gigi

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin UltraSensitive Arctisztító Tej

Eucerin UltraSensitive Arctisztító Tej
2016. október 3.

Nagyon megszerettem és érzem a hiányát mióta elfogyott. Könnyű tejes állagú, amit második illetve reggeli tisztításra használok. Száraz bőrbe masszírozom be, majd egy vizes arctörlővel mosom le az arcomról. Így semmilyen réteg nem marad a bőrömön. Soha semmilyen irritációt nem okozott, még amikor gyulladt volt a bőröm akkor sem. Kenterbe verte az összes érzékeny bőrre ajánlott lemosót.

Estée Lauder Brow Now Volumizing Brow Tint

Estée Lauder Brow Now Volumizing Brow Tint
2016. augusztus 8.

Nagyon szeretem. :) Többet próbáltam már a színezett szemöldök "zselékből", de messze ez a kedvencem. A L'orealt nagyon nem szerettem, csak összetapasztotta a szemöldökömet és nem is lett tőle teltebb a hatás, sőt a szín se volt jó és még csípett is. Ebből szerencsére több színből lehet választani, így találtam megfelelőt. A festék állaga is szuper és a kefe mérete is megfelelő. Ha átfésülöm vele a szemöldököm, akkor olyan mintha ceruzával is kitöltöttem volna, annyira szépen színezi még a láthatatlan szőke szálakat is. Túlzásba lehet vele ugyan esni, de akkor már nagyon sok festéket kell felapplikálni, hamar rájön az ember, hogy mennyi a megfelelő mennyiség. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Annemarie Börlind Sun Care Sun Milk SPF30

Annemarie Börlind Sun Care Sun Milk SPF30
2016. július 26.

Nagyon jól véd ez a fényvédő! Tényleg vízálló, mert nem olvad le a vízben sem. Így nem kell azon aggódni, hogy ugyan lejárt-e már az a 2-3 óra amikor őjra kéne kenni. Az állaga kicsit sűrű és elsőre úgy tűnik, hogy nem akar beszívódni, de aztán szépen alábbhagy a csillogó réteg. Nem szívódik be maradéktalanul ugyan, de vállalható a réteg utána. Fehér ruhában ne próbálkozzunk vele, ugyanis van benne sárga pigment, ami megfogja és nekem ki sem jött utána. Szuper plusz pont, hogy a legmodernebb fényvédőket tartalmazza. Nagyon jól hidratál is, ha valaki ezt is keresné egy fényvédőben. Ha az állaga egy hangyányit könnyedebb lenne, akkor biztosan örök barátságot kötnénk. De aki egy igazán megbízható fényvédőt keres, annak nagyon ajánlom!

Garnier Ambre Solaire UV Sport Napvédő Spray SPF30

Garnier Ambre Solaire UV Sport Napvédő Spray SPF30
2016. július 25.

Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó... Őszintén szólva testre nem akartam olyan drága fényvédőt venni, így gondoltam a lábaimra tökéletesen megteszi egy olcsóbb kategóriás termék is. Szimpatikus volt, hogy alkoholmentes, ennek ellenére könnyű áttetsző állagú. Azzal bizonyított, hogy fürdés közben sem jött le, lehetett látni ahogy pergeti le a vízet és hosszabb fürdőzés után sem égett meg az ember. Aztán nem csak a lábaimra próbáltam, egész testre szuperul működik. Egy hátránya van, hogy nem tudja az ember pontosan mennyit visz fel a spray kiszerelés és a könnyű permet miatt.

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum
2016. július 12.

Jún.22.: Az idei nyár slágere azt hiszem. Nagyon jól hidratál, feltölt, ami elengedhetetlen a meleg miatt megőrült olajos/pattanásos bőrömnek, mivel a pattanáskezelők szárító hatását muszáj ellensúlyozni valahogy. Egyébként akár önmagában, nyári hidratálónak is el tudom képzelni. Fényvédő alá is tökéletes. Egyetlen baja, hogy gyorsan fogy, de egyébként remek középkategóriás szérum, így könnyebben újravehető, mint a felsőkategóriás társai. :)

Update: Csak egy megjegyzés: Nagyon jó kis hidratáló szérum, de sajnos az illatával nagyon hamar "be lehet telni". Kicsit kevesebb illattal sokkal jobban élvezném a használatát...

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream SPF30

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream SPF30
2016. június 16.

Nagyon fura, hogy még nem véleményeztem, hiszen az egyik kedvencem! Nekem a 02 Vanilla szín van meg, ami szépen illeszkedik a bőrömhöz, de legközelebb a legvilágosabbat veszem, a 01 Opal-t. Újra elővettem, mert nyáron különösen kedvelem, de igazából minden évszakban megfelelő. Sűrű színezett gél-krém. Nagyon jó fedése van és kellemes viselet. Nagyon szuper, hogy csak fizikai fényvédő van benne, ami sajnos elég ritka manapság. Ha éppen hisztis a bőröm, akkor biztos ezután nyúlok, mert biztosan nem bántja a bőrömet, hanem inkább nyugtatja. Mindenkinek ajánlom, aki egy jó, magas fényvédős színezett hidratálót keres. Írtam már róla a blogomon is, aki szeretné olvassa el a posztomat róla!

Lancôme Ombre Hypnose Stylo

Lancôme Ombre Hypnose Stylo
2016. április 30.

Igaz, hogy szemre nem használtam még, de aki gondolkozik a megvételén, hátha segítség neki. Régóta a soha véget nem érő shopping listámon van ez a termék. Számtalanszor próbáltam a kezemen, és utána alig lehetett lerobbantani a bőrömről, én ilyen krémes szemfestékkel elég ritkán találkozom. A színeket jobban is eltalálhatták volna, de azért van köztük egy-két jól sikerült darab. :)

Chanel N°19 EDP

Chanel N°19 EDP
2016. április 26.

Egy újabb fújás a csuklóra, másikra Coco Madmosielle. Utóbbit elismerem, de nem nekem való... Réges-Régen Chance-t használtam, de az az idő már elmúlt és nem is tér vissza. Ezzel a csodával pedig nem tudok betelni. Annyira lágy és balzsamos rajtam, szinte egybeolvad a bőrömmel. Érdekes, hogy futom a nagy köröket, aztán a végén csak valami Chanel-hez jutok vissza újra és újra. Talán azért van ez, mert mindig próbálok valami divatosat keresni és egyébként se vagyok a kiskosztümös csaj tűsarokkal, egy Chanel-hez meg ugye az dukálna... Vagy nem. Azt hiszem félre fogom tenni az ilyesfajta kategorizálásokat, és a szívemre fogok hallgatni, illetve a parfüm és a köztem lévő kémiára. :)
Április. 21.
Hogy ezt eddig én miért nem szagoltam... Valami komolyabb illatra vágyom mostanában, a hangulatom, szinte könyörög érte. Nagy rajongója vagyok a No.5 -nak, van is itthon belőle egy üveggel, de hétköznapra egyértelműen sok nekem. Ez annál kicsit "tisztább" egyértelműen zöldebb, de nem az a fajta zöld, amit csak tavasszal viselne az ember, hanem megvan a maga púderessége is, ami akár egész évre hordhatóvá teszi... Amúgy is imádom a szantált és a vetivert, a leszáradásában pedig egyértelműen felfedezhetőek.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2016. április 20.

Nem is tudom... Először szerettem, de már nem tudom hányadán állok vele... Előfordul, hogy nem lehet eldolgozni, nem szívódik be rendesen, csíkokat hagy az arcomon, amire nagyon nehéz utána sminkelni. Lehet az én bőröm szárazabb ilyenkor vagy hisztisebb, de valahogy nem érzem a anagy áttörést ezzel a fényvédővel kapcsoltaban. Az ára miatt megkapja a 4 csillagot, mert baromi olcsó, de volt már jobb fényvédő lményem szerencsére...

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2016. április 19.

Nagyon szeretem, mindig van otthon egy flakonnal legalább. Szeretek több tusfürdőt párhuzamosan használni, és mindig ha elcsábulok valami illatosra, akkor biztos, hogy ehhez térek vissza. Nem csodaszer, egy sima áttetsző gél, ami tök jól tisztít és soem irirtál. Szeretném ha lenne ilyenből egy lozion, jobban hidratáló változat, és azt is szeretném, ha egy ilyen jellegű tusfürdőt nem csak a baba részlegen lehetne találni...