gigi

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2014. szeptember 3.

Végre egy Avon illat, ami tetszik! Ma reggel kaptam kézhez a mintát es mar a felet elfújkodtam. Eddig egyedül a Sensuellet tudtam magamon elviselni, pedig számtalan parfümöt rendeltem meg majd küldtem is vissza azzal a lendülettel. De ez most mas. Igaz, nem annyira egyedi, mert masik parfümök jegyeit fel lehet benne ismerni, de vszínű ez is teszi kulonkegesebbé, mindenből egy kicsi. Szerintem nem tucat illat, de nyilván nem lehet összehasonlítani egy felső kategóriás parfümmel. A maga kategóriájában igazán üdítő. Aki inkább bőrápolásra költi a pénzét, mint én, de nem akar megelégedni egy olcsó cukros vízzel, annak szívből ajánlom.

Avon Anew Clinical Hydra Recovery Hidratáló Éjszakai Arcmaszk

Avon Anew Clinical Hydra Recovery Hidratáló Éjszakai Arcmaszk
2014. augusztus 20.

Nagyon kellemes csalódás arcápolási fronton az Avontól. Bár nem nagyon szeretem a tégelyes krémeket, (higiénia illetve a hatóanyagok gyors "elillanása" miatt), de azt kell mondjam, hogy kategóriájában figyelemre méltó termék. Szép összetevők, illatanyag- és alkoholmentes, néhány hasznos összetevőt is találunk benne, igaz eléggé a lista végén... Hiába kombinált a bőröm, nem szokta szeretni a zselés géles állagú krémeket, de éjszakára ez elég jónak bizonyult. Nagyon szépen beissza a bőr, minimális réteg marad utána, ami engem éjszaka nem szokott zavarni. A benne lévő golyócskák viccesek számomra, de hamar elolvadnak. Reggelre hidratált a bőröm.
Akinek fura lenne ez az éjszakai maszk dolog, nyugodtan fogja fel egy intenzíven hidratáló zselének, amit éjszakára ken fel. Én egyébként bármikor használom, ha kedvem tartja, akár egy "normál" maszkot, ezt is le lehet mosni, ha úgy adódik. Nem okoz pattanásokat, teszi a dolgát. Csak így tovább, Avon!

Avène Extremely Gentle Cleanser Lotion

Avène Extremely Gentle Cleanser Lotion
2014. augusztus 19.

Tényleg nagyon gyengéd lemosó, szépen tisztit. Állaga kicsit folyós, kissé áttetsző. Leírása szerint nem kell vízzel lemosni sem, de én szeretem egy nedves arctörlővel letörölni, majd leöblíteni az arcom. Amiért pontot vonok le: Nem érzem tökéletesen tisztának az arcomat utána, kicsi réteg marad utána a bőrömön. Sminklemosásra nem ezt használom, második tisztítónak viszont tökéletes. Ha valakinek mindentől kipirosodik az arca, arra viszont jó lehet, a szememet sem irritálta egyáltalán.

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2014. augusztus 17.

Update: Számtalan mintát elhasználtam belőle, és legutóbb már egész arcra is kentem. Száraz bőrre ajánlják, de nekem így is bevált, pedig alapvetően kombinált bőröm van pattanásokkal... De az ilyen bőrtípus ra ajánlott krémek sosem válnak be, vhogy túl kevésnek érzem őket. Használok benzoyl peroxidot és Triacnealt is, vszínű ezek szárító hatása miatt sem érzem soknak ezt a krémet. Most erősen gondolkozom a teljes kiszerelésen, de még engem is "megbotránkoztat" a tény, hogy száraz bőrre való krémet használjak. Nekem tetszik a "semmilyen" igazi krém illata is. Egyébként számolgattam egy kicsit, mert soknak találtam az árát, hiszen mindig elfelejtem, hogy ez 60 ml. Legutóbb a La roche Toleraine Fluidját használtam, ami 40ml, 5200-ért vettem, ugyanannyira jön ki 1 ml, mint ebből... Ebben azért sokkal több szuper összetevő van, az meg csak egy sima krém...

2014.jan.12: Mindig is szárazabbnak éreztem a szemem környékét, mint az arcom többi részét, de azért próbálkoztam az arcra használt könnyű krémekkel a szemem körül is. De nem igazán hozták meg a várt hatást. Most ebből mintát próbálgatok, és pár használat után feszesebbnek érzem a szemem környékét és sokkal hidratáltabbnak is, mert máskor sokszor húzódott ez a terület. Egyetlen problémám van, ha megveszem a nagy kiszerelést, akkor előbb megromlik, mint ahogy elhasználnám, mert nagyon kevés kell belőle a szemem köré.

Paula's Choice Resist C15 Super Booster - USA verzió

Paula's Choice Resist C15 Super Booster - USA verzió
2014. augusztus 4.

Kb. Egy hónapja használom, ideje véleményezni. Nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal, látványosan halványít a foltokon és ragyogóbbá teszi a bőrt. Na igen, akár egy reklám szöveg. :) én azt tapasztaltam, hogy önmagában nagyon sokat használok belőle, mert gyorsan beszippantja a bőr. Kedvenc szérumom amúgy a super antioxidant, de a nagy melegben megijedtem tőle, mert sok volt a bőrömnek. De! Ha ebből csepegtetek 3 cseppet, akkor kicsit felhigul a sűrű szilikonos állaga, így sokkal könnyebb lesz tőle. Nekem ez a kombináció nagyon bevált. Reggel használom , ez a kombó szépen felfrissíti a bőrömet. Csak három hónap a szavatossága, így nem őrizgetem és spórolgatok túlzottan vele. Ami érdekessége a csomagolásnak, hogy speciális üvegből készült, hogy védve legyen a fénytől és az üveg nyakánál is van egy összeszorító, hogy ha kihúzzuk a pipettát, akkor ne sérüljön a levegő hatására a benne lévő hatóanyag. Ez már csak egy kis plusz, de jó tudni róla sztem.
Ha engem kérdeztek, én simán kifizetném a 13 ezret is érte.

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain
2014. július 7.

Kettő szint vettem meg, de sokáig halogattam, mert az elöl levő alkohol nem tetszett benne. De miután mindenhol áradoztak róla és még Paula is Best minősítést adott erre a termékre, gondoltam túllépek az aggodalmamon. Le voltam nyűgözve, hogy milyen tartós és milyen jól működik az egèsz. Aztán jött a feketeleves. A szám szélét olyan szinten kiszaritotta már egy alkalom után is hogy szó szerint fájt. Pár napnak el kellett telnie, mire meggyógyult teljesen. Félretettem, majd én naív ujra elővettem, mert hát olyan szép, tartós, meg fizettem érte, használom. Nem kellett volna. Ismét immár két napja szenvedek tőle, csak mert egy este erejéig használni mertem. Nem tudom, hogy az alkohol -e a ludas vagy egyéb érzékenység, de a L'oreal ismét leszerepelt nálam. Soha többet nem érhet a számhoz... Auuu :(

Balea Exotic Shower Tusfürdő Gél

Balea Exotic Shower Tusfürdő Gél
2014. június 24.

Azt hiszem a lehető legjobb tusfürdő amit valaha próbáltam. Elsőre fura és vicces, mert olyan, mintha borotvahabbal tusolnál. :) kevés mennyiség is óriási habot csinál , igy boríotválkozni is kiváló, nem kell külön erre egy masik termék. Limitált kiadás, remélem ezt azért még átgondolják, szeretném más illatban is látni!

The Body Shop Aloe Verás Ajakápoló

The Body Shop Aloe Verás Ajakápoló
2014. június 19.

Február 25: Az üzletben próbáltam, nagyon kellemes érzés viselni, olyan mint egy szájfény csak nem ragadós. Sokáig a számon maradt... Így elsőre tetszik, lehet meg is veszem, ajakápolóból sosem elég! :)

Update: megvettem és azóta lelkesen használom. A táskám állandó lakója, este pedig a Paula féle tégelyeset használom. Nagyon tetszik a tubusos megoldás, nekem jobban bejön, mint a stick fajtájúak. Az állaga is kellemes, illatmentes, mintha krémet kenném az ajkaimra. Elég nagy tubus, 15 ml, sokáig elég, sztem ár érték arányban is rendben van. Ajánlom mindenkinek.

Cartier Baiser Volé

Cartier Baiser Volé
2014. június 10.

Kezdünk összebarátkozni . Már jópárszor magamra fújtam a Douglasban és egyre inkább kezdem megszeretni. Az EDP-től megfájdult a fejem, mert nekem nem jó párosítás a az édes és a virág illat, de az EDT tökéletes. Kellően zöld nyárra, és friss érzetem van tőle. Kedvesem szerint tenger illatom van, ha ez van rajtam. Nem gondoltam volna, hogy valaha liliom illatot el tudok viselni magamon, mégis megtörtént és vágyom a teljes kiszerelésre. :)

Paula's Choice Skin Balancing Cleanser

Paula's Choice Skin Balancing Cleanser
2014. május 31.

Ajajjj... Rendeltem belőle két mintát és annyira megtetszett az állaga, ami krémes zselés, átmenet a géles lemosó és az arctisztító tej között, hogy rögtön beleugrottam a 400 ml-es verzióba, ami ugye sokkal jobban megéri. Lehet nem kellett volna. Ugyanis a mintánál semmi féle irritációt nem tapasztaltam a szemem körül, ( amit ugye ráfoghatnánk arra, hogy kevés ideig használtam) de sajnos a nagy kiszerelésnél egyből az első használatnál éreztem, hogy valami nem stimmel. Nagyon csípi a szememet. :( így szemfesték lemosásra nem is tudom használni. Úgyhogy fogalmam sincsen mi legyen ezzel a hatalmas lemosóval... Egyenlőre tovább tesztelem és jövök updatelni.