Gift Box

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2018. május 14.

Megrendeltem a Chanelette által agyondicsért 715-ös Choco Cream árnyalatot. Az illata valóban nagyon finom, és az árnyalat is gyönyörű, különleges. Csillámok nélküli fényes, meleg karamellás árnyalat, kissé áttetsző. Kellemes viselni, nem szárít, nem ragad - egy szóval tökéletes.

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2018. február 21.

Patikában vettem 3500 forintért. Ennyi pénzért még egyszer nem venném meg, az biztos, de alapvetően nem rossz termék. Illata és íze nincs, amit én kicsit hiányolok, valami enyhe mentolosság jó lenne. Közvetlenül felkenés után fél percig bizserget csak, de remekül ápol, kellemes érzés viselni is. Teltebbé pedig olyan értelemben teszi az ajkakat, hogy szépen kisimítja a bőrt és maximálisan hidratálja azt - persze ez leginkább huzamosabb használat után vehető észre. Rosé árnyalatban van meg egyébként, rajtam szinte átlátszó, amit szintén sajnálok. Akció keretében újravenném.

Tannymax Dark Coconut Truffle

Tannymax Dark Coconut Truffle
2018. január 10.

Ez a krém önmagában is klassz, szolizás nélkül. Egyáltalán nem olyan, mint a drogériában kapható önbarnító társai, ugyanis akár összevissza is kenhetném, akkor sem lesz foltos, vagy sárgás a végeredmény. A lényeg, hogy még sosem voltam ennyire egyenletesen és természetesen lebarnulva, sem a bokámnál, sem a csuklómnál, de még a könyökömnél sincsenek foltok. A hatását már pár óra után is látni lehet, de másnap az igazi. Tartós is, alig kopik, és az illata is nagyon finom sütis. :) Én bárkinek ajánlom, annak is, aki kerüli a szoláriumokat!

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash
2017. október 24.

Tudom, hogy már évek óta azt hangoztatják mindenhol, hogy a habzó arctisztítókat kerülni kellene, én azonban nem tudok róluk lemondani. Nálam például ez most veri a Balea Med Ultra Sensitive arclemosóját, amit már számtalanszor újravettem. Naponta kétszer használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, nem szárítja szét a bőrömet, nagyon kíméletes. Ami nagyon tetszik benne, hogy jó kis masszív habot képez, ellentétben a Balea lemosójával - nagyon hiányzott már ez az élmény. :) Kevés is elég belőle, a sminkkel is egész jól boldogul, de egy reggeli light-os arctisztításhoz is tökéletes. Az összetevőlistája megosztó lehet, nálam ez még belefér.

s.Oliver So Pure Women

s.Oliver So Pure Women
2017. október 6.

Szintén a dm magazinos minta alapján tudom véleményezni. Szerintem kellemes, visszafogott illat, virágot én sem érzek ki belőle (szerencsére). Emlékeim szerint nagyon hajaz az Avon Today Tomorrow Always Forever parfümjére, a hosszúkásabb rózsaszín üvegesre. Nem tudom, ez mennyi lehetséges, de én határozottan éreztem mindkettőben valamilyen borsos illatot. Összességében a So Pure-ról: nem kizárt, hogy egyszer meg fogom vásárolni, bár most őszre és télre már semmiképp. A kis tasakos mintát kétszer tudtam felhasználni, de kijött volna belőle három alkalom is, csak béna voltam és szétfolyattam (többnyire magamon) - a lényeg, hogy rajtam egész tartósan viselkedett, meg is lepődtem. El tudnám fújkálni a rohanós napokon, az biztos. :)

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító
2017. szeptember 10.

Az eddigi legjobb micellás víz, amit próbáltam. Könnyen elbánik a szempillaspirállal, nem csípi a szemem. Akár tonikként is megállja a helyét, mivel valóban van egy kis hidratáló hatása, és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nagyon meg vagyok elégedve az összetevőlistájával is, egyáltalán nem okozott irritációt. Szerintem mostantól rá sem nézek más sminklemosóra. :)

Alverde Pure Beauty BB Cream

Alverde Pure Beauty BB Cream
2017. augusztus 3.

Kicsit félve vásároltam meg, mivel még nem olvastam róla egy véleményt sem, és az állványon is már csak egy tubus árválkodott, úgyhogy paráztam rendesen, nehogy fel legyen bontva. Szerencsére ettől nem kell tartania senkinek, le van fóliázva a kis adagolója, mint a fogkrémeknek. A csomagolás nagyon aranyos, és ez az egész Pure Beauty vonal nagyon-nagyon felkeltette az érdeklődésemet. A világosabb színt vettem meg, a tónusa egyértelműen semleges, se nem sárga, se nem rózsaszínes, ez nagyon tetszik benne. Nos, maga a termék.. Számomra kicsit erős illata van, kamillás-citrusos, de nem olyan borzasztó. Fedése nincs sok, amire számítottam is, és én amúgy is az ilyen termékeket kedvelem. Hatását tekintve nem teljesen matt, de nem is fénylik túlságosan, ez is jó pont. Viszont: próbáltam az ujjaimmal és kétféle ecsettel is felvinni, de sajnos az arcom egy-két apróbb részén elkezdett morzsolódni, amint hozzáértem a bőrömhöz. Annyira nem volt vészes, és nem is vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez a termék hibája, vagy most éppen rosszabb napjait éli az arcbőröm, de próbálkozni fogok még vele (más hidratálóval, primerrel). Az is lehet, hogy nem volt jó döntés ebben az elviselhetetlen hőségben felavatni, de nem bírtam ki. Pozitívum, hogy bár persze hamar leizzadtam, de egyenletesen kopott, nem foltosodva tűnt el. Ha megoldódna ez a "kukacosodás' probléma, akkor megadnám neki az öt csillagot, de így egy gyenge négyes. Őszre és hűvösebb időre talán jobb választás lesz, amikor egy testesebb hidratáló kerül alá, és egyébként szerintem a tartóssága is rendben lenne enyhébb időben.

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Víz

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Víz
2017. július 22.

A szememet nekem is irritálja, emiatt nem is sminklemosóként használom (meg amúgy is megvan a jól bevált Balea mindenmentes habzó lemosóm és micellás víz kombinációm erre). Tonikként egész jó, bár kicsit sűrűbb állagú folyadékról van szó, kicsit olyan, mintha folyékony szappan lenne vagy nem is tudom. Na de, a lényeg, hogy már vágytam valami ilyesmire, aminek hiperszuper finom illata van, és nem is illan el hamar az arcról sem, esküszöm elfogadnám parfümben is. Az alkohol ellenére nem szárítja a bőrömet, sőt, kicsit hidratálja is, komfortosan érzem magam a használata után. Engem meggyőzött, megadom neki az 5 csillagot, és szívesen ki fogom próbálni a márka micellás vizeit is.

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál
2017. június 24.

Te jó ég, ez a szempillaspirál hihetetlenül jó! Hagyományos keféje van, bár kicsit karcsúbb az átlagnál. Én nem tapasztaltam, hogy sok festéket venne fel, a textúrája is nagyon könnyű, álom vele dolgozni, nem csomósít, és gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Göndörítek előtte, de jól megtartja a szempillák ívét, hosszít is kicsit, tartós is. Jól záródik, kattan egyet, és a tubus is olyan kis szépséges ezzel a lilás-bíboros metálos színnel. Ez a spirál egyszerűen maga a tökély számomra, rám sem szeretnék nézni másmilyen fajtára ezentúl. :) Meglepő ugyan, de alacsony árkategória ide vagy oda, nagyon jó minőségű termékről van szó, és az összetevőibe sem tudok belekötni, le a kalappal.

Garnier SkinActive Hautklar Sensitiv Arclemosó

Garnier SkinActive Hautklar Sensitiv Arclemosó
2017. május 26.

Nagyon meglepődtem az állagán, azt hittem ez egy hagyományos tonik, de nem. Kicsit ilyen zselés, sűrűbb folyadék, ami tele van buborékokkal. Az elképzelés nagyon tetszik, hogy hatékonyan kezeli a bőrproblémákat, és emellett "sensitiv" is. Az államon fogalmam sincs miért, de megjelent néhány pattanás, ezeket kiválóan kezelte, 2-3 nap alatt jelentős mértékben javult a helyzet, szóval eddig tetszik. Remélem, hogy a pórusaimat is összehúzza kicsit hosszabb távon. Bár azt hittem, hogy kiválthatom vele a tonizálást, de én úgy érzem, hogy ugyanúgy szükséges arclemosás után még egy tonikkal is átfutnom a bőrömön, majd utána jöhet ez, és miután beszívódott még egy kis krém. Már csak azt az egyet nem értem, hogy Mülleren kívül miért nem kapható sehol sem (ahogy rengeteg más Garnier termék sem).

(Azért nyugtassatok meg, hogy ti is vattapamacsra kenitek és nem mossátok le, ugye? :D)