gigi

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor Stift

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor Stift
2015. augusztus 7.

Szeretem. Ahogy a család többi tagját is. Végre egy dezodor, ami nem csíp és amitől nem ég a hónaljam.

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+
2015. augusztus 1.

Legjobb! Testre használom, Bioderma Kidet váltottam le erre. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos vagy fehér réteget. Emellett illat és alkohol mentes gyönyörű INCIvel. Én ezt várom el egy fényvédőtől. Köszi Uriage!

HappySkin Brilliant Bronz Natúr Önbarnító Krém Testre

HappySkin Brilliant Bronz Natúr Önbarnító Krém Testre
2015. július 31.

Megérdemli az öt csillagot! Plusz örülök, hogy magyar termék. Illatmentes önbarnítót kerestem, ami nem is olyan könnyű feladat. (Mondjuk az arcra valójában ennek is van illatanyag, ki érti ezt...) Jól hidratál, könnyen kenhető, hamar beszívódik. Hosszabban tart a hatása, mint az olcsóbb Baleásoknak. Szép szín kapok tőle nem leszek narancsszínű sem foltos. Viszont gyorsan fogy, az ára emiatt húzós, de ezt nem mutatom meg pontokban. :)

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015
2015. július 7.

Az az igazság, hogy nagyon vágyom rá... Nem tudom megmagyarázni igazán, hogy miért. Igazi finom, különleges nyári illat, igaz rá az az elnevezés, hogy "nyár üvegben". Nem az a tucat édes kókusz illat, amit az ember lánya hinne róla. Eddigi években, valahogy nekem kimaradt ez a dolog és most megéreztem a különlegességét. Egy bajom van vele, hogy tényleg nem tart sokáig a bőrömön, és hiába 100ml, nekem valahogy túlárzottnak tűnik emiatt...
A Mammutban az eladó hölgy helyette a Sensuous Nude-ra akart inkább "rábeszélni" , mert kis hasonlóság felfedezhető közöttük. Még nem tudtam dönteni... :)

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2015. július 2.

Szerintem borzasztó! Iszonyúan büdös, bármit csináltam vele foltos lettem és narancssárga. Senkinek nem ajánlom. Akkor inkább a dm sajátmárkás sundance önbarnítója. Sokkal szebb eredményt ad és még olcsóbb is.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Permet Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Permet Érzékeny Bőrre
2015. május 31.

Ez is marta a bőröm és kipirosodott tőle. Azt hiszem véget ért az Yves Rocher pályafutásom. Ha a legérzékenyebb bőrre való cuccok is kiütnek, mi lenne a többivel? Amúgy érdekes lehet náluk a betanítás, mert ezt a pécsi üzletben vettem, simán visszaadták a pénzt, amikor a termékallergiára és a külföldi honlapon található elégedettségi garanciára hivatkoztam, a budapesti üzletben (ahol a micellás vizet és az arctejet vásároltam) az üzletvezető teljesen lefagyott hogy mit csináljon, és persze csak levásárolhattam az összeget. Éljen a márkán belüli egységes gondolkodásmód! Soha többet Yves Rocher! :/

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej
2015. május 27.

Atya ég, senkinek nem ajánlom! Egyszer próbáltam, vérvörösre csípte a szemem. :( Azt hiszem ennyit az olcsóbb kategóriás micellásokról, a Nivea csak kicsit csíp, ez pedig használhatatlan. Marad a jó öreg Bioderma Sensibio, mindhalálig! :D (Jah, az ígértekkel ellentétben még allergiás reakció esetén se adják vissza a pénzt a márkaboltban)

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2015. május 25.

Kellemes gél állagú szérum, hamar beszívódik, nem marad zavaró réteg utána. Ad egy kellemes hidratált érzést, de csodaszernek nem tekintem.
Azonban ebben az árkategóriában kimagasló összetevői vannak. Ceramidokat viszont nem látok benne, pedig nagybetűkkel hirdeti a csomagolása. Ez kicsit csalódás.
Amit pedig sosem fogok megérteni: Hogy lehet az, hogy egy márka képes egy ilyen szép INCI-s terméket megalkotni, de a többi termékébe viszont irritáló anyagokat tesznek. Számomra ez örök relytély marad...

Paula's Choice Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF 30

Paula's Choice Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF 30
2015. május 19.

Nem értem a népszerűtlenségét, szerintem ez egy fantasztikus fényvédő! Jobban szeretem, mint a Resist Super Light-ot, ez jobban hidratál, míg a másik kicsit szárítja a most szárazba hajló kombinált bőrömet. Nagyon gyengéd fényvédő, semmi kipirosodás vagy rossz reakciója nincsen a bőrömnek. Úgy tűnik ez a 4-es komedó index se jelent semmit, mert nem jöttek ki pattanások tőle, pedig nagyon hajlamos vagyok rá.
Nagyon szépen beszívódik, nem marad utána semmilyen réteg, még fehér sem. Nem ragad, nem nehéz, jó rá sminkelni, nagyon meg vagyok elégedve vele. Az idei nyár kedvence lesz sztem. :)

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2015. május 14.

Update: Nem lett a kedvencem, így továbbadtam... Egyéni vélemény, sajnos nem kompatibilis a bőrömmel, ez azonban nem von le az értékéből...

2015. ápr. 8. Általam nemrég felfedezett fizikai védő, amit én csak kompromisszumos megoldásként emlegetek. Fehér fluid, amit felkenve egy kékes fehér réteget kapunk. Szükség van egy kis bőrbe masszírozásra, mire beszívódik a krém és teljesen eltűnik a fehér réteg. Kissé olajos érzetű, de fél óra elteltével ebből nem sok minden marad. Lehet rá sminkelni, de gondosan kell kiválasztani mellé az alapozót, hogy ne legyen sok a bőrnek. Legjobban púderalapozóval tudom elképzelni. Egyértelműen nem veszi fel a versenyt a Clinique és Paula's Choice fizikai fényvédőivel, de még mindig ez a legjobb a könnyen beszerezhető, szép INCI-s, olcsó fizikai fényvédők között.