geucsa

Regisztráció dátuma: 2012. május 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2022. március 14.

Nagyon durván jó. Pár használat után érezni a hatását. Illata kicsit erős, de kellemes. Felváltva használom a PURE VITAMIN C10-zel, ugyanis nappalra nem jók a C vitaminos készítmények. Nem olcsó, de megéri.

La Roche-Posay Pure Vitamin C10 Szérum

La Roche-Posay Pure Vitamin C10 Szérum
2022. március 14.

Nagyon durván jó. Pár használat után érezni a hatását. Soha nem állok le vele. Felváltva használom a HYALU B5-tel. Nem olcsó, de megéri.

Swiss Image Intenzív Regeneráló Éjszakai Arckrém

Swiss Image Intenzív Regeneráló Éjszakai Arckrém
2022. március 14.

Imádtam. Éjszakai krémhez képest könnyű. Ezt nem előnyként írom.
De amúgy nagyon szuper a hatása, kellemes az illata és nagyon jó árban van.
Egy fájdalmam van. Nem tudom, hol lehet kapni, mert a Rossmannban megszűnt.
Update: Sikerült újra beszereznem. Teljesen más lett az összetevőlista, de így még jobb. Kevesebb parfüm, kevesebb alkohol.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2022. február 21.

Sajnos a 80 darabosat vettem. Annyira rossz, hogy arra használtam el, hogy a lehullot hajszálakat szedtem össze vele a fürdőszoba padlójáról.
Annyira műanyag, hogy rossz hozáérni, illetve ugyanettől iszonyat csúszik.
Nem tudom, mivel van átitatva, de a szaga is nagyon rossz. Mire kifogyott, addigra ki is száradt. Rendesen visszazárni kb az ötödik kendő után nem lehetett.
Ennél csak jobbat használtam eddig.

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Éjszakai Arckrém

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Éjszakai Arckrém
2021. június 15.

Olyan erős a parfüm benne, hogy csípi a szemem is, pedig jó messze kenem fel tőle.
Ez az illat amúgy bejönne, de nem az arcomon. Kicsit Nagymamámra emlékeztet.
Az előző éjszakai krémem (Swiss Image) jobb volt, úgyhogy ez már nem érdemel 5 csillagot emiatt sem.
Annyi jó van benne, hogy elég vastag, így egész éjjel kitart.

Marionnaud Anti-Fatigue Eye Gel

Marionnaud Anti-Fatigue Eye Gel
2021. június 15.

Mintha nem is használnám. Felvitelkor kellemes a hideg vasgolyó miatt, de amúgy semmi hatását nem veszem észre.
Legalább negatív hatása sincs.

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2021. május 12.

Nem értem a többségi hozzászólókat. Ellenőriztem az összetevőket, hátha változtattak rajta, de nem. Az én krémemnek is teljesen ugyanazok az összetevői, mint a fent leírtak, mégsem csomósodik, "kukacosodik", ...
Tökéletes, szuper sima állag, jól szívódik, semmilyen nyoma nincs, nemhogy peregne, vagy "kukacosodna".
Én egy Hada Labo nappali krémmel és egy glycol savas szérummal használom. Így tökéletes.
Akiknél probléma jelentkezik, lehet, olyan dologgal használják, aminek van egy összetevője, ami reakcióba lép ezen összetevők közül valamivel. Sok sav van ebben a krémben, simán elképzelhető, hogy valamit összeránt egy másikban.
Mindensetre én nagyon szeretem. És akciósan az ára is jó.
Az bántó, hogy a leírásban az szerepel, hogy illatanyagmentes, mégis az INCI-ben ott a Parfum. Ez egy hazugság. Nem ezt várom egy normális cégtől.

Oriflame NovAge Ecollagen Light Ránctalanító Nappali Krém

Oriflame NovAge Ecollagen Light Ránctalanító Nappali Krém
2020. november 21.

Melepően jó. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy nyomot és szépen kisimítja az arcom, rugalmasabb lesz tőle.
Nagyon praktikus a pumpás adagoló, bár jobb lenne, ha kupak nélkül is megállna, mert a kupak nagyon könnyen leesik. Már el is tűnt. :)
Így fektetve elég sok helyet foglal.
Reggelente arctisztítás után két pumpáláselegendő. Így jó sokáig tart.

Dermaflora 0% Gél Stift Aloe Vera

Dermaflora 0% Gél Stift Aloe Vera
2020. október 19.

Semmire sem jó, csak arra, hogy felidegesítsen a ragadósságával és a hatástalanságával és a szagával.
Szóval semmi hatása, sőt mondhatni, büdös. Ráadásul nem szívódik fel, nem tűnik el, hanem folyamatosan ragad tőle a hónom alja.
Pár használat után kukára érett.

Londa Professional Stimulating Sensation Tonic Menthol&Camphor

Londa Professional Stimulating Sensation Tonic Menthol&Camphor
2020. július 25.

Azon kívül, hogy úgy érzed, leég a fejbőröd, nincs semmi hatása.
Elhasználtam egy flakonnal, fölösleges volt.
Mazochistáknak ajánlom!