Gidea

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Be You Tiful Szemhéjpúder Paletta

Essence Be You Tiful Szemhéjpúder Paletta
2019. július 14.

Még csak tegnap vettem, de eddig imádom. A színek csodásak, illenek egymáshoz, elég pigmentáltak. Kicsit talán túl erősen porzik, de eddigiek alapján ez a probléma megoldható nedves ecsettel/alapos aládolgozással.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2019. április 30.

Ketteskét választottam és nagyon megbántam. Narancssárga, valóban, mint mondta más is előttem. Kontúrozni használom.

Trend It Up Color Cube Szemhéjpúder Paletta

Trend It Up Color Cube Szemhéjpúder Paletta
2019. április 30.

Szép színek vannak benne, de nem igazán pigmentált. Azért építgetni lehet, de nem nagy eresztés.

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál
2019. február 6.

Egy próba után ment vissza a feladónak. Borzalmas, és bosszant, mert eddig az összes avonos spirállal így jártam. Lehet, hogy rosszat fogtam ki, de olyan volt mintha be lenne már száradva, csak kenecelt össze-vissza, úgy néztem ki, mint akinek odatapasztottak 4 pókot a szemére, csak nem dumálták meg velük, merre tartsák a lábaikat. Soha többet avonos spirál (ezt párszor már megfogadtam, csak mindig hagyom magam elcsábítani az újdonságaikra)

Artdeco Nude Foundation

Artdeco Nude Foundation
2018. november 30.

Nekem nagyon szépen fennmarad, felvinni is könnyű, természetes hatást kelt. Viszont a legvilágosabb picit sötétnek bizonyult, pedig épp ott volt az üzletben a márka képviselője és segített színt választani.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. november 30.

Most vettem a héten, nekem nagyon tetszik, igaz engem nem zavar, ha többször kell áttörölni az arcom, mire tényleg minden lejön. Szerintem sokkal erősebb, vagy talán szerencsésebb a hatékonyabb szót használni, mint pl az Avon, vagy a Garnier micellás víz. Illata semmi extra, de nagyon szépnek látom az arcom tőle. Viszont egyelőre úgy tűnik, jobban szárít, mint a kollégái, ami nálam elég kritikus, főleg, hogy télen gyakorlatilag darabokban jön az arcom amúgy is.

Nivea Micellás Hidratáló Sampon Száraz Hajra

Nivea Micellás Hidratáló Sampon Száraz Hajra
2018. november 30.

Nekem alapvetően szárazra hajazó, ellenben gyorsan zsírosodó hajam van. Az új taktikám, hogy váltogatom a samponokat (Gliss Kur, H&S és ez) és most összességében sokkal egészségesebbnek tűnik, mint korábban - asszem az a kulcs, hogy egyikhez se szokik hozzá túlságosan. Ezt akkor szoktam, amikor koszosabb, zsírosabb és csodaszépen megtisztítja, csak ugye mivel nincs benne szilikon, nagyon észnél kell lenni a kifésülésnél. Elégedett vagyok vele, mert isteni az illata, olyan könnyed és nagyon jól tisztít.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. november 2.

Hát meg vagyok lepődve az itteni kommenteken, nekem bevált ez a spray (a rózsásat vettem). Korábban többfélét kipróbáltam, de azoktól nem tűnt ennyire frissnek a hajam. Igaz, talán sokat használok belőle.

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál
2018. július 16.

Nem vagyok megelégedve vele. Rengeteg festéket vesz fel és keni szanaszét, én nem tudok vele precízen dolgozni, mert ilyen bumszlisra pamacsolódik, mikor kihúzom a tégelyből. Mondjuk nemrég olvastam, hogy kétféle spirált érdemes használni, szóval lehet próbálom még mixelni valami mással, mielőtt kidobom.

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray
2018. március 24.

Lehet én használom rosszul, és szemre nem lenne szabad, de amikor felfújom (nem eléggé permetez, mintsem inkább csordogál), akkor rögtön panda leszek a spirál és spray keverékétől. Lehet szemellenző kéne hozzá :) Egyébként is fura, ahogy lefolyik és nem terül el felhőként, vagy csak nem fújom elég messziről? Kicsit szárít is.
Próbálkozom még vele, mert egyébként ahova jut belőle, ott mintha (?) hatásos lenne. Egyelőre 3 csillag.

Update: A problémáim továbbra is fennállnak, annyit trükközök vele, hogy még a szemsmink előtt fújom. Elmegy, de nem fogom újravenni.