminket lemosni a szemem körül csakis hidegen sajtolt kókuszolajjal tudok, szemkörnyékápolónak pedig szerencsére rátaláltam erre. Ez az egyetlen, amit tolerál a bőröm a szemem körül. Amióta rátaláltam, azóta csak ezt használom. És nem kompromisszum, hanem amellett, hogy elfogadja a bőröm, még szereti is, ahogy rákenem, szinte érezhető a feszesítő hatása, azonnal beszívódik, és smink alá is tökéletes. Számomra ez egy fantasztikus termék.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2016. január 18.

Sziasztok! Két havi adag után a tapasztalataim: nekem dús hajam van, az állaga is rendben van, alapvetően hajnövesztés céljából vettem, kb.egy éve levágattam a derékig érő hajamat állig, és szeretnék újra hosszabb hajat, és szerettem volna gyorsítani a növekedést vele. Nem vettem észre, hogy segített volna ebben, két hónapig szedtem, és ugyanúgy az átlagos egy cm-es havi növekedést tapasztaltam. Az állagára szerintem jó hatással volt, erősebbek lettek a hajszálaim, lettek babahajaim is. Pattanásaim nem lettek tőle, az étvágyam sem nőtt tőle. Mindig reggeli után szedtem. Összességében a célt nem értem el vele, de ennyi pénzért nem mondanék rá rosszat sem, mert volt is pozitív hatása. Az is lehet, hogy majd újra fogom venni, nagyon jó áron ad vitamint a hajnak, de most kipróbálok mást.