gina002

Regisztráció dátuma: 2016. január 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2016. május 18.

imaaaaaaaadoooooom! mikor ezt meglattam en rogton belele szeredtem! naagon naagyon janlom mindenkinek! en ezt franciaorszagban vettem! nem tudom hogy lehet-e magyarorszagon kapni.
de nagyon jooooooo termek!!!!!!

Too Faced Chocolate Bon Bons Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bon Bons Eye Shadow Collection
2016. május 18.

En ezt a palettat imadom!!!!!! kivulrol belulrol is csodalatos en csak ajanlani tudom mindenkinek!!!!!!
vegyetek meeeeeeeg!!!!!!

Too Faced Sweet Peach Eye Shadow Palette

Too Faced Sweet Peach Eye Shadow Palette
2016. május 18.

teljes mertekben eggyet ertek (Lapetite01) az illata valoban nagyon finom! :) en mar nagyon regota keresek olyan palettat amiben van olyan szin mint pl a luscious. en megvagyok vele elegedve! foleg hogy ez a barack szin a kedvenc szinem!!!! :)

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2016. május 18.

egyszeruen imadom. a tokeletes paletta. kis helyet igenyel es minden szin megvan ami kell. kifejezetten tetszik az hogy foleg matt szinek vannak benne de az elso szin (venus) egeszen picit csillog szerintem nagyon szep fustos szemeket lehet vele elerni! (De nem csak fustos szemeket! :). )
en nagyon szeretem! vegyetek meg!!!!!!

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2016. május 18.

nagyon jo. en nagy szeretem,nagyon jol fed es az illata is kellemes. sok arnyalatban megtalalhato. nekem pl nagyon vilagos a borom es erre is volt szin. raaadasull a boltban is nagyon kedvesek voltak. en imadom ezt a termeket. csak ajanlani tudom. :)

Maybelline Color Tattoo Metal Cream Gel Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Metal Cream Gel Szemhéjfesték
2016. április 9.

én nagyon szeretem ezt a szemhélyfestéket. nagyon jol pigmentál és egyszerű felvinni. (ecsettel is meg kézzel is).
bár lehet egy picit drága de megéri garantaltan.
vegyétek meg :)

s-he stylezone Szemöldökformázó Szett

s-he stylezone Szemöldökformázó Szett
2016. április 9.

nekem ez a termék nagyon bevált. még soha nem volt ennyire jo szemöldök formázom. tetszik hogy 2 szin is van benne. ugyanis nekem nem lenne jo egyik szin sem de igy hogy 2 szin van benne tudom öket keverni.a kis hozzávaló ecset is nagyon jó mert nem visz fel túl sokat de nem is keveset pont a megfelelő mennyiséget. szerintem az ára is megfelelő.
szerintem érdemes kipróbálni :)

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál
2016. április 2.

Sziasztok!
en ezt a termeken azoknak ajanlom akiknek nagyobb szemuk van elis mondom miert! nekem ugyanis az atlagnal egy ivi picivel nagyobb a szemem es amikor szempillaspiralt hasznaltam a fekete szin miatt mindig meg nagyobbnak tunt a szemem es ugy neztem ki mint egy szorny viszont amikor ratalaltam erre a csodara azzonnal beleszerettem!
ugyanis nekem nincsenek elszokulve a szempillam viszont igy sokkal jobban kiemeli aszememet ha egy pucit ugymond gondorebbek a szempilla!
nekem nagyon bevalt! szupi!

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. április 2.

Sziasztok!
en pontosan ma vettem meg csak meg ezt a pudert de mar is beleszerettem! 3 puderem volt ezelott es egyikse valt be annyira hogy nagyon szeressem es hasznaljam mindenap!
ezt viszont amikor kiprobalt beleszerettem! iszonyatos jol mattosit!
egyetlen egy induka pindurka hibaja van hogy a vilagosabb boru embereknek (pl nekem) a 4-es arnyalat valtve ami ugye nem a legvilagosabb! de ez legyen a legnagyobb problemaja
nekem nagyon bevalt! szupi ez a termek! :)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2016. január 30.

imadom ezt a kis csodaszert.borzaszto jol fed meg a nagy piros pattanasokat is ugy elfedi mintha nem is lenne ott! VEGYÉTEK MEG! olcso es tokeletes!