Gigi95

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Kaktusz Hidratáló Maszk

Balea Kaktusz Hidratáló Maszk
2019. október 19.

Sokan dicsérték a Facebookon, vettem egyet. Nagyon be jött, jól be szívódott aztán olyan puha volt a bőröm mintán radíroztam volna, számomra nagyon kellemes illatú! És egy tasak nekem 5 alkalomra elég tehát 2x5

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre
2019. október 19.

Kellemes illat, olcsó. Amúgy nem vártam tőle csodát, de a célnak megfelel!

Diadermine Expert Active Glow

Diadermine Expert Active Glow
2019. október 19.

Facebook Dm oldalán nyertem egy ilyet és egy nappali változatát. 1 hónapja használom kb. Az eredmény puha, fitt arcbőr. Először zsíros hatású de aztán jól be szívódik. Nagyon ajánlom idősebb korosztálynak is, mert volt pár korai ráncom és azon is segített! Teljes áron elég húzós, de úgy gondolom meg éri az árát, Joy-Glamour napokon kuponnal vegyétek!

Johnson's Baby Mindehol Gyengéd Baba Törlőkendő

Johnson's Baby Mindehol Gyengéd Baba Törlőkendő
2019. október 19.

Mielőtt lett kisbabám magamon teszteltem.. Jobb is volt így, mert engem iszonyúan csípett! Illata jó, meg maga a kendő is..

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2019. április 7.

Gazdaságos kiszerelés, jól oldó termék. Újra vettem. Illata kellemes, nem bűzös mint a társai.

Today Pflege Shampoo - Repair

Today Pflege Shampoo - Repair
2019. április 7.

Nem vártam sokat a Penny saját márkás samponjától, de kellemeset csalódtam. Jó az illata, sűrű, jól habzó termék. 400ft volt azt hiszem az 500 milis Kraft & fülle változata.

Duchesse Sensitive Intim Mosakodó

Duchesse Sensitive Intim Mosakodó
2019. április 7.

Nemrég vettem először. Imádom, kellemes illat, jó textúrájú. Ár érték arányban tökéletes. Más intim mosakodótól intim problémáim voltam, de ettől semmi.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2019. április 7.

Illata mennyei, állaga sűrű jól habzó. Hosszú használat után szárít, és szulfát is van benne(kőolaj).

Yves Rocher Golyós Dezodor Indiai Gyapotvirág

Yves Rocher Golyós Dezodor Indiai Gyapotvirág
2019. április 7.

Az illata isteni, viszont dezodoráló hatását nem nagyon érzékeltem.. Nem vettem újra.

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2019. április 7.

Ha lehetne 10 csillagot adnék. A legjobb illatú fürdőszer amit valaha vettem, használtam vagy szagoltam!Nem szárít, kellemes puha lesz tőle a bőröm.