gilmorelany

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

bareMinerals Complexion Rescue Hydrating Foundation Stick SPF25

bareMinerals Complexion Rescue Hydrating Foundation Stick SPF25
2019. november 22.

Nagyon konnyu alapozostift; eloszor odzkodtam tole, mert feltem, hogy szarit, de nem volt a folyekony allagu, igy ezt probaltam ki. Nem volt csalodas, rendes alahidratalassal gyonyoruen fed, lepuderezve nagyon szep barsonyos erzetet es latszatot kelt az arcon. Nekem a buttercream van belole, eleg vilagos alapbol a borom, de nem ut el egyaltalan. Keves kell csak belole, konnyen eloszlathato, leven, hogy vizes alapu.

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2018. október 3.

Borzalmas!!! Ennyire negativ, kritikus meg soha egy termekkel kapcsolatban nem voltam, de ez a termek kritikan aluli. Szem ala kenve, borzasztoan megul a rancokban, orr melle is kentem es borzasztoan megult a hajlatban, az arcomat pedig kiszaritotta. Az ecsete kemeny, nem esik jol hasznalni. Legszivesebben 0 pontot adnek es visszavinnem aboltba, ha megtehetnem :(

Bellapierre Kompakt Pirosító

Bellapierre Kompakt Pirosító
2017. február 3.

Desert rose van meg belőle, nagyon szép, természetes színt ad, akinek fehér(ebb) bőre van, érdemes kirpóbálni. Nem sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem... az eladó rögtön eltalálta a színt.

Bellapierre Pirosító

Bellapierre Pirosító
2017. február 3.

Desert rose színben van meg, a fehér bőrömhöz tökéletes, nem feltűnő, inkább természetes hamvasságot ad, egyelőre szerelem.

Bellapierre Kompakt Alapozó

Bellapierre Kompakt Alapozó
2017. február 3.

Ma használom először, nagyon könnyűnek érzem; alá bella pierre primert raktam, szép fedést ad. Nagyon tetszik, hogy (nagyrészt) természetes összetevőket tartalmaz. Nálam is az eladó választotta a színt, és tényleg passzol, nem nagyon kellett válogatni, hogy ez most nem annyira jó, kicsit más szín kell. Jól passzol. Nem ad erős fedést, hiszen ásványi alapozó, akinek problámásabb a bőre, annak talán nem annyira ajánlott, de a zink benne segíthet a bőrnek.
Egyelőre 5*ot kap...

Bobbi Brown Art Stick

Bobbi Brown Art Stick
2015. december 28.

Rose brown van meg, nagyon szeretem, alt. atlatszo szajfennyel viselem, nagyon szep, retegezni is lehet, ha valaki erosebb szinre vagyik, egyszeru a hasznalata,ajanlani tudom csak

Bobbi Brown Pot Rouge Krémes Pirosító Arcra és Ajkakra

Bobbi Brown Pot Rouge Krémes Pirosító Arcra és Ajkakra
2015. december 28.

Pale pinket kaptam rendeles melle, eleinte nem mertem hasznalni, soha nem volt elotte kremes pirositom; aztan ravettem magamat, eloszor bohoc erzesem volt, de sikerult elteriteni az arcomon, nagyon szep szine lett, olyan, mintha 1-2 perc utan alkalmazkodna az arcomhoz, sokaig megmarad az arcon.

Yves Rocher Radiant Youth Korrektor

Yves Rocher Radiant Youth Korrektor
2015. október 12.

Sajnos tenyleg hamar fogy, minden nap hasznalom, de csak a sotet foltra a szemem alatt, ala viszont erdemes rendes korrektort hasznalni, ez nem az igazabol, a neve ellenere, en bobbi b.vel keverem, es igy 95%ban jo a dolog, 100 szerintem sose lesz kencetol. Az ar-mennyiseg arany miatt kap levonast.

Flormar Waterproof Lipliner

Flormar Waterproof Lipliner
2015. október 12.

2 szin is van belole, alahidratalva siman hasznalom oket ruzsnak, nagyon szeretem oket, egymassal kombinalva is nagyon szepek, ara is nagyon jo

Bobbi Brown Korrektor

Bobbi Brown Korrektor
2015. október 12.

Nekem a bal szemem alatt van egy csunya sotet resz (vashiany miatt, hiaba figyelsek a potlasra), nem rossz ez a korrektor, magaban viszont nem eleg nekem, fole hsznalok meg yves rocher folyekony korrektorjat (2es), es igy mar 95%ban jo a szitu, mivel nem olcso (ertem en, hogy marka, de akkor cserebe tudjon tobbet, mint egy dm.es cucc), es onmagaban a sotet folt korrigalasra nem eleg, levonok 2 csillagot.