Gina1978

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló
2020. február 20.

Lányom keze télen borzalmasan néz ki. A száraz bőre berepedezik, folyton vérzik, varas, gyulladt, mozdulatra is fájdalmas. Évek óta szenved tőle. Ezer féle csodaszerrel próbálkoztunk a bőrgyógyász tanácsait követve, bújtam a netet, kipróbáltunk mindent, ami pici reményt is adott a gyógyulásra. Semmi nem segített. Végül kimondta az orvos, amit nem akartam hallani, nem maradt más hátra, szteroidos krém kell. Kb. ekkor vettem magamnak ezt a testápolót, természetesen ezt is kipróbáltuk lányom kezén. Ha nem magam látom, nem hiszem el az eredményt. Két nap alatt megszűnt a szárazság, a varak leesése óta puha, hidratált a bőre. Minden éjszaka használjuk, pamut kesztyűvel. 10 csillagos CSODASZER! A szteroidos krémet így ki sem kellett próbálnunk.

Avon Luminata EDP

Avon Luminata EDP
2018. november 3.

Nem igazán kedvelem az Avon parfümöket, nem az én világom. Ez valamiért mégis megfogott az illatmintájával, pedig közel sem az én illatom, mégis megszerettem. Testápolójával használom, így a tartósságával sincs gondom. Kellemes, könnyed virágos-gyümölcsös illat, inkább nyári, üde, nem nehéz. A testápolójából már rendeltem is újra.

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske
2018. november 3.

Nem érzékeny a bőröm, de ez pár perc után annyira csipett, hogy lekaptam magamról, és a kukában landolt. A förtelmes szaga miatt ugyanez lett volna a sorsa akkor is, ha nem csíp. Soha többet!

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2018. szeptember 21.

Ár-érték arányban verhetetlen. Féltem, h nagyon fog porolni, de az ecsetre fújt fixálóval ez orvosolható. Közepesen pigmentált, de építhető, szép színösszeállítású paletta. Hétköznapi használatra, napi sminknek szerintem nagyon jól használható.

Brown Sugar Black Mocha

Brown Sugar Black Mocha
2018. július 29.

Black Honeyval használom felváltva, mindkettő krém hiba nélküli, tökéletes szolikrém. Nem sárgít, nem fogja be a ruhát, nem foltos, egyenletesen kopik. Eszembe sem jut váltani erről a két krémről. Ajánlom.

Brown Sugar Black Honey

Brown Sugar Black Honey
2018. július 29.

Mindent leírtak az előttem szólók. Nagyon kellemes illat, már felkenéskor extra mód hidratál, ragacsos érzet nélkül. A színe elsőre megrémített, egész sötét, gondoltam, ezt jól el kell dolgozni, hogy ne legyek foltos. Nem foltos, nem csíkos a bőrön. A szilikonoktól mintha picit púderes is lenne. Szoli után a hatása szembetűnő, és napok múlva sem hirtelen tűnik el, nem is foltos vagy kopott. Ruháim sem fogta be. Felső kategória.

Update: kipróbáltam a Black Mochát is, kicsit sötétebb, mélyebb barna az eredmény. Mindkettőt ajánlom.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2018. július 29.

Külsőre csinoska, keféje is rendben. A festék szép fekete, könnyen felvihető. Frissen bontva kicsit alaposabban le kell húzni a kefét, sok rajta a festék. Nem produkál műszempilla-hatást, de szépen ívelli a pillákat. Nem dúsít, kis mértékben hosszít. Nekem nem tapasztotta össze a pilláim, szép lett a végeredmény. Közepes mértékben vízálló, fröcskölős-bulis strandot simán kibírt, víz alatti úszásnál hosszú távon már kezdett lemászni. Kétfázisú micellás vízzel vagy kókusz- vagy argánolajjal minimális ellenállással, viszonylag könnyen lejött. Hosszú távon, fáradó szemem kis mértékben nehezítette. Nem használnám minden nap, de nyáron, strandolós napokra ez lesz a spirálom. Összességében, apró hibáival együtt teljesen rendben van ez a termék.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2018. május 29.

Nekem sajnos nem vált be. Több réteg ellenére is alig látszik a bőrömön, az a kevés is pár óra alatt eltűnt az arcomról, vállamról. Hatalmas manapság a highlighter piac, nekem ez a termék a középmezőny alján szerepel, ott is inkább csak a szép összetevői miatt.

Lovely Rainbow Highlighter

Lovely Rainbow Highlighter
2018. május 29.

Bár már megtaláltam a kedvenc highlighterem (szintén Lovely), persze, hogy ezt is ki kellett próbálnom. Valóban metálfényű (hideg színekkel), mint a leírásban is szerepel, feltűnőbb és természetellenesebb, mint a Silver vagy a Gold a Lovelytől. Kicsit krémesebb is, nehezebben terül, alaposabban el kell dolgozni. Nem rossz, el fog fogyni, de nem lett a kedvencem, nem fogom újra venni.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. május 29.

Hightlighter mániás is vagyok :) Ez és a Silver változata a kedvencem a por alapúak között. Nem túlzó, de építhető, apró csillámokkal, ami még pont nem zavaró. A csomagolása a legnagyobb odafigyelésem ellenére is mindig szétesik, ez az egy negatívuma van. Sok tégellyel elfogyasztottam már, és ha elfogy, már veszem is a következőt.