giacomo

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jil Sander Sander

Jil Sander Sander
2013. október 18.

Az utóbbi hetekben nagyon sok parfümöt teszteltem (a nagy márkákat és a legkelendőbbeket is) Számomra messze-messze ez a parfüm vezet. Igazán férfias, fűszeres, nem fojtó és nem mindennapi illat. Abszolút nem tömegillat, ami szintén tetszik. Ára kedvező.

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT
2013. október 18.

Nem nyerte el a tetszésemet. A bőrömön kifejezetten öreges illata lett. De egyébként sem érzek benne semmi egyéni, jellegzetes vonást. A kicsit karakteresebb, férfiasabb parfümöket kedvelem.

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2013. október 18.

Szerintem nagyon gyengéd, ám igen alapos, hatásos arcradír. Érzékeny ill. problémás bőrűek is használhatják. Nagyon sokáig elég. Összetétele magáért beszél.

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél (régi)

Naturissimo Citromfű-Fűzfa Tini Arclemosó Gél (régi)
2013. október 18.

Sajnos elég problémás bőröm van. Zsíros, tág pórusok, nagyon érzékeny. Ez az első olyan arclemosó ami bevált. Nem szárít, nagyon jól tisztít (arclemosó szivaccsal együtt használom), finom illata van, szuper összetevők. Nagyon sokat javított a bőröm állapotán (kozmetikus szerint is), amiért nagyon hálás vagyok. Közel három hónapig elég napi egyszeri használat esetén. Így az ár/érték arány is kifogástalan. Nagyon ajánlom!

Alverde Men Sampon Vitalizáló és Hajerősítő Hatású Sörrel

Alverde Men Sampon Vitalizáló és Hajerősítő Hatású Sörrel
2013. október 18.

Kiválóan tisztít, puha, selymes és csillogó lesz tőle a hajam. A hajmosási periódust nem változtatta meg, továbbra is két nap, de ez eddig minden samponommal így volt. Az összetevők rendben vannak, ahogy az illata is. Irritációt vagy negatív mellékhatást nem tapasztaltam. Egyelőre az eddigi legjobb samponom!

Alverde Men Golyós Deo

Alverde Men Golyós Deo
2013. október 18.

Kellemes, visszafogott, friss illata van, parfüm mellé ideális. Izzadásgátló hatása számomra teljesen megfelelő, nincsenek kellemetlen szagok és izzadságfoltok sem. (Nyáron napközben is használtam) Nem szárított, nem irritált, nem volt ragadós érzet, szép összetevőkkel rendelkezik, másfél hónapot lazán kibír. Harmadikat használom.