gigi

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2011. július 1.

Nagyon sokáig csak ezt használtam, de elkezdte szárítani a számat, ugyanis a kámfor ezt teszi ha hosszútávon használjuk, most már tudom. Az illatát elviseltem a nagyon jó hatása miatt, de egy ideig most hanyagolni fogom kicsit. Azt se felejtsük el, hogy eredetileg herpeszek ellen lett kitalálva, így szerintem érthető miért nem való mindennapos használatra.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2011. február 28.

Nem rossz, de nem is olyan jó. Más márkáknak a szemhéjalapozói többet nyújtanak szerintem. Nekem az illatanyagát nem bírta a szemem, folyamatosan könnyezett tőle. Előfordult, hogy hiába használtam ezt, mégis összegyűlt a szemhéjfesték a ráncokban. Aki most kezd ismerkedni a szemhéjalapozókkal, annak jó alternatíva lehet...

Clinique Clarifying Lotion 3

Clinique Clarifying Lotion 3
2011. február 27.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, tökéletesen tisztít, a lemosó használata után még a bőrön maradt egyéb zsírt és koszt is eltávolítja, elősegíti a hidratáló krém könnyebb beszívódását. Egyetlen hátránya az illata, ami nem éppen kellemes, de ezért nem kap kevesebb csillagot tőlem. :) További infóért katt az olvass továbbra! :)

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula
2011. február 27.

Kiváló lemosó, használata után teljesen tisztának érzem az arcomat. Nagyon jó krémes állaga van, nekem kicsit olyan mentolos utóhatása van, jól hűsít. Illatanyag mentes, ami az érzékenyebb bőrnek is megfelelő lehet. A másik 2 lépéssel együtt az igazi. Bővebb infóért katt az olvass továbbra!

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula
2011. február 27.

A kedvenc bőrradírom, az eddigi legjobb, amit próbáltam. Nincsenek túl nagy szemcséi, nagyon jól tisztít, utána sokkal frissebb lesz tőle az arcom. A bőrápolási rutinom része, bővebb infóért katt az olvass továbbra!

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó
2011. február 26.

Csomagolás szuper, az állagával is meg vagyok elégedve. Az illata isteni. Drogériás márkák közül elég jó vételnek tartom. Ami miatt 4 csillagot kap, az az, hogy azért a Mac alapozóit nem múlja felül...
A részletes tesztért katt az olvass továbbra!

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10
2011. február 24.

Elégedett vagyok a termékkel! Szuperül fed, építhető. Nem lesz teljesen matt hatása, hanem egészséges fényű bőrt kapunk. Teljesíti a nevében leírtakat, tényleg hosszan tart, nagyon szépen tapad a bőrömhöz, de könnyű viselni. Ha bővebben érdekel a termék tesztelése, olvasd el a teljes cikket is az "Olvass tovább"-nál!

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2011. február 23.

Nekem nagyon bevállt! A legnagyobb melegben is fennmaradt az arcomon. Szépen fedi el a pattanásokat, nagyon jól építhető, mégsem maszkszerű. Akinek zsíros/kombinált bőre van, annak tökéletes választás lehet, mert szépen mattít is.